Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaanberke2

quote:

Orijinalden alıntı: ahmthlmzn

quote:

Orijinalden alıntı: kaanberke2

1-Portal 2 gibi oyunlar var mı?
    2-Korku oyunu tavsiyeleriniz nelerdir?(Outlast,Amnesia,F.E.A.R hariç)

Ben Portal'ı oynadım ancak ona benzer oyunlar bilmiyorum ancak bir alıntı yapacağım farklı bir siteden haber vermiş olayım hem de belki işine yarar kardeşim.

Quantum Conundrum. Oyun Portalın baş dizaynırı tarafından yürütülen bir projeymiş tabii eskiden.

Portaldan farkı farklı boyutlar arasında geçiş yapıyor olabilmenmiş.

Eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Oyuna baktım .Güzel görünüyor.Artık indirip göreceğiz

Kardeşim deneyince haberdar et güzel mi değil mi diye biz de ****...

• Arkadaşlar sizden bir konuda yardım isticektim Orjinal black ops 2 almayı düşünüyorum.Kuzenimde orjinali vardı denedim açılmadı.(oyuna tıkladım hiçbir ekran gelmedi)Acaba sıkıntı pc nin kaldırmamasımı yoksa farklı bir sorunmu var eğer çözümü bulursanız yazarmısnz? şimdiden teşekkürler Lütfen arkadaslar cevap yazın

• Arkadaslar lütfen yazın 7. sınıf öğrencisiyim yaz bitince sınavdan dolayı pc yasak olcak yazın oynamam lazım satın alayımmı almayayımmı lütfen cevap verinnn konuyla ilgilenin şimdiden teşekkürler saygılar
  • SorunluOyunsever S kullanıcısına yanıt
    Eğer hiçbirşey gelmediyse bilgisayarla ilgili bir sorun olabir en azından steam felan açılsa herhangibir uyumsuzluk hatası verse anlarız ne olduğunu sistemin kaldırıyor ama tavsiye etmiyorum şahsen
  • leon tr kullanıcısına yanıt
    The Binding of Isaac, Super Meat Boy
  • ocb O kullanıcısına yanıt
    araba:NFS The Run
    korku: Cry Of Fear
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^FeNeRBaHÇe^^

intel pentium g3220 3GHZ işlemci
    4 gb ram
    r7 260x 2gb 128 bit gddr5 direcx11.2
    monitör çözünürlüğü 1440x900
    aksiyon oyunlarını severim cod serisini bitirdim online f2p oyunuda olabilir önerilerinizi bekliyorum

kardeş benim çok sevdiğim her turlu sende açacağını dusunduğum bir oyun var homefront 2010 da çıktı ve gerçekten hoş call of duty tarzı öldür ölme ilerle denenleri yap bölümü geç tarzı bir oyun ama çok daha eğlenceli ikiside sıkıntı çıkmadıysa bu sene çıkacaktı ama çıkmama olayı yuksek goruntuden anlıcan gibi iyi bi oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇölYolcusu12 -- 31 Temmuz 2014; 6:21:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadoW318

aynı türü bende arıyorum gelecek cevabı bende bekleyeceğim birşey bulamadık son umut dh

kardeşlerim mukemmeli arıyosunuz hadi bende bir şey eklim düşük sistemlerdede açarasa hoş olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon tr

slm...ben küçük ama eğlenceli oyunlar arıyoum...
    angry brds gibi plants vs zombies gibi
    sstemi yazmaya gerek yok her sisteme gitçek türden kücük boyutlu oyunlar işte
    yardım edersiniz sevinirim...

kardeş sana iki önerim var

Don't Starve bilirsin bilmiyosan görsel atıcam

Project Zomboid kardeş onuda youtube da sevdiğim bi kanal çekiyor link atıcam (yasaksa bu tarz şeyler yorumu banlamadan uyarın linki kaldırım)

project http://www.youtube.com/watch?v=C-vPiHNhM4o&list=PLzfcFqzLEB3VyUU7FxoNElGWtH3QwxdLr

• memoc123 kullanıcısına yanıt
    Haline şükret yarı yarıya düşük benimki bitek ghz daha fazla
  • Among the Sleep (çok kısa ve büyük ihtimalle oynadın ama solim dedim)
  • Merhaba forumda yeniyim

Ram 2gb
    Ekran kartı 762mb

arkadaşlar bana oyun önerebilirmisiniz.
  • ichimaru3 İ kullanıcısına yanıt
    ram idare eder ama ekran 762 olamaz daha doğru bilgi lazım :)
  • bilmiyorum ki bende böle çıkıyor
    benimkisi normalde 512 mb oraya kalırsak 1 gb falan benimki :) oraya pek güvenme can you run it e gir herhangi bir oyunu çalıştırıp çalıştırmadığını dene senin özelliklerini denetleyip gösteriyor zaten sana
  • crysis 2 akar o zaman :)
    Aida64(everest ultimate) programından sade ve net biçimde öğrenebilirsin örnek olarak ben resim atayım
  • eyv saol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ichimaru3 -- 1 Ağustos 2014; 20:53:15 >
    ekran kartının böyle gözükmesi sebebide şimdi anlaşıldı paylaşımlı ekran kartı kullanıyormuşsunuz fazla performans alamazsın fakat orta özelliklerde oyun oynatmaya yeter crysis 2 oynayacaksanız gölge vs efektleri düşürüp güzelce oynarsınız iyi akşamlar
  • Arkadaşlar fps veya strateji türünde oyun önerebilir misiniz? Sistemim aşağıda.

İntel Core i5-4200U CPU
    4 GB Ram
    AMD Radeon HD 8750M
    Windows 8 64-bit.

Battlefield 3'ü intel ekran kartıyla medium'da oynamıştım.
    Battlefield 4 High'da açıyor. Kasmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.