Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.858
Cevap
44
Favori
272.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cod, Bf, hitman, Crysis, A.C serisi bitirdim.

En son Splinter Cell Blacklist oynadım ve aşırı hoşuma gitti. Cod hayranıyımdır ama bu oyun çok iyiydi gerçekten.
    Benzer bir oyun varsa bildiğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum. Modern + solo tarzda...

Pc Crysis3 ultrada oynatıyor sıkıntı yok.
  • arkadaslar yerı degıl bılıyorum ama gercekten cok caresızım kafayı yıyıcem herkez the wolf amoung us oynarken ben oynıyamıyorum aranızda belkı oynıyan vardır dıye soyluyorum bu arada ındırmeye calısmadıgım sıte ındırmedıgım kurulum kalmadı ama hepsının ucu steamde bıttı para vermedende oynanılabılıyormu bu oyun yoksa oynamanın tek yolu steamden satın almakmı eger bır yolu varsa lınk atabılırmısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor25

arkadaslar yerı degıl bılıyorum ama gercekten cok caresızım kafayı yıyıcem herkez the wolf amoung us oynarken ben oynıyamıyorum aranızda belkı oynıyan vardır dıye soyluyorum bu arada ındırmeye calısmadıgım sıte ındırmedıgım kurulum kalmadı ama hepsının ucu steamde bıttı para vermedende oynanılabılıyormu bu oyun yoksa oynamanın tek yolu steamden satın almakmı eger bır yolu varsa lınk atabılırmısınız ?

2.el kısmında orjinal oyun satan adamlar var ve çok uygunlar.Madem bu kadar heves ediyosunuz orj almanızda aracı olabilirim bilginize.
  • ASUS Notebook K52JU/K52JT series
    İntel Core(TM) i5 işlemci M460 2.53 GHz 2.53GHz
    4.00 GB RAM(Kullanılabilen 3.86 GB)
    ***AMD Radeon HD 6370M 1 GB
    64 bit Windows 7 0
    278 GB ST9320325AS

Arkadaşlar bu benim notebook um bugün itibariyle Payday 2 %67 indirime girdi steam de DLCleri ile birliktebutun paketide almak istiyorum ama sole bi sorun var gecenlerde Titinfall aldıydım ve danışmadan aldığım için pencere modunda dahi takılıyordu busefer aynı hata düşmemk için soruyorum ben payday 2 yi sistemim takılmadan oynayabilir miyim yüksek ayarlara gerek yok orta hatta düşük te bile oynarım benim için grafik 2. planda belkide 3 ama FPS oranlarım 60 bilemedin 50 lere çıksın sizce sistemim uygun mu yanlız acele cevap verirseniz iyi olur cunku indirim süresi sınırlı acil cevap bekliyorum bugun olabilir mesela hazır müsaitken indirmemi de yaparım teşekkürler
  • pdak P kullanıcısına yanıt
    bence çalıştırır düşükte hiç kasmaz yüksektede kasmaz diye düşünüyom öyle işte genel olarak hiç kasmaz :D
  • sonucta steamden alınılcak bır youn steame para vermedıkce acılmıyor dıye bılıyorum aracı olucagın arkadaslar bana dırek key mı satıcaklar oyun zaten 20 tl yemı ne dustu bırde senın hatrına bırseyler etseler aracılık payı falan tıcaretını yapmanın anlamı kalmıycak bır fıyata dusuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor25

sonucta steamden alınılcak bır youn steame para vermedıkce acılmıyor dıye bılıyorum aracı olucagın arkadaslar bana dırek key mı satıcaklar oyun zaten 20 tl yemı ne dustu bırde senın hatrına bırseyler etseler aracılık payı falan tıcaretını yapmanın anlamı kalmıycak bır fıyata dusuyor

Hayır yav ne para vermesi istiyorsanız Size benim hesabın ssini atayım geçenlerde bi witcher indirime girdiği için kendi kredi kartımla aldım gerisi gift.Ben görünüyor..Ben aracı payı vs istemiyorum.Sadece sorayım dedim zaten çok da ucuz olmuyor sa bi anlamıda yok lakin başka oyunlarda alacam dediğiniz zaman 5 lira bile önemli oluyor . adamlar 20 liraya Franchise packleri satınca 5 lira ciddi bir rakam konumunda benim gözümde.Ben yinede sorayım size PM atarım.

edit:20 Tl dedi kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 31 Mayıs 2014; 19:26:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşlemci : Intel(R) Core(TM) i3 CPU 560 @ 3.33GHz 3.33GHz
    RAM : 4GB
    Ekran Kartı : ATI Radeon Hd 4600 2GB

Arkadaşlar Call of Duty Tarzında eğlenceli bir savaş oyunu arıyorum. Önerilerini bekliyorum.
  • Hocam AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.59 Ghz işlemci
    2 GB RAM
    AMD Readron HS 3450 512 MB ekran kartı. Önerilerini bekliyorum Sistem çok kötü bu arada biliyorum
  • HOCAM SİSTEMİM :

İNTEL CORE İ3 3120M 2.55 GHZ İŞLEMCİ

4GB RAM

2GB AMD RADEON HD 7670M EKRAN KARTI

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
  • 7950'nin hakkını verecek bir oyun arıyorum.
    Elder scrolls
    bf
    cod serilerini oynadım(crysisde oynadım)
  • Bence Herkes Minecraft Oynasın !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: royal2626

HOCAM SİSTEMİM :

İNTEL CORE İ3 3120M 2.55 GHZ İŞLEMCİ

4GB RAM

2GB AMD RADEON HD 7670M EKRAN KARTI

ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Cod serisi , saints row , gta 4 ,

• İntel® Core™ i7-4700MQ
    8GB (1x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM Ram
    2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX860M 128-Bit DX11 ekran kartı
    Strateji ve Fps tercihimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MattHeafy -- 6 Haziran 2014; 12:09:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremkerem22

İntel® Core™ i7-4700MQ

Age of empires 3

• İŞLEMCİ: Intel(R) Pentium(R) CPU P6200 @ 2.13GHz
    RAM: 2,00 GB
    SİSTEM TÜRÜ: 32 bit
    WİN 7
    Hangi Oyunları Oynayabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremkerem22

İntel® Core™ i7-4700MQ

Stratejiden çakozlamam lakin fps olarak BF serisi,COD:Modern Warfare Serisi,Sniper Elite V2,Spec Ops:The Line vs vs bu böyle gidiyor.Aga steam indir oradan bak aksiyon listesinde mesela sevdiğiniz bi oyunu açın.Oyun açıklamasının hemen altında "buna benzer oyunlar" sekmesini göreceksiniz.Oradan atlaya atlaya sevdiğiniz oyunları keşfedersiniz.
  • ASUS GT630 128Bit NVIDIA 4GB GEFORCE birde 8 gb ram hangi oyunları kaldırır ?
  • İntel core 2 duo cpu e7200 2.53 ghz

2gb ram

512 mb ekran kartı ati radeon hd 3600

Şimdiki teknoloji yada eski teknolojide(kısacası ileri teknolojisiz) strateji

Fps türünde Hikaye modu kuvvetli bir oyun(mümkünse görevleri çok bireysel olmayan)

Aksiyon türü bol maceralı

Birde nfs serileri dışında yarış türü

şimdiden çok teşekkür ederim :)
  • Sistem iyi her oyunu açar bana sağlam oyun lazım. DayZ, Arma3 güzel oyunlar ama yanıma arkadaş bulamıyorum ve ingilizcemde yok yani anlıyacağınız bu oyunları oynamam zor tek başımada uzun sürer sıkıcı olur benim için. Bu tarz böyle daha silah bulmanın saatler sürmediği daha kısa süren bildiğiniz oyun var mı? FPS ağırlıklı olursa güzel olur. FPS olmasa bile oyunda kıyıda köşede mutlaka silah olsun :) Online fpsde olur. Önerin bol bol önerin :D
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.