Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: 2012'nin Beklenen Oyunları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
209
Cevap
0
Favori
36.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten harikaydı çok teşekkür ederim bu muhabbet için =)
  • 1-gta 5
    2-portal-3
    3-ghost recon future soldier
    4-command & conquer generals
    5-battlefield bad company 3 :)
  • Bölüm Sonu Canavarı Ekibinine:
    Açıkcası şaşırmadım desem yalan olur.Halo yo yanlızca Talha Abimiz koymuş oda 5. .Yada GTA 5 in açık ara 1.olduğunu düşünüyordum.Ve hitmane çok şaşırdım.Neyse herkesin düşüncesi farklıdır.İyi Günler dilerim .....
  • emeğinize sağlık çok güzel düşünülmüş. kameraya yakın olan kişilerde biraz ses boğukluğu oluşmuş sanki onun dışında her şey çok güzel :) borderlands 2,risen 2 dark waters,torchlight 2 sizin söylediklerinize ek olarak söyleyebileceklerim. nedenlerine girmeyeyim uzar :)
  • 1-Gta5
    2-Max pane 3
    3-Amazing Spiderman the movie game
    4-Hitman
    5-Darksiders
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayguncifci

1-gta 5
    2-portal-3
    3-ghost recon future soldier
    4-command & conquer generals
    5-battlefield bad company 3 :)

Dostum bunların bu yıl çıkacağına emin misin
  • Yeni Programınız hayırlı uğurlu olsun Bsc ekibi. Benim beklediğim oyunlar şunlar:

1.Doom 4
    2.GTA 5
    3.Max Payne 3
    4.Resident Evil 6
    5.Silent Hill Downpour...

İyi çalışmalar.Gökhan abi ye burdan el sallıyorum :)
  • Ben hiçbiriniz birinci oyununa katılmadım hepsi güzel ama benim için
    1. PROTOTYPE 2 ilk oyundaki gizlilik unsurları hiçbir ounda eşi benzeri yok gerçekten.Hikayede inanılmaz gelişmeler var ve Darth Vader-Luke gibi bir olay yaratıcını yok etmek var çok hoş gözüküyor grafikleri vasattan biraz yüksek bir oyun olacak ama iki prototype'in savaşı mükemmel olacak umarım bu yorumu okursunuz...
  • Ben hiçbiriniz birinci oyununa katılmadım hepsi güzel ama benim için
    1. PROTOTYPE 2 ilk oyundaki gizlilik unsurları hiçbir ounda eşi benzeri yok gerçekten.Hikayede inanılmaz gelişmeler var ve Darth Vader-Luke gibi bir olay yaratıcını yok etmek var çok hoş gözüküyor grafikleri vasattan biraz yüksek bir oyun olacak ama iki prototype'in savaşı mükemmel olacak umarım bu yorumu okursunuz...
  • gayet güzel program olmuş, devamını da bekliyoruz. bsc'nin bu tip bir programa ihtiyacı vardı. yalnız ses konusunda hafif bir boğukluk var, bunu gidermenizi rica ediyoruz.,

benim listem şöyle:

1-GTA 5

gerisi teferruat...
  • Bu programda MMO için beril ablayı görmek isterdik
  • Bence çok güzel bir proje olmuş . Güzel yerlere gideceğine inanıyorum . her hafta görmek isteriz böyle bir bölümü

İntro yu çok beğendim güzel yapılmış hoşuma gitti .
  • çok güzel bir program olmuş ağzınıza emeğinize sağlık devamı merakla bekliyoruz
  • Son derece keyif verici bir sohbet ve sürekli görmek isteyeceğim bir program olmuş. Ağzınıza sağlık, teşekkürler.
  • Programınız hayırlı olsun ve emeğinize sağlık :)

benim listem şöyle :
    1. (Sizin listenizde bulunduramadığınız ) => Max Payne 3
    2. çoğu kişinin belki de herkesin beklediği ve ilgi duyduğu => GTA V
    3. Gökhan abinin de beklediği gibi => Hitman absolution
    4. Ve dahaçıkmamış ancak hemen çıkıp yine ortalığı karıştıracak olmasını düşündüğüm => MAFİA 3
    5. Genel sıralamanın 3. sırasındaki => Last of us

Sizlere iyi çalışmalar ve başarınızın ve programınızın devamını dilerim :)
    Saygılar :)
  • Güzel ve samimi bir program olmuş, hepinize teşekkürler.

5 sayısı insanı çok kısıtlıyor ama yine de şahsi ilk 5'im;

1- Diablo 3
    2- Metro: Last Light
    3- StarCraft 2: Heart of the Swarm
    4- Bioshock Infinite
    5- Grand Theft Auto V

Bunların haricinde 10'a tamamlarsam

6- Max Payne 3 (eğer çıkarsa)
    7- Kingdom of Amalur: Reckoning
    8- Risen 2: Dark Waters
    9- Borderlands 2
    10- Mass Effect 3 (Bu kadar aksiyona kaymasaydı ilk 5'e girerdi)
  • Çok şahane bir 40 dk geçirdim sayenizde. Teşekkürler BSC ekibine.

Benim çok büyük değişimler beklediğim iki oyun var. Bunlardan biri yeni oyun motoruyla müthiş bir oyun olacağını düşündüğüm Call Of Duty serisinin yeni oyunu var. İkincisi ise Pro Evolution Soccer 2013. Yeni oyunda çok büyük ve köklü değişikler olacağını düşünüyorum. Çünkü FIFA artık rayına oturdu. Impact Engine olsun yeni oyun motoru olsun iyi bir oyun ortaya çıktı. Çok fazla bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Bunun dışında benim Top 5'im şu şekilde :

1- GTA V
    2- Max Payne 3
    3- Call Of Duty
    4- Counter Strike : Global Offensive (Büyük bir cs hayranı olduğum için heyecanla bekliyorum.)
    5- Pro Evolution Soccer 2013
  • Program çok güzeldi başta sonra izledim...

bioshock infinite en çok beklediğim oyun fakat tabi duyurlmayan ama çıkması kesin gibi olan fifa call of duty asssasin's creed serilerini daha çok bekliyorum..
  • Çok güzel konuşma olmuş. Tom Raider muhabbetine kesinlikle katılıyorum. Babam 50 yaşına gelmiş hala bana "Tom Raider'ın yeni oyunu var mı?" diye soruyor.Eskiden hatırlarım çok oynardı.
    Bana göre 2012 değil de daha ilerisi içinde en çok beklenen oyun Diablo III.Diablo II'nin anket sonuçlarına göre gelmiş geçmiş en iyi oyun seçilmesi bu oyunun ne kadar beklendiğini gösteriyor.
  • Gerçekten çok guzel bı program olmuş , Ellerinize sağlık. top5 yapmışsınız fakat ben sadece metro ve last of us u beğendim

Bi aralar Devil May Cry 5 (bunu gelecek programınızda tartısmanızı ıstıyorum ) cıkıyor denılıyordu bı turlu gelmedi onun cıkmasını gercekten cok ısterdım bu arada half life ı kimse ters çevirmez bende bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eksi-1 -- 22 Ocak 2012; 17:08:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.