Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: 2012'nin Beklenen Oyunları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
36.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler hepiniz sallamışsınız zaten çıkacak oyunları buraya yazıyorsunuz...max payne çıkacak gta 4 çıkacak bunları niye listeye alıyorsunuz god of war ı unuttunuz mu
  • Teşekkürler, çok güzel bir programdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_t

beyler hepiniz sallamışsınız zaten çıkacak oyunları buraya yazıyorsunuz...max payne çıkacak gta 4 çıkacak bunları niye listeye alıyorsunuz god of war ı unuttunuz mu

2012 de çıkması beklenen ve bu beklenen oyunlar içinde en merak ettiklerini sıralamışlar.Bi oyun seçip de "bunun yenisini yapsalar güzel olur" gibi bi sıralama değil bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53Muco

[sizer=red]Oyun Muhabbeti: 2012'nin Beklenen Oyunları

İlginç bir içme tarzı

Bence titizlikle alakalı.Yani herkesin kullandığı bir bardaksa en az ağız deyen yeri orasıdır.(kulplu bardaklar özellikle) Şahsen pek titiz olmasam da herkesin kullandığı bir kulplu bardakta ben de öyle su-meşrubat içerim.

• ya bende çok yavaş yükleniyor neden
  • Herkesin dediği oyunlar güzel ama İnversion'i da unutmamak lazım bence
  • Baştaki müzik nedir çok hoşuma gitti . Benim listem
    1-GTA 5
    2-Max Payne 3
    3-Last Of US
    4-Sf vs Tekken
    5-Bioshock/Diablo 3
  • ilk beşim
    1- diablo 3
    2- diablo 3
    3- diablo 3
    4 - diablo 3
    5 - diablo 3

diablo 2' yi arada hala oynadığımı göz önüne alırsak diablo 3 benim için 5 oyuna bedel
  • 5.THE LAST OF US : SEBEBİ SİSZİNLE AYNI.
    4.BIOSHOCK : ÇOK FARKLI OLACAĞA BENZER...
    3.GOD OE WAR 4 : KRATOS'UN ÖFKESİ YETER ZATEN BAŞKA BİR SEBEBE GEREK YOK.
    2.TOMB RAIDER : BEN PRINCE OF PERSIA HAYRANIYIM TOMB RAIDERI PRENS TARZI BULMUŞUMDUR.BENİM İÇİN AYRI BİR YERİ DE VAR TABİ.
    1.EN UFAK BİR KIVILCIM OLMAMASINA RAĞMEN.YENİ BİR PRINCE OF PERSIA OYUNU.MESELA POP 2008 İN DEVAMI.UBISOFT KEŞKE BİR SÜRPRİZ YAPSA NE HARİKA OLUR.
  • alıntı:

Orijinalden alıntı: 53Muco

Resmin büyük halini görebilmek için tıklayın
    Orijinal boyut için tıklatın

İlginç bir içme tarzı

Bence titizlikle alakalı.Yani herkesin kullandığı bir bardaksa en az ağız deyen yeri orasıdır.(kulplu bardaklar özellikle) Şahsen pek titiz olmasam da herkesin kullandığı bir kulplu bardakta ben de öyle su-meşrubat içerim.

BENCE TİTİZLİKLE ALAKASI YOK.BEN TİTİZ SAYILIRIM.EN SON İÇECEĞİM YER ORASI.HERKESİN ELİNİN DEĞDİĞİ YER ORASI ZATEN.BENCE OFİSTE HERKESİN KUPASI AYRIDIR.
  • Güzel program :)
  • ben max payne 3 ve darkness 2 nin listede olmasını beklerim sadece kendi beklediğiniz değil de bi 10 dk da en çok beklenenleri konuş saydınız iyiydi bu arada yeni köşe hayırlı olsun
  • dehşet
  • ben max payne 3 ve darkness 2 nin listede olmasını beklerim sadece kendi beklediğiniz değil de bi 10 dk da en çok beklenenleri konuş saydınız iyiydi bu arada yeni köşe hayırlı olsun
  • o kadar aksiyondan bahsediyorsunuz ... god of war 4 ün ismi bile geçmedi
  • Her ne kadar eleştirilsede,resident evil 6'yıda listenizde görmek isterdim.
  • hitman ve prototype bekliyorum
  • Hd versiyon 875 mb
  • Güzel Program olmuş
  • true crime hong kong keşke bu oyuna da değinilseydi çok iyi olurdu yapımda emeği geçen herkese teşekkürler güzel çalışma olmuş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.