Şimdi Ara

Oyun Motorları Yardım! (Önerileriniz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ücretsiz bir oyun motoru arıyorum Unity, Unreal Engine gibi ama onlar gibi %5 veya %3'lük bir telif hakkı almayan.
    Bu arada java programcısıyım onu göz önünde bulunduruyorum profluk alanım. Java dilinde olursa daha iyi olur ama farketmez açıkçası.
    Önerilerinizi alabilirmiyim gerekli önerilerden sonra belki bir anket açabilirim.
    Şimdiden teşekkürler...

• Kroxos kullanıcısına yanıt
    O oyun motorları büyük gelir sağladığınız takdirde sizin gelirinizden kesinti yapıyor. O kadar büyük olacağını düşündüğünüz bir projeniz varsa küçük oyun motorlarıyla uğraşmak da işinizi zorlaştırır. İlla istiyorsanız libgdx e bakabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unity %3 kesinti almıyor diye biliyorum. Eğer kazancın 100.000$ geçerse Unity Pro almak zorundasın.

Ayrıca 100bin $ kazansan bile 100.000nin oyun motorundaki grafik destek her şey isağlıyan adamlara %3 ünü veremiyorsan üzgünüm ama kullanma zaten.
  • Libgdx cocos2d gibi motorlar değilde daha çok grafik arayüze sahip bi şey olursa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kroxos

Libgdx cocos2d gibi motorlar değilde daha çok grafik arayüze sahip bi şey olursa iyi olur.

Öyle bi motorun tamamen ücretsiz olmasını bekliyorsun galiba ? İçip içip atıyorsun bu yorumları galiba 100bin kazanabilceğine bu kadar eminsen libgdx kullan ne diyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.