Şimdi Ara

Oyun Monitörü Tavsiyeleri [ANA KONU] [Güncel] (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.591
Cevap
150
Favori
466.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Monitörün incelemesi yok bildiğim kadarıyla. Net bir şey yazmam zor bu sebeple ama tahminimce, en azından kötü değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Ölçek farkı dışında kayda değer fark yok aralarında. Özellikle de 16/10 ölçek, monitörü iş amaçlı kullanacaklar için büyük bir artı.

• gopgop kullanıcısına yanıt
    İkisi de olmamalı. Dell S2340L daha iyi tercih olacaktır.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Yani hocam herhangi bir eksisi yok değil mi 16/10 olması çözünürlük için web sitelerinde veya ne bileyim başka birşeyde.
  • ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Hayır, yok. 16/10 olması, 1920x1080 yerine 1920x1200 piksel görüntü vermesi demek oluyor. Diklemesine 120 piksel daha yüksek alana sahip yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Monitördeki USB portunun tek işlevi uzatma görevi görmesidir ve monitörle alakası yoktur bunun.

monitorın tek usb gırısıne port takım hem ps3 hemde ses sitemi baglandıgında tepki süresi yada lag olmazz mı?
    önerdiğiniz 7ms diyor onunla oyunda oynanıcak bir sıkıntı olmasın ? uygun fiyatlı oyun monitörü arıyorumda diyebilirim kısaca
  • prenskaan kullanıcısına yanıt
    Hayır, olmaz. Donanımsal bağ yok arada.

• gopgop kullanıcısına yanıt
    Sorun olacak olsa tavsiye eder miyim? Daha ucuz olsun istersen, 22"lik versiyonunu alabilirsin.

• quote:

her neyse hocam, bana 2 bin altında gsycnli kaliteli bir oyuncu monitörü önerebilir misin.

Acer XB270HABPRZ.

27 büyükte 23,6 veya 24ü var mı bunun,nasıl kaliteli bir monitör müdür bu alanda?
  • 24"liği var da TR'de yok. Yurtdışından alınabilir istenirse?

Gayet iyi monitördür. Alan bir arkadaş vardı ve birkaç sayfa geride yazmıştı.

Yurtdışına monitör konusunda sıcak bakmıyorum,bir sorun çıktı nasıl halledeceksin, birde koskoca monitör yani,kargosu vs

eizo ile kıyaslardak aynı paralara geliyor,hangisi mantıklı?

alternatif ne önerebilirsin hocam bu şartlarda?
  • Bu fiyatta rakibi yok. Bu 3" daha büyük. G-Sync'li hem de. Fiyatı fena sayılmaz rakiplerine göre.

Baktımda doğru düzgün satış yapan bir yer bulamadım :D
  • Ps4 için max 700 liralık monitör önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki alan arkadaşa sorsana nerden almış? Uygun fiyata satıldığı için bitmiştir belki de...

Acelen yoksa, Acer'ın IPS oyun monitörünün veya BenQ FreeSync'li XL2730'unun gelmesini de bekleyebilirsin.

• Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    Asus VX238H, VX239H, ViewSonic'in VX serisi veya Dell S2340L olabilir.

• Teşekkürler @bocekgrafik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Freesync alamam ekran kartım nvidea.
    Flat screen /TFT panele sahipmiş bu acer,daha mı iyi oluyor,8bit miş üstelik.ah keşke görüp alabilme şansım olsa.genelde oyuncu ekipmanları normal mağzalarda pek bulunmuyor gibi.herkes kaliteli bir led tv fiyatına bu monitörlere para vermek istemez o yüzden sanırım. :)

Şimdi 60hz üstü bir oyuncu monitörü alacağım.1000-2000tl arası bir şey bakıyorum.seçenekler;
    - Eizo FG2421 1888tl ( 8bit+frc MVA panel)
    – ViewSonic VG2401mh 1340tl (1ms,144hz,gerçek 8bit renk desteği)
    -Asus VG248QE 1416tl ( 1ms,144hz )
    Dedim eizoya 1888tl vereceğime Acer XB270HABPRZ alırım ama piyasada hiçbir yerde yok.bekleyim desem ne kadar bekleyeceğim,dolarda giderek artıyor...

Asus ile Viewsonic arasında viewsonici öneriyorsunuz bunda anlaştık sanırım hocam?Net olarak ikisi arasında kağıt üzerinde ve bilgilerim doğrultusunda bunu almanı öneriri gibisinden net bir şey söylemediğinizden bazen tekrarlıyorum kusura bakmayım hocam. :D renk kalitesi asus 80 milyona :1 konstratından daha iyi herhalde 8bit panel ile?

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.