Şimdi Ara

Oyun Laptop Tavsiyesi İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 TL'ye kadar sınırım var eğer 1500 olursa 1600 olursa tabiki daha iyi olur ama 2100 olursada almaya çalışırım. Sınırlarımı mümkün olduğunca zorlamam lazım.
    Öncelikle oyun oynamak, adobe dw,ps + bir kaç büyük programı bir arada rahatlıkla çalıştırabilecek, mümkün olduğunca hızlı işlem yapan bir pc istiyorum.
    Marka olarak HP ısındığı için tercihim değildir.
    MSI
    Asus
    Acer
    Dell
    Toshiba
    Sony
    Samsung

tercihlerim arasındadır.

• upp yukarı upp güncel upp
  • 5 kişi takipteyiz up up up

• Aradaki en önemli fark ekran kartı. Asusun ekran kartı daha güçlü.( oyun ve grafiksel programlar için tercih sebebidir ) Diğer özellikler hemen hemen aynı.
  • intel i7 720 qm alma derim ben i7 alıyosan 2630 qm işlemci almanı tavsiye ederim.birde bende hp pc var 6010 st oyunlar haricinde pekde ısınmıyor hp nin ısınan devirleri geride kaldı.
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-6020st-intel-core-i7-2630qm-2ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-ll046ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760583&categoryId=98

bunu önerebilirim ,piyasadaki ALINABİLECEK en iyi ekran kartına sahip (6770m)
    intel i7 2630 qm kasası benimki ile aynı gayet güzel, çift hava çıkışı var ve hp coolsense teknolojiside iyi iş başarmış bence bi bak bu pc ye.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.