Şimdi Ara

Oyun İçin Kulaklık Tavsiyesi ( Steelseries Siberia v2 vs Platronics Gamecom 780 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 kulaklık arasında kaldım arkadaşlar .
    Steelseries Siberia v2(Ses Kartsız) ve Platronics Gamecom 780
    Siberia v2 Gamecom 780'den 40 tl daha fazla fiyatı alacagım yerde . Steelseries siberia v2 daha iyi gibi duruyor . Ama sanal 7.1 desteginin olmaması (ses kartsız) olması düşündürüyor beni . Yapacağım işler oyun oynamak ve müzik dinlemek aradada film izlemek . Oynadıgım oyunlar LOL , CS GO , Battlefield 4 vs. Bir de elektro gitar çalıyorum . Kulaklığı anfiye bağlayıp çalmak istiyorum . Platronics Gamecom 780 usb çıkışlı olduğu için kullanamayacağım . Acaba anfiye bağlayıp dinlemek için Siberia v2 ile 40-50 TL'lik kulaklık üstü kulaklık arasında çok fark olur mu ? Eğer Gamecom 780'i alırsam 40-50 TL'lik kulaklık alıcamda .

Başka tavsiye ettiğiniz kulaklık varsa yazabilirsiniz 200-300 TL arası .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addict1ve -- 11 Mayıs 2014; 1:22:48 >

• Uzun araştırmalarım sonucunda Steelseries almıştım kesinlikle öneririm ama ses kartı almayacaksan hiç bulaşma.Yazık olur güzelim kulaklığa.
  • Siberia usb ses kartıda hiçbir yerde göremedim . Sanki üretimi bitmiş gibi . Stoklarda yok
  • Başka tavsiye verecek yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.