Şimdi Ara

Oyun için işlemciyi mi değişmeliyim ekran karıtını mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşlemcim q8400 ve 3.40 ghz de çalışıyor ve 6gb ram mevcut. Ekran kartım da gtx460.
    İkisinden birini güncelleyeceğim.
    Fakat işlemciyi güncellemek daha masraflı sistem bu haliyle gta 5, watch dogs, crew gibi oyunları ne ölçüde oynatır kestiremiyorum.
    İşlemci tarafında i5 2500k, ekran kartı tarafında da gtx750 veya gtx 660 arasındayım.

• waeder kullanıcısına yanıt
    bana sorarsan işlemci yeterli olur overclock ile , panelde ki sistemle bf4 ü ultra da 45-50 fps açıyorum . 4gb ram den dolayı arada sıkıntı oluyor . ekran kartı takviyesi yapsan yeter bence , i5,i7 gibi işlemcilere geçmek için aynı zamanda anakartı da değiştirmen gerekecek çünkü
  • Ekran kartını güncellemen sana pek fazla bir getiri sağlamaz mevcut ekran kartınla.

gtx750 veya gtx660 alarakta q8400 ile süper bir performans alamazsın gtx460'tan sonra.

ikinci el i5 2500k al, elindekileri de sat. Ekran kartına da oc yap daha iyi performans alırsın.
  • Gtx460 yeterli o oyunlara merak etme islemci anakart ram uclusuni degistir :) i5 2500k 3570k falan yeter :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Sanırım ramleri, anakartı işlemciyi set olarak satıp. Set olarak i5 e geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waeder -- 22 Temmuz 2014; 15:40:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.