Şimdi Ara

Oyun İçin Gerkelimi RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Benim Sormam Gereken Birşey Var. 23 Haziranda Bir Oyun Çıktı Batman Arkham Knıght Diye Bu Oyunu Bilgisayara Alıcam Steamdan Ama Sistem Gereksinimlerinde 8GB RAM Var Benim 6GB Ramım Var Bu Oyunu Almam İçin Laptopuma İlla 8GB RAM Almam Gerekirmi Ve Alıp Takarsam Laptopun İçindeki Diğer Oyunlar Silinrmi Lütfen Acil Yardım !!!!

• Lester12 L kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarının diğer özellikleri de yetiyor ise 6gb ram ile medium low arası oynarsın minimum sistem gereksinimlerinde zaten 6gb ram isteniyor ram i değiştirdiğinde de bilgiler falan silinmez rahat ol.
  • Ohh RAM Almama Gerek Yok Demekki Çok Teşekkürler Allah Razı Olsun Kardeşim :)
    Önemli değil iyi oyunlar.
    Yalnız şuan bir kaç yerde okudum oyunun optimizasyon sorunları olduğu söyleniyor titan bile 25 fpsyi görmüş yazayım da sonra üstüme kalmasın.
  • Evt Bende Okudum Ama Ben Hep Bir Batman Fanıyımdır Yani Bu Oyunu almak Çok İstiyorum Yinede Bilgilendirdiğin İçin Teşekkürler !! Ha Bu Arada Oyunun Sistem Gereksinimlerinde Yanda Minimum Var Burda 6GB RAM Yazıyor Oyunun Grafıklerini Orta Veya Düşüğe Alırsam Oynayabilirim Herhalde ??
  • Ram ile diger oyunların silinme baglantısını anlayamadım şaka oldugunu düsunuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.