Şimdi Ara

Oyun için 1 TB Sabit Harddisk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G1.sniper b5 gigabyte anakartım var buna uyumlu ve 200 tl yi geçmeyecek iyi bir hdd arıyorum.Oyun yüklemek için malum oyunların boyutları bayağı büyüdü

• Hocam bütçeyi arttırıp ssd + daha düşük boyutlu bir hdd almanızı tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/35-1tb-caviar-green-intellipower-sata-30-64mb-cache-harddisk-4324.html

Buyur dostm :) (Not: bu harddiske işletim sistemi yükleme yalnızca veri depolamak için kullanılan bir disktir eğer hiç harddiskin yoksa "BLUE" modelini tercih et...)
  • ssd kullanıyorum zaten işletim sistemim ona yüklü ama ssd ler pahalı olduğu için sadece 1tane 240 gb lık ssd m var zaten 2 3 oyun yükleyince doluyor
  • teşekkürler dostum.bir de kendim rahatlıkla takabilirim değil mi bir de hdd yi nasıl tanıtıcam bilgin varsa söyleyebilirsen çok makbule geçer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GfbHasan1907

teşekkürler dostum.bir de kendim rahatlıkla takabilirim değil mi bir de hdd yi nasıl tanıtıcam bilgin varsa söyleyebilirsen çok makbule geçer :)

Hiçbişey yapmayacaksın kasaya yerleştirip vidalayıp kablosunu takacaksın bu kadar windows otomatik kendi tanıyacaktır ve kullanmaya başlayacaksın :))

(Not: Eğer disk taktıgında görünmezse bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet diyeceksin orada disk yönetimi diye bir bölüm var oraya tıkladığında karşına bir tablo gelecek 2 çıktan ibaret olacak bi MBR bi GPT yazacak MBR olanı seçeceksin ve aşağıda 1tblık diskini göreceksin ona tekrar sağ tıklayıp yeni birim oluştur diyeceksin sadece ileri ileri ileri yapacaksın ve diskin kullanıma hazır olacak tekrar söylüyorum bu işlemi sadece diski taktıgında bilgisayarımda görünmezse yapmalısın :)

• valla sağol hocam aslında bayağıdır pc ile uğraşırım da bu tür işlere yeni yeni başladım inşallah öğrenicez
  • quote:

valla sağol hocam aslında bayağıdır pc ile uğraşırım da bu tür işlere yeni yeni başladım inşallah öğrenicez

Yardıma ihtiyacın olursa pm atman yeterli :)
  • quote:

ssd kullanıyorum zaten işletim sistemim ona yüklü ama ssd ler pahalı olduğu için sadece 1tane 240 gb lık ssd m var zaten 2 3 oyun yükleyince doluyor

Ozaman haklısın ben hiç değolayıcın yok sandım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.