Şimdi Ara

Oyun İade ettim hala beklemede

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunu dün iade etmeme rağmen hala beklemede diyor sorun nedir onay mı almamış hala?

• 7 gün içerisinde iade ediyorlar parayı.
  • 3-4 gün kadar oldu benimki de hala beklemede merak ettim senin iade ne durumda ?

Edit : Aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 18 Haziran 2015; 13:49:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

3-4 gün kadar oldu benimki de hala beklemede merak ettim senin iade ne durumda ?

Bana da bugün geldi iade
  • Kardeş Salı Günü iade edildi geldi ancak hala gelmedi ve geldiğini nerden öğreniyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattblack

quote:

3-4 gün kadar oldu benimki de hala beklemede merak ettim senin iade ne durumda ?

Bana da bugün geldi iade

Paranız kredi kartına mı geldi yoksa steam cüzdana mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NowWeDie

quote:

quote:

Bana da bugün geldi iade

Nereye istersen oraya gelir. Bildirimine baglı kartına istersen karta , cüzdana istersen cüzdana yada telefonuna.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NowWeDie

quote:

quote:

Bana da bugün geldi iade

Nereye istersen oraya gelir. Bildirimine baglı kartına istersen karta , cüzdana istersen cüzdana yada telefonuna.

İdade ettiğim oyunun yarısını steam cüzdandan diğer yarısını da kredi kartından alıştım.Cüzdana iade geldi ama kredi kartına gelmedi.
    O yüzden sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: 33ryder33

Kardeş Salı Günü iade edildi geldi ancak hala gelmedi ve geldiğini nerden öğreniyoruz?

7 güne kadar para bakiyeye geçiyor benim4. günde geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. Güne girecek hala bekliyorum kredi kartını
  • Ben de oyunu iade ettim kabul edildi sonra iptal maili attım cevap gelmedi acaba ingilizcemi mi anlamadılar biraz yardım galiba kafa gözü :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grafen

8. Güne girecek hala bekliyorum kredi kartını

Hocam ayın 16.sında 2 oyun iade ettim. steamden kontrol ediyorum iade ettiğim oyunlar ödendi yazıyor. ama kartımda iade ile ilgili hiç bir gelişme yok :( Sizin son durum nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baris4hin -- 24 Haziran 2015; 7:54:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baris4hin

quote:

Orijinalden alıntı: Grafen

8. Güne girecek hala bekliyorum kredi kartını

Hocam ayın 16.sında 2 oyun iade ettim. steamden kontrol ediyorum iade ettiğim oyunlar ödendi yazıyor. ama kartımda iade ile ilgili hiç bir gelişme yok :( Sizin son durum nedir ?

Ayni durumdayim hala bir gelisme yok odendi diyor para meydanda yok ticket attim 2 gun once ona da cevap vermediler hâlâ

• Böyle giderse yalan olacak bizim iadeler :/

hocam pm üzerinden ticket örneğinizi gönderir misin
  • quote:

Böyle giderse yalan olacak bizim iadeler :/

Benim de bugün 7. gün doldu ama tık yok. Ödendi yazıyor ama ne karta ne Steam cüzdanına tek kuruş iade gelmedi
  • ben kartıma yönlendirme yapmadım arkadaşlar, steam hesabıma geri ödenmesini istediğim için 4.gün de geldi. Kartlarda işlem daha uzun sürüyordur
  • http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/h1z1-steam-gift-173998325 arkadaslar bu fiyata h1z1 bulamassınız hep satıcının aldıgı yorumlar oldukca olumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Böyle giderse yalan olacak bizim iadeler :/

Benim de bugün 7. gün doldu ama tık yok. Ödendi yazıyor ama ne karta ne Steam cüzdanına tek kuruş iade gelmedi

Oyunlarımdan 1 tanesinin iadesi yattı ama H1z1 oyunu 7.günü geçti hala iade yatırılmadı :) yalan olacak gibi ticketlara cevapta vermiyorlar.
  • Baris4hin kullanıcısına yanıt
    Benim de ets2 var. Bugün ticket açacağım

• benimde bugun 10.gun oldu hala kartima para gelmesi keske cuzdani secseydim 40 liralik refund bekliyorum hala.Cuzdana iade yapanlarin hepsi geliyor.Karta iade yalan oldu iyice

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.