Şimdi Ara

Oyun Çeviri'den Arkham City'e Türkçe Yama Geliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
9.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Crynet

Baya Geç Kaldınız Bsc Bayadır Üstünde Çalışıyorlar Gene Altyazı :) Herzaman Söylerim Altyazılar Berbat :)

Modern Warfare 3 ün Türkçe dublaj çalışması var Onuda oynama sen Fazla liselisin !
  • Oyunu sevmeseniz bile emeğe saygı demeden geçmeyin.
  • Crynet senin işin gücün ortalık karıştırmak, takmayın...
  • Çalışmada kolay gelsin. Eninde sonunda bunu da bitirirsiniz siz.
  • @Crynet; Sırf seni eksilemek için giriş yaptım.
  • Oyunu daha oynamadım.Yamanın gelmesi iyi olacak.Arkadaşlara kolay gelsin.Her zaman çok iyi iş çıkarıyorlar.
  • Batman Arkham City ve L.A Noire'yi oynamak için oyunceviri ekibinin çalışmalarını sonlandırmasını bekliyorum .
  • Oyunçeviri.com sitesine hayranım konsol kulanıcı olmama rağmen türkçe yama çıkartıkları oyunları ya steam'den yada kutulu bir şekilde marketlerden alıyorum.Şimdi türkçe yamasını beklediğim oyunlar the witcher 2,batman arkham city ve L.A noire Allah kolaylık versin diyorum hakınız ödenmez.Tek eleştiri yapabileceğim şey ise yamalar çok yavaş çıkıyor aylarca bekliyoruz tabiki çevirmen arkadaşların'da bir hayatı var gönüllü olarak bi beklenti içerisinde olmadan bu işi yapıyorlar saygı duymak zorundayız elbet ama gönül isterki daha kısa bir sürede türkçe yamalara kavuşalım neyse bunada şükür iyiki varsınız.
  • Oyunu bitirdim türkçe yama çıkıyor. Bidaha yüklicez artık napalım :D
  • jdfbj özelden bana ulaşır mısın pc de oynadıysan?
  • Gerçekten takdir edilesi bir çaba sarfediyorlar. Türkiye'de bu kadar detaylı ve profesyonel yamalar çıkaran ilk ve tek ekip şuan için oyun çeviri. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır.
  • jdfbj
    04.01.2012 15:23:20
    ne gerek var dostum normalde yada zor da oyna bitirdiğinde new game +(plus) dan başla.oyuniçerisinde kullandığın alet edevatlar hazır bi şekilde kemerlerinde bulunacak ... :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.