T

Teğmen
16 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-32es6710-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32321.html

Arkadaşlar bu televizyonu aldım daha 1 hafta oldu çok araştırdım odayı uygun olarak 32 inç seçtim, 40 inç büyük gelir diye düşündüm ve çok güzel oturdu odaya 32 inç. Özellikleri çok iyi geldi bana her türlü filmi açıyor hemen hemen görüntüsü çok iyi ve bende teledünya var HD kutu var. HD'ler çok güzel geldi 400 HZ olması benim için önemliydi. Kontrast, canlılık, parlaklık çok iyi geldi bana. Birde bana 3 TB tanımaz dediler ve ben 3 TB SAMSUNG C serisinde denemiştim açmamıştı gerçekten ama bunda açtı. Yani 3 TB açıyor bilginiz olsun.

Evet arkadaşlar size soruyorum sizce bunu almakla iyi etmiş miyim? Fiyat aralığım 1,750-1,800'dü zaten ve her mağazada sordum nerdeyse bunun tarzında daha iyisi var mı diye en iyisi bu dediler bende araştırdım çok ben en cazip bu geldi. Birde sizlere bu işden anlayan arkadaşlara soruyorum sizce iyi mi? SAYGILAR
Merhaba arkadaşlar önce durumumu açıklamak istiyorum.

Geçen gün abimin televizyonuna kasayı bağladım deneyim dedim ve aşık oldum. Bu kadar canlı görüntü HDMI desteği filmlerdeki fark gerçekten beni çok şaşırttı. Bende kara verdim monitörümü satıp televizyon almaya karar verdim. Bende biraz araştırdım SONY ve PANASONİC TV'ler tuzlu biraz ama SAMSUNG almayı düşünüyorum çünkü samsunglarda genelde mega kontrast oluyor ve oyun oynarken müthiş canlılık veriyor. Ben 32D6000 serisi ve 40D8000 almayı düşünüyorum. Sizin daha iyi dediğiniz varsa ya da televizyonda oyun oynarken film izlerken bi problem yaşar mıyım?

Benim en çok kafama takılan tepki süreleri 5 ms galiba bahsettiğim TV'lerin kafamı o takılıyor sorun olur mu acaba? Yazdığım televizyonlardan biri 400 HZ biri de 800 HZ acaba bu oranlar kapatır mı tepki olayını.

SAYGILAR
Merhaba arkadaşlar ekran kartı almak istiyorum şuan ki oyunları en iyi kalitede oynamak istiyorum.Ben biraz araştırdım şuan en iyisi GTX 580 galiba. Bir de size soruyum dedim sizce gtx 580 şuanki oyunları en iyi kalitede oynamamı herşeyiyle bana verir mi ya da başka önerebileceğiniz bir kart var mı? saygılar
Arkadaşlar merhaba o kadar aradım taradım ama bi çözümünü bulamadım.sağ analog çalışmıyor.hareket yapamıyorum yardımcı olursanız.sevinirim logitech sorun yok snopy de sorun yok ama sağ analog bi türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla...
Arkadaşlar logitech g700 aldım mouse gerçekten süper ama bir sorunum var pil dayanmıyor içinde bir jarzlı pil var jarz ediyorum 3 gün falan dayanıyor bitiyor o kadar para verdik 3 gün pil mi dayanır acaba normal duracell pillerden taksam gider mi?Teşekkürler
Arkadaşlar ben mouse bayramdan 4 gün önce aldım ve güzel kullanıyorum.Ama birkaç soru sormak istiyorum.
1)İlk sorum mouse'un pili 3 gün dayanıyor jarz ediyorum 3 gün gidiyor anca normal mouse'lar gibi pil taksam uzun süre gider mi?Veya başka çözümü var mı?
2)Mouse ilk aldığımdan böyle birşey dikkatimi çekmedi ama belki de vardı mouse kullanırken sanki takılıyor mouse acaba mousepad mi kullanmam lazım?
3)Bir de mouse'un klasik tuşları sağ ve sol tuşları(Yani call of duty oyunlarında biriyle ateş edip biriyle nişan aldığımız tuşlar)bana biraz böyle sanki kırılmış gibi geliyor yani sert değil acaba onun sebebi nedir?

Şimdiden teşekkürler.Yorumlarınız bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba bende 320gb taşınabilir hdd var ve içinde filmler var önceden böyle bi şey yoktu.pc me takıyorum hdd mi ama pc kitleniyor bazende interneti kesiyor bundan bir türlü kurtulamadım.ama laptopa takınca hiç bir proplem olmuyor rahatlıkla kullanıyorum anlamış değilim pcdemi virus var diyorum ama pc yede format attım hemde tarattım bana yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.
Arkadaşlar oyun güzel yıllardan beri oynuyorum ve beğeniyorum hele en son çıkan 2010 çok iyi ama oyun bana hızlı geliyor birazda olsun bu oyunu yavaşlatabilirmiyiz.saygılarımla..
Arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi yeni aldığım bu lcd tvden taşınabilir hdd taktım 320gb ve butun filmleri açtı fat32 idi sonra 1tb hdd mi taktım ordada butun filmleri açtı oda ntfs idi yani dvd dvix player almama gerek kalmadı western dijitalin yeni çıkan ürününede gerek kalmadı.sadece bazı mkv filmlerinin sesi çıkmıyor yani codec desteklemiyor.bazılarının ise seyredebiliyorum.tek sorun mkv lerde ki ses sorunu.Eğer bu konuda bilgisi olan varsa yazlım yukleyebilirmiyim sorunu çözebilirmiyiz.yardımcı olursanız sevinirim.ve bu tv yi herkese tavsiye ediyorum gerçekten çok iyi. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
Merhaba arkadaşlar ben dün bu lcd tvyi aldım ve çok memnunum.sadece bir sorum olacak usb çıkışı 2.0 bende flash bellek alıp film seyretmek istiyorum.4.gb veya 8gb flash bellek alıp film seyretmek istiyorum acaba filmleri görürmü yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 208
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 73.028 (Bu ay: 105)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.