Şimdi Ara

OYUN BİLGİSAYARI TOPLADIM HAFTA SONU ALACAĞIM İNCELEYEBİLİRMİSİNİZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıdaki listeyi almaya karar verdim son bir defa inceleyebilirmisinz ?

imdiden çok teşekkür ederim.

Birde soğutucu eklemedim bilmediğim için bu sisteme geekirmi? gerekirse hangisini önerirsiniz ?

• emre5444 E kullanıcısına yanıt
    Bence monitörü asus vn247h ile değiştir ben iki monitörüde inceleme imkanı buldum aslında senin sisteme yazılı olan monitörü alcaktım ama vn247h daha iyi geldi. soğutucu alman şart cooler master hyper 212 evo veya hyper 412s almanı öneririm
  • 240 gb ssd ye hiç gerek yok
    120gb ssd al içine windows u kurarsın geri kalan yerlerede yazılımları yüklersin
    sistemin 3-4 yıl götürür
    soğutuca al
    nolur nolmaz 3-4 saat oyunla oyalanıyosan soğutucu şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihYüksel81 -- 29 Ocak 2015; 11:04:56 >
  • Sistem oyun sistemi anlaşılan, PSU'yu ayrı ve daha kaliteli almanız yararınıza olur. Ssd konusunda yukarıdaki arkadaşa katılıyorum ama çok oyun falan yükleyeceğim derseniz 240 yararınıza olur tabi, ama ssdye oyun yüklemem derseniz (veya 1-2 oyun yüklerim derseniz) 120 almanız daha makbul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemciyi 4690K yapıp aradaki fark ile daha geniş bir kasaya geç, düzgün soğutucuları o kasaya sığdırmakta sorun yaşarsın, Msi GTX970'te de CW oranı fazla başka markaya geçmeni öneririm.
  • Herşeyi anlarım da o klavye ile o mause nedir Git bi G510 yada tt challenger serisi al
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Ekran kartını hangimarka çnerirsin ne ile değiştirmeliyim ?
    Birde kasa olarak hangisini önerirsin ?
    Yardımın için tekrar teşekkür ederim.
  • Geleceğe dönük bi yatırım olmuş. Ekran kartında CW sorunu var ama büyütme iade ederken sormuyolar, iade edip takas edebilir ya da iade tutarı kadar hediye çeki alıp başka bir ürün alabilirsiniz.

Bana Z97-pc mate'de
    MSI Gtx970 'de sorunlu dediler geçen hafta ikisinide aldım hiçbir sorunum yok Allah'a şükür.

• Y2kmtt kullanıcısına yanıt
    Hocam ben daha satın almadım hafta sonu alıcam. ekran kartı yerşine hangisini önerirsiniz ?
  • 970 serisinden MSI'ı önerebilirim.
    970lerdeki cW sorununu çözümünüde buldum zaten her neyse. Ben iadeyle uğraşamam diyorsanız.
    R9 290 tri-x i alabilirsiniz 970 serisinin bi tık altında kalan bir karttır ama hakkında verir.

• Güzel sistem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.