Şimdi Ara

Oyun alma sırası?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haftasonu xbox almaya gidiyorum ilk basta 5 oyun almayı dusunuyorum..

gears of war(hediye)
    lost planet
    crackdown
    call of duty 3
    dead rising
    graw2

dead rising dısında hepsinden eminim cok istedigim oyunlar..dead rising almada saints row al vs gibi ornek verebilir misiniz?yazdıgım oyunlardan da anlasılacagı gibi nasıl oyunlar sevdigim belli bu oyunlardan sonra her hafta 1 oyun gibi bir limitim olur heralde..bana bir liste yapabilir misiniz eski yeni fark etmez kesin oynamam gereken oyunlar nelerdir?spor oyunu dısında olursa sevinirim futbol basket vs benim icin 3.- 4. planda..oncelik aksiyon a ait..sonraları yarıs/dovus oyunları olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tholgar -- 7 Mart 2007; 17:52:34 >

• iyi güzelde arkadaşım bunun için topic acılırmı ya....bari ilk hangısını dvd rom a takayım diyede sorsaydın,,,
  • quote:

yapabilir misiniz eski yeni fark etmez kesin oynamam gereken oyunlar nelerdir?spor oyunu dısında olursa sevinirim futbol basket vs benim icin 3.- 4. planda..oncelik aksiyon a ait..sonraları yarıs/dovus oyunları olabilir..

Dostum Bunu Yazdıysan Yazdığın Bütün Oyunları Al..Galiba Action Tarzı Oyunları Seviyorsun

gears of war
    lost planet
    crackdown
    call of duty 3
    dead rising
    graw2

Bu Liste Çok iyi Senin İçin
  • Project Gotham Racing 3 ve Kameo tavsiye ederim özellikle Kameo çok sağlam oyundur.

Benim kendi listem

Crackdown
    Dead Rising
    Lost Planet
    Ridge Racer 6
    Pes 6
    Saints Row
    Kameo
    Project Gotham Racing 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xbox360 -- 7 Mart 2007; 18:12:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralemre

iyi güzelde arkadaşım bunun için topic acılırmı ya....bari ilk hangısını dvd rom a takayım diyede sorsaydın,,,

bu bolumun amacı paylasım bilgilenme degil mi?bilgi isteme amaclı acılan bir topic bu cevabı yazdıgına gore ya ben yanlıs yerde yanlıs seyler arıyorum ya da kotu bir gununde acmısım bu topic i.bi yanlısım varsa soylede bir daha yapmıyayım..bu sorum ciddi bir sorudur bana gore bu topic in acılıs nedeni ve icerigi hakkında en ufak bir hata yok..nerde hata yaptım merak ediyorum..
  • TEST DRİVE kesin al özellikle lcdde veya plasmada oynuosan kesin al ama crtde iç görüntüler göz ağrıtıyor onun dışında MÜKKEMEL BİR OYUN git test drive al kesinlikle GoW'dan bile güzel oyun GoW'u 4 saate easyde 5 saate hardcoreda 6 saattede insanede bitirirsin ama test driveı bir ömür oynarsın.
    bu arada GoW'un sadace singledan basediyorum Live yok bende ama yinede kesinlikle Test Drive al
  • Xbox360 alsam şu 5 oyunu alırdım şahsen.

İlgimi çekenlerden gears of war ve nba2k7 ve 5 e tamamlama amaçlı dead rising, lost planet ve crackdown.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ckukner

TEST DRİVE kesin al özellikle lcdde veya plasmada oynuosan kesin al ama crtde iç görüntüler göz ağrıtıyor onun dışında MÜKKEMEL BİR OYUN git test drive al kesinlikle GoW'dan bile güzel oyun GoW'u 4 saate easyde 5 saate hardcoreda 6 saattede insanede bitirirsin ama test driveı bir ömür oynarsın.
    bu arada GoW'un sadace singledan basediyorum Live yok bende ama yinede kesinlikle Test Drive al

Yuh

Senin basina Locust vurdu galiba...

• bende 37 adet oyun var şaşırıyorum vallahi hangisini oynacagımı......
  • graw2'nin demosunu oynamıştım.Karışık ve zor geldi.Ben olsam onun yerine farcry instincts predator alırdım.Crackdown'u da sevmedim.Onun yerine de condemned criminal origins alırdım..Tabi zevk meselesi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: XxXsT

quote:

Orjinalden alıntı: kralemre

iyi güzelde arkadaşım bunun için topic acılırmı ya....bari ilk hangısını dvd rom a takayım diyede sorsaydın,,,

bu bolumun amacı paylasım bilgilenme degil mi?bilgi isteme amaclı acılan bir topic bu cevabı yazdıgına gore ya ben yanlıs yerde yanlıs seyler arıyorum ya da kotu bir gununde acmısım bu topic i.bi yanlısım varsa soylede bir daha yapmıyayım..bu sorum ciddi bir sorudur bana gore bu topic in acılıs nedeni ve icerigi hakkında en ufak bir hata yok..nerde hata yaptım merak ediyorum..

tabiki hata demiyorum,ama bunun için gereksiz bir topic...oyunlar hakkında o kadar yazılıp çiziliyor ki,hiç bakmadan topıc acılıyor bu forumda,biraz daha özenli olabilir...

neyse bende soruna katkıda bulunayım...oyunlardan ılk tercıh lost planet olmalı bence,bu oyunu kesınlıkle al,ıkıncı tercıh kameo olsun,cok fazla grafık bekleme ama 360ın bence en saglam oyunudur..ayrıca fıyatlar ıyı dıye gıdıp 5 6 tanede oyun alma...kopyada olsa her oyunun hakkını vermek lazım,bellı bır sure oynayıp köşeye atmamak gerek....pes bence alma,ps2 de daha ıyı oynanısa sahıp,360 da hıc olmamıs....birde son olarak benım oynamadıgım ama arkadasların cok övdüğü test drıve olabılır...pgr yı tavsıye etmem,beni hiç sarmamıstı oyun...

• Dead or Alive 4

Perfect Dark Zero

Project Gotham Racing 3
  • Çok gereksiz bir başlık.
  • @kralemre

gereksiz oldugunu dusunmuyorum topic in nedenine gelicek olursak:

ilk 5 sayfada genellikle ilerde cıkıcak oyunlar var benim merak etttiklerim simdi piyasada olanlar..mass effect bioshock vs hakkında cogu xbox sahibinden daha cok sey biliyorumdur zaten ama bu konsolun cıkacak oyunlarının sayısı kadar cıkmıs piyasada olan oyunlarıda var daha isimlerini bilmezken verimli bir arastırma yapamazdım..

----

yardım edenlere cok tsk ederim..
  • Abi tam tersini yap bence ilk etapta 5 aynı tür pyun alırsan hemen bıkarsın bence farklı türlerde oyunlar al zaten bi kere gow varken graw denen iğrenç oyunun yüzüne bile bakılmaz cod3 ve lost planet inde gow un yanında esamesi okunmaz bunları gow u bitirdikten sonra alabilirsin bence aynı tür(aksiyon) en fazla iki oyun al benim listem..

1-Gow
    2-pgr3
    3-test drive
    4-dead rising
    5-Cod3
    quote:

Orjinalden alıntı: XxXsT

haftasonu xbox almaya gidiyorum ilk basta 5 oyun almayı dusunuyorum..

gears of war(hediye)
    lost planet
    crackdown
    call of duty 3
    dead rising
    graw2

dead rising dısında hepsinden eminim cok istedigim oyunlar..dead rising almada saints row al vs gibi ornek verebilir misiniz?yazdıgım oyunlardan da anlasılacagı gibi nasıl oyunlar sevdigim belli bu oyunlardan sonra her hafta 1 oyun gibi bir limitim olur heralde..bana bir liste yapabilir misiniz eski yeni fark etmez kesin oynamam gereken oyunlar nelerdir?spor oyunu dısında olursa sevinirim futbol basket vs benim icin 3.- 4. planda..oncelik aksiyon a ait..sonraları yarıs/dovus oyunları olabilir..

• Bunlara ek olarak Nba2k7 ve Pgr3 tavsiye ederim
  • 1.gow
    2.lost planet
    3.test drive
    4.nba 2k7
    5.bilmembissürü var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.