Şimdi Ara

Oxenfree Türkçe yama (İstek)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
2.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , oyun orta ve üst düzey arası ingilizce istediği için beklemeye aldım. Yorumları gayet güzel bu zamana kadar Türkçe yama çıkmaması şaşırttı. Hikayesi güzel duruyor. Çeviri yapan arkadaşların , oynamış , oynayacak arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

• Yaması çıksa almayı düşündüğüm bi oyun benimde fakat bi gelişme yok sanırım
  • wrongday W kullanıcısına yanıt
    Oyun çok güzel fakat benimde umudum yok. Çevirisi yapılsa bir çok kişi çeviriyi kullanır , bundan eminim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 10000 küsür satır var. Yapılmasına pek imkan vermiyorum ama bakmak isteyen olursa link:

https://drive.google.com/open?id=0B-Zqb25B-owqSnliMWNTdTd3QmM
  • Oyun şu an ücretsiz, biri başlasa indirilir hani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çeviren olursa çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf0808

Arkadaşlar 10000 küsür satır var. Yapılmasına pek imkan vermiyorum ama bakmak isteyen olursa link:

bu dosyayı nereye atacağz çevirdikten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf0808

Arkadaşlar 10000 küsür satır var. Yapılmasına pek imkan vermiyorum ama bakmak isteyen olursa link:

bu dosyayı nereye atacağz çevirdikten sonra

Bu dosyanın çevrildikten sonra araç yardımıyla oyuna gömülmesi gerekli. Ben sadece satırlara bakmak isteyen olursa diye atmıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun türkçe yama olmadan oynanacak gibi değil çok sık ve çok uzun konuşmalar giriyor ve bunları takip edip bir yandan bunlara hızlı cevap verebilmek mümkün değil.

birileri bu oyunun yamasını yapmışmı diye araştırdım ama ne yazık ki yok. oldukça üzücü. halbuki oyun epey iyi.
  • fazla olmayan ingilizcemle oyunu yuzde 5 sıklıkta rastlanan iyi sonla bitirdim kendimi kutlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosyaları bulma ve oyuna gömme işleminde yardım etmek isteyen varsa ben çevirmeyi düşünüyorum oyunu
    Yavaş yavaş çeviririm diye düşünüyorum kendim içinde pratik olur hiç yoktan
    dediğim gibi teknik işlemlerde yardım edecek veya nasıl yapılacağını bilen varsa özel mesaj ile ulaşırsa sevinirim
  • Oyuna çevirirseniz çok memnun olurum. Oyuna gömme işlemi de bir şekilde çözülür diye umuyorum.
  • oyunu hala çeviren yok çok üzücü. Oynamaya çalıştım ama konuşmalar çok hızlı ilerlediği için yetişemiyorum. (ingilizcem kötü demiyor da :)) Keşke çevrilse çok övülmüş baya sevap işler çeviren arkadaş.
  • kaliteli oyun çeviren çıkar işallah
  • Oyun Epicgames üzerinde ücretsiz şuan.
  • arkadaşlar ben çevirdim çok zor oldu ancak programa gömecek ve benim eksikliklerimi giderecek bir arkadaş lazım. 8000ci satırdan sonra kayma oluyor sanırım. bilen birinin bakması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

bu içeriği yayınlamasanız hiç uğraşmazdım.yardımınızı bekliyorum. Normalde film ve altyazı çevirmenliğiyle uğraşıyorum. Çok yoruldum bugün bunun için çeviri tamam.

• Dişhekimi06 D kullanıcısına yanıt
    Bana özelden mesaj atabilirsen, paketleme işlerini halletmek isterim.
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    Yusuf hocam eski sürüm olduğunu söyledi yenisini çevirdikten sonra işin içinden çıkamazsak sizede dönerim.

Düzenleme: Arkadaşlar hakkınızı helal edin heveslendirmiş gibi oldum ama 10bin küsürlük excel harici 199dosya daha varmış ve bu dosyaların 198 tanesi tüm dil içerikleri 1er kelime tekrar tekrar sıralı şekilde sayfalarca yani 10bin satır daha yolun başıymış ve malesef mesleğim gereği bu kadar vakit ayırmam mümkün değil bu oyunun bunca zamandır çevrilmemesinin sebebi budur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dişhekimi06 -- 24 Mart 2019; 0:26:7 >
  • Dişhekimi06 D kullanıcısına yanıt
    En azından emek verdiniz teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.