Şimdi Ara

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
0
Favori
11.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Punk4Life

Şu oyunun icine lobby gibi bi ortam yada baseler de online olarak yabancılar da gorebilcegimiz public sekilde yapsalarmiş nolurmuş. Belki benim arkadasim yok , oyun icinden firsat versene bana party leşelim. Adamlarin ustune basina leveline bakalim hirs yapalim özenelim oynayalim.

oyun içinden random partileşe biliyorsun

• Tam oyuna başlıyorum yarım saat geçmeden atıyor bir daha bağlanmıyor. Bu sorun çözülene kadar beklemek en iyisi.

Gündüz oynanabiliyor ama gece kesin bağlantı hatası veriyor bende.

• 16 level oldum. Fifa'dan sonra gram sinirlenmeden, kendimi kasmadan oynadığım olduğu için keyif alıyorum. Yani şu ana kadar co op sistemine hiç ihtiyaç duymadım belki daha Tier 8'e yaklaştığım içindir ileride ihtiyaç duyulur mu bilemem ama oyunun ilk başı hariç hiç öldüğüm falan olmadı.

Şu an karakteri biraz daha çözdüm ve ona göre oynuyorum. Oyunun başında uzaktan oynuyordum ama devastator sınıfına tamamen ters bir oyunmuş onu fark ettim şu an daha çok yakın çatışmada pompalı ile giriyorum. Health Reg. baya önemli ona dikkat ediyorum.

Kullandığım silahların ve zırhların verdiği özelliklere dikkat ediyorum beğendiğim özelliği yoksa kendim değiştiriyorum. Çer çöpü satıcıya satmaktansa dismantle ediyorum böylece hem ekleyebileceğiniz özellikler açılıyor hem de elinizde parça oluyor bunları yükseltmek istediğinizde scrap ile almak daha pahalı. Yani dandik bir zırhı sattığınızda 200 scrap çıkıyorsa 25 tane leather almak daha pahalı geliyor.

Reflecting bullets skilline kesinlikle nerf geleceğini düşünüyorum baya baya üstün bir skill olmuş. Hem mermi durduruyor hem o sırada can veriyor hem de patladığı zaman bosslar hariç direkt indiriyor.

Oyundaki eksiklikler kesinlikle 1 şehir en azından herkesi görebileceğimiz tarzda olmalıydı. Yani oradan sosyalleşip insanların buildlerini görebilme işte hangi sınıf envanteri nasıl vs hem de konuşup beraber oynama tarzı. PVP kesinlikle eklenmeli ben pvpsiz yapamıyorum tamam iyi güzel kasıyoruz da insan yaptığı buildin etkisini de görmek istiyor hani pvp olsa keyifli olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 4 Nisan 2021; 11:37:2 >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Pyro başlamıştım, sizin yazılarınızı okuyup devestatoru deneyeyim dedim. 12 level word tier 6 oldum kısa zamanda. Pyro ile oyun zorlayıcıydı. Bu class ile rakibe direk ışınlanıp dalıyorum. Can barı azalana kadar çatısıp can tazeleyen skilli kullanıyorum. Ardından kalkanı açıp hem can hem skilller tazelenene kadar rahatça takılıyorum. Bir de bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama pyro melee bir işe yaramaz hissettirirken bu class melee daha fazla hasar vuruyor. Kalabalık grup karşısında ışınlanma skilli ardından melee zaten can doluyor, birçoğu da mefta. Nerf bence de kesinlikle gelir bu classa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 4 Nisan 2021; 13:25:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur37

Pyro başlamıştım, sizin yazılarınızı okuyup devestatoru deneyeyim dedim. 12 level word tier 6 oldum kısa zamanda. Pyro ile oyun zorlayıcıydı. Bu class ile rakibe direk ışınlanıp dalıyorum. Can barı azalana kadar çatısıp can tazeleyen skilli kullanıyorum. Ardından kalkanı açıp hem can hem skilller tazelenene kadar rahatça takılıyorum. Bir de bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama pyro melee bir işe yaramaz hissettirirken bu class melee daha fazla hasar vuruyor. Kalabalık grup karşısında ışınlanma skilli ardından melee zaten can doluyor, birçoğu da mefta. Nerf bence de kesinlikle gelir bu classa.

Ben diğer sınıfları hiç oynamadım ama işe yaramaz olacağını sanmıyorum yani oyunun sonunda trialler olacaksa co-op olmadan geçemeyeceğimiz şeyler olacaksa illa ki sınıf farklılıklarının önemi olmalı diye düşünüyorum.

Devastator yakın çatışmada baya etkili olan bir sınıf. Gravity Leap skilline can doldurma falan da koyduğun zaman baya etkili oluyor. İlla ki bir şeyler değişir bence güncelleme ile yine de PVP olmadığı için hemen nerf geleceğini sanmam.

Size cevap yazdıktan sonra merak edip baktım hocam. Aşağıya da atıyorum. Class farkları illa oyunda tanıtılmıştır da ben dikkat etmemiştim. Benim gibi fark etmeyenler bilgilenebilirler. End game raidlerde büyük ihtimalle dediğiniz gibi class farkları ve dengeli takımlar ayarlanması önemli olacaktır.

Devastator:

Receive additional 15% maximum Health.

Increase Armor by 30%.

Every close range kill heals you by 24% of your maximum Health.(bunun melee bu yüzden etkili galiba)

Technomancer:

Increase long range Weapon Damage by 15%.

Increase Skill Leech by 15%.

Increase Weapon Leech by 15%.

Pyromancer:

Receive additional 10% Anomaly Power.

Skills Mark damaged enemies for 15 seconds. Killing a Marked heals you by 24% of your maximum Health.

Trickster

Receive additional 5% maximum Health.

Active Shield grants 5% damage mitigation.

Every close range kill heals you by 20% of your maximum Health and grants you 12% Shield.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 4 Nisan 2021; 13:42:33 >

• @uğur37 Bana saçma gelen şey aslında şu olabilir. Oyunda 4 sınıf var ama coop 3 kişilik. Bugün outriders sitesine girdim bu şekilde bir soru gelmiş ve demişler ki her şeyi eşit dağıttık ve 3 kişi olması sorun olmuyor.

Yine de kafada şüpheler oluyor tabii ki o zaman sınıf farklılıkları gerçekten önemli değil mi? Yani her çoklu oyuncu içeren oyunda farklı sınıfların olduğu parti en güçlü olur çünkü herkesin farklı yeteneği vardır. Bana çok eşit gibi gelmedi ve bu eşitlik olayını desteklediklerini düşünmüyorum şu an.

Evet oyunun başında ben biraz uzaktan çatışıyordum sonra buildlere baktım genelde pompalı kullanıyor devastator olanlar ama ben şimdi ikinci silahı pompalı yaptım yakın çatışmada direk dalıyorum can fulleyip uzaklaşıyorum.

• Baştan başlayıp beraber oynamak ısteyenler gamertag paylasabılır mı

Çok haklısınız. Toplam oyun sürem 10 saati geçmiştir. Hiç co-op ihtiyacı hissetmedim. Diğer classlarda olan skillere dayanıksız seçtiğimiz classa göre güçlü düşmanlar olsaydı daha taktiksel ve multi odaklı olurdu. Bakalım 20-30+ saatlerde bu nasıl olacak? Şimdilik erken konuşuyor olabilirim. Oyun pek sarmamıştı. İlk mesajım da bu yöndeydi. Birkaç saat geçtikten sonra oyun açılıyor. Spoiler olmaması adına bahsetmeyeceğim. İlk saatler keyif alamamış arkadaşlar varsa biraz sabretmelerinde fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur37

Çok haklısınız. Toplam oyun sürem 10 saati geçmiştir. Hiç co-op ihtiyacı hissetmedim. Diğer classlarda olan skillere dayanıksız seçtiğimiz classa göre güçlü düşmanlar olsaydı daha taktiksel ve multi odaklı olurdu. Bakalım 20-30+ saatlerde bu nasıl olacak? Şimdilik erken konuşuyor olabilirim. Oyun pek sarmamıştı. İlk mesajım da bu yöndeydi. Birkaç saat geçtikten sonra oyun açılıyor. Spoiler olmaması adına bahsetmeyeceğim. İlk saatler keyif alamamış arkadaşlar varsa biraz sabretmelerinde fayda var.

Bugün 1-2 boss'ta zorlandım. Daha doğrusu uçan yaratıklara karşı her zamanki skillerim işlevsiz kaldı ölüp düzelttim öyle geçtim. Uçan yaratıklara karşı gravity leap veya impale işe yaramıyor.

Yalnız ben baya yavaş level atlıyorum sanki. Tier 9 olmak üzere ama 18 levelım. 2 saatte 2 level aldım gerçi ana hikaye yerine bounty ve yaratık kovalıyorum güzel şeyler düşüyor.

• Technomancer: Level 15 oldum uzaktan Sniper ile düşman sayısını azaltım yakın kapışmalara giriyorum.

Beni en çok zorlayanlar intihar timi üzerime koşanlar oluyor.

Legendary item bulamadım hiç level 15 te normal mi.

• Oyunu ben de beğendim , beklentim yoktu pek aslında.Skill'ler oyuna keyif katmış tek düzeliği engelliyor biraz.

Pyro açtım , güzel de gidiyor ama biraz zorluyor oyun.Sanırım oyunun güçsüz karakterlerinden biriymiş şu an için.

Bir görevde aşamaları geçtikten sonra bağlantı kopunca , oyunu açtığında kaldığın yerden devam etmesi güzel olmuş.Division'da görevin en başına atıyordu bu durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Oyunu ben de beğendim , beklentim yoktu pek aslında.Skill'ler oyuna keyif katmış tek düzeliği engelliyor biraz.

Pyro açtım , güzel de gidiyor ama biraz zorluyor oyun.Sanırım oyunun güçsüz karakterlerinden biriymiş şu an için.

Bir görevde aşamaları geçtikten sonra bağlantı kopunca , oyunu açtığında kaldığın yerden devam etmesi güzel olmuş.Division'da görevin en başına atıyordu bu durumda.

Güçlü güçsüz bilemiyorum diğerlerini hiç denemedim ama yanlış oynuyor olabilirsin yani şöyle build yaptın diyelim ama o builde uygun oynamıyorsundur. İnternetten biraz video izlemeni öneririm. Youtube'da falan baya videolar var build ve oynanış olarak.

Aslında şu an çok zorlamıyor , sadece ilk boss'u 3-4 denemede geçebildim.Ama oyunun solo zor olduğu söyleniyor , belli ki çok sağlam boss'lar çıkacak.Bakalım matchmaking sistemi düzelir , oradan ekiple devam ederiz en kötü.

• Eşyaları nereden ve nasıl parçalıyoruz satmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkın.

Eşyaları nereden ve nasıl parçalıyoruz satmak istemiyorum.

Bir görev tamamladıktan sonra açılıyor şehirlerde. Dismantle ettiğinde parça ve ekleyebileceğin silah zırh özellikleri açıyorsun.

• Hızlı koşarken zeminde artifact sorunuyla karşılaşan var mı? Yeşil yeşil böyle. Sadece bana mı oluyor gpu'da bi sıkıntı varsa servise göndereceğim de... Belki oyundandır dedim.

• Arkın. kullanıcısına yanıt

Envanteri aç , dismantle etmek istediğin parçanın üzerine gel RS ile tıkla Y tuşuna basılı tut , RS ile istediğin kadar seçip parçalayabilirsin

• dün gece birkac inceleme videosu izledim.

hemen hemen herkes dünya seviyesini 6dan yüksek tutmayin, cok zorlanirsiniz diyor.

ben bu kastigim elemanla önüme geleni peynir ekmek gibi kesiyorum yav, ara ara cok kolay bile geliyor oyun bana.

ki ben öyle shooter oyunlar ile arasi pek olmayan birisiyim.

ilk ciddi oynadigim loot shooter bu olabilir, o da sirf single hikaye var diye, yoksa yüzüne bile bakmazdim herhalde.

oyun gercekten zor mu ya da benim kastigim skiller mi bozuk anlamadim beyler.

birisi cevaplarsa sevinirim.

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım

• Oyun başta çok kötü göründü ama sonradan fena sardı.destiny+division+diablo tarzı ortaya karışık yapmışlar.grafikleri de çok beğendim.bağlantı hatalarını saymazsak baya götürür bu oyun ayrıca bedava. İndirmeyenler mutlaka denesinler pişman olmazsınız

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.