Şimdi Ara

Outlook başka bir program tarafından kullanılıyor? (virus hissi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Şans eseri farkettim,

Hangi program olduğu tespit edemiyorum, kısa aralıklarla belirip kayboluyor sanki birşeyleri başka tarafa aktarma hissi hissederek buraya açtım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

Şans eseri farkettim,

Hangi program olduğu tespit edemiyorum, kısa aralıklarla belirip kayboluyor sanki birşeyleri başka tarafa aktarma hissi hissederek buraya açtım.

Virüs taraması yapın desem çok klişe olcak, en temizi outlook'u web arayüzünden kullanmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

Şans eseri farkettim,

Virüs taraması yapın desem çok klişe olcak, en temizi outlook'u web arayüzünden kullanmak

Sorun şu ki o programı kullanmıyorum, kapatmak için bir ayarda göremedim. Açıkcası pek ayrıntıya girmedim ama görünürde bir ayar yoktu.

• Arkadaşlar merhaba,

Biliyorum konuyu hort ediyorum amaa şimdiden kusuruma bakmayın.

Bu konuyu bugün bende fark ettim ama nette buna dair pek bir şey yok.

Outlook bilgisayar açıldığında aynı şekil 3-5 sn.açılıp kapanıyor sağ alt kısımda sanki birşeyler gönderiyor işi bitiyor ve kapanıyor.

Outlook için otomatik açılış seçeneği yok.Bssync.exe diye birşey vardı başlangıçda devre dışı bıraktım.Adware cleaner 66 tane tehdit buldu temizledim.Malware ile temizlik yaptım ama sonuç aynı.

İşletim sistemi win 8.1 pro ve orjinal lisans.Tüm güncellemeler yapılı.Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.