Şimdi Ara

Outlast 2 Tarafimca %100 Olarak Cevirildi!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
5
Favori
2.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • helal olsun devamını da bekleriz half life düşünür müsün))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Oyunu %100 çevirmişsiniz ama konuda neden bunu kanıtlayacak resimler ve videolar bulunmuyor ayrıca konudaki yorumları okudum ve deneyen bir kişinin bile yorumu mevcut değil.Yanlış anlaşılmasın amacım konu sahibini bir şeylerle itham etmek değil ama yamanın nasıl olduğu ve çalışıp çalışmadığı hakkında ne konuda ne de yorumlarda hiçbir bilgi yok.Konuya çeviriden resimler ve videolar eklense çok daha iyi olacağı kanaatindeyim.

Türkçe yamayı indirip yüklemeden altyazı dosyalarını ms word ile açtım baktım. Çeviriler saçma sapan geldi bana translate ile yapılmış gibi duruyor. Outlast 2 yi kaliteli türkçe yama ile oynayacaklar u-crew'in yamasını beklemeliler.
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Tek kelime translatten yok.Çamur atmaktan başka işiniz yok samimi söylüyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Dikkatli bir sekilde yapilan yorumlari okursaniz,yamayi deneyen ve guzel yorumlar yapan arkadaslari gorebilirsiniz.Video veya resim ekleyebilirim.
  • Elinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: OyununGozu

Dikkatli bir sekilde yapilan yorumlari okursaniz,yamayi deneyen ve guzel yorumlar yapan arkadaslari gorebilirsiniz.Video veya resim ekleyebilirim.

Teşekkür mesajları dışında bilgi içeren bir tane bile mesaj yok varsa gösterin bana çünkü ben göremedim.Ayrıca önceki yorumumda da belirtiğim gibi sizi bir şeylerle itham etmiyorum.Benim size demek istediğim madem oyunu %100 çevirdiniz,konunuzu birkaç resim ve video ile zenginleştirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 20 Ağustos 2017; 17:32:53 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Sizi suçlamadım ve bana çamur attığınızı söylemedim zaten. Öyle bir hakkım yok çünkü.

• üstteki arkadaşa katılıyorum bir kaç resim veya video ekleyebilirsin.

bu arada kimse yama hakkında bilgi içeren mesaj yazmamış
  • Elinize sağlık hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jiraiya -- 21 Ağustos 2017; 14:43:38 >
  • Aynı hızı tropico 5 için de gösteren olsa keşke. İngilizcem olsa ilk bin yaparım da nerde...

• Aynı hızı tropico 5 için de gösteren olsa keşke. İngilizcem olsa ilk ben yaparım da nerde...

• usta ellerin dert görmesin çok teşekkür ederim sağol varol. Bir sorum olacaktı Batman Arkham Origins ve Batman Arkham Knight oyunlarına bir türlü kimse türkçe yama hazırlamadı ya da ben göremedim. Bunları da türkçeleştirme gibi bir düşüncen var mı? Sadece soruyorum olumlu ya da olumsuz da olsa yine de sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 30 Ağustos 2017; 9:49:32 >
  • Eğer indirmeden önce kaliteye bakmak isteyen varsa 8 dakikalık bir video buyrun:

• Bir translate yama daha.

• İndirmeyin google translate tamamen. bide kalkmıs dalga geçiyor translate yok diye.

Oynadım biraz yüklemle özne okadar saçmaki ne dediğini dahi anlaşılmıyor

Oh shit cümlesi ' Oh b*k '

• Lanetlenmiş oyun gibi nedir bu outlast 2 nin translate çevirilerden çektiği böyle. Şu u-crew grubu yamayı bir an önce yayınlasada kaliteli türkçe yama ile birlikte outlast 2 keyfine varabilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

İndirmeyin google translate tamamen. bide kalkmıs dalga geçiyor translate yok diye.

Oynadım biraz yüklemle özne okadar saçmaki ne dediğini dahi anlaşılmıyor

Oh shit cümlesi ' Oh b*k '

Bu arkadaş, Ferex'in yamasında ufak tefek değişiklikler yapıp yamayı paylaşmış. Bilmiyorum ferex öyle dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Lanetlenmiş oyun gibi nedir bu outlast 2 nin translate çevirilerden çektiği böyle. Şu u-crew grubu yamayı bir an önce yayınlasada kaliteli türkçe yama ile birlikte outlast 2 keyfine varabilsek.

U-CREW'in yaması bunlara bin basar. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.