Şimdi Ara

Outcast A New Beginning Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Outcast A New Beginning Türkçe Yama ve Kurulumu (Düzenlenmiş Makine Çevirisi)

Yama Bilgileri

Türkçe yama oyunun orijinal sürümü ile uyumludur.

Türkçe yama bütün platformlarda çalışır.

Türkçe Yama Düzenlenmiş makine (DeepL) çevirisidir.

Emeği Geçenler

VolkTyson

Kurulum

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten indirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini, oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak, Türkçe yama exesini çalıştırın. Oyunun ana dosya konumunun seçili olduğunu kontrol ettikten sonra, hangi platformdan oynuyorsanız, o platformun yükle butonuna basarak yamayı yükleyebilirsiniz.

Yama Kaldırma

Yamayı kaldırmak için dosya konumundaki Outcast_NewBeginning_YamaKaldır.exe den yamayı kaldırabilirsiniz. 

NOT

NOT 1: Bizlere destek olmak, bizlerle daha hızlı iletişime geçebilmek, yama isteğinde bulunmak ve yamaların eski sürümlerine ulaşmak için Discord kanalımıza aşağıdaki linkten gelebilirsiniz.

NOT 2 : Windows defender veya virustotal'da karşınıza çıkan virüs uyarıları, setup programımızın bir lisansa sahip olmaması ve bu yüzden de virustotal'de bulunan antivirüs şirketlerinin ve defenderin altyapılarının bizim programı tanıyamayıp şüpheli program olarak etiketlemesinden kaynaklanıyor. Güvenmeyecek olanlar için ise programa herhangi bir şifreleme uygulamadık. Eğer isteyen yazılımcı olursa, kodları inceleyip herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol edebilir.

NOT 3: Türkçe yamayı yüklemeye çalışırken erişim reddedildi hatası alanların "Yönetici Olarak Başlatması" gerekiyor. Bunun nedeni ise var olan dosyayı değiştirmek için gerekli izine sahip olmamasıdır. Bu yüzden de yama dosyasını, var olan dosyanın üstüne yazmak için yönetici olarak başlatmanız gerekiyor.

NOT 4: Karşılaştığınız veya gördüğünüz hataları bizlere geri bildirebilirsiniz. Buradan veya discord üzerinden iletişime geçtiğiniz takdirde yama güncellenecektir.

LİNKLER

Türkçe Yama Link: https://www.mediafire.com/file/ji3nuyqp7f0hd9s/Outcast+A+New+Beginning+T%c3%bcrk%c3%a7e+Yama.rar/file

Discord Link: https://discord.com/invite/9zJe7ttAjS

Oyun İçi Görüntüler

Yönetim uyarınca gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

• Yama kalitesi harika. Anlamak açısından hiç sorun yok. Oyun da gayet güzel ve son derece sürükleyici. Bazılarının incelemelerinde yazdığı gibi 15 sene öncesinden kalma gibi filan değil! O incelemeyi yazanlar bence ekran kartlarını güncellemeleri gerekir çünkü en üst düzey ekran kartıyla denenmeyen bir oyun gerçek grafik kalitesini göstermiyor. Ben 3090 ile bakıyorum ve gayet harika görünüyor. Tabi Lg Oled 4K ile ve ultra ayarlarda. 5-6 puan verip vasat diyenler acaba nasıl bir makina ve ekranda denemişler sormak lazım. Bir Avatar'dan aşağı kalır yanı yok pek çok açıdan. Sinematikler, oyun içi görsel ve oynanış ve hikaye hepsi ortalamanın gayet üstünde ve kaliteli ve tam da 2024 yılından çıkıp gelmiş gibi. Evet Unreal 4 ile yapılmış ama 5 ile yapılan uyduruk yapımlar gibi değil. Birkaç saat oldu ve şimdilik her şey oldukça iyi. Bu oyundan pek çok açıdan çok daha kötü ve kusurlu olan yapımlara o kadar övgü ve yüksek puanlar verip bu oyuna burun kıvırmanın altından başka kokular çıkıyor ya, neyse...

Not: İlerleyen saatlerde oyunun hikaye tarafı, bir eleştiride denildiği gibi, getir götür, ara-bul, git-iki üç cümle dinle-geri dön! şekline döndü ve oldukça sıkıcı ve baygınlık, usanç verici bir hal aldı bazı Ubisoft oyunlarında olduğu gibi. Ben daha fazla ileri gitmeye dayanamadım. Belli bir yaştan sonra tahammül ve sabır da azalıyor.

• Dostum emeğine sağlık. Çok teşekkürler...

• eline sağlık :)

• Gerçekten çokkkkkkkkkk teşekkür ederiz. Çok makbule geçti. Harika işlerinizin devam etmesi temennisiyle....

• Rica ederim arkadaşlar, iyi oyunlar Outcast A New Beginning Türkçe Yama 

• Yama kalitesi harika. Anlamak açısından hiç sorun yok. Oyun da gayet güzel ve son derece sürükleyici. Bazılarının incelemelerinde yazdığı gibi 15 sene öncesinden kalma gibi filan değil! O incelemeyi yazanlar bence ekran kartlarını güncellemeleri gerekir çünkü en üst düzey ekran kartıyla denenmeyen bir oyun gerçek grafik kalitesini göstermiyor. Ben 3090 ile bakıyorum ve gayet harika görünüyor. Tabi Lg Oled 4K ile ve ultra ayarlarda. 5-6 puan verip vasat diyenler acaba nasıl bir makina ve ekranda denemişler sormak lazım. Bir Avatar'dan aşağı kalır yanı yok pek çok açıdan. Sinematikler, oyun içi görsel ve oynanış ve hikaye hepsi ortalamanın gayet üstünde ve kaliteli ve tam da 2024 yılından çıkıp gelmiş gibi. Evet Unreal 4 ile yapılmış ama 5 ile yapılan uyduruk yapımlar gibi değil. Birkaç saat oldu ve şimdilik her şey oldukça iyi. Bu oyundan pek çok açıdan çok daha kötü ve kusurlu olan yapımlara o kadar övgü ve yüksek puanlar verip bu oyuna burun kıvırmanın altından başka kokular çıkıyor ya, neyse...

Not: İlerleyen saatlerde oyunun hikaye tarafı, bir eleştiride denildiği gibi, getir götür, ara-bul, git-iki üç cümle dinle-geri dön! şekline döndü ve oldukça sıkıcı ve baygınlık, usanç verici bir hal aldı bazı Ubisoft oyunlarında olduğu gibi. Ben daha fazla ileri gitmeye dayanamadım. Belli bir yaştan sonra tahammül ve sabır da azalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lostideas -- 18 Mart 2024; 22:46:54 >

• Tesekkurler sevgili kardesim yama icin=)

• lostideas L kullanıcısına yanıt

Oyunun grafikleri benimde beklentimin üstünde çıktı açıkçası ve hikayesi falan dikkatimi çekti. Yamayı test ederken oynadığım süre boyunca sıkılmadım, sürükledi beni ama oyuna yapacağım tek eleştiri şu olabilir. Karakterin koşma animasyonları bana bir garip geldi bilmiyorum ama onun dışında bende sevdim. Fırsat bulursam oynamayı da düşünüyorum. Güzel yorumun için teşekkür ederim. Yamayı beğenmene sevindim, iyi oyunlar dilerim Outcast A New Beginning Türkçe Yama 

• dicey ahmet D kullanıcısına yanıt

Rica ederim, iyi oyunlar Outcast A New Beginning Türkçe Yama 

• Beklediğim bir yamaydı eline sağlık

• Ethan-Winters kullanıcısına yanıt

Rica ederim, iyi oyunlar

• volktyson kullanıcısına yanıt

Elinize sağlık. Setup.exe şeklinde değil de direk dosyayı paylaşabilir misiniz?

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt

Merhaba, rica ederiz. Çeviri ekibi olduğumuz için, yamalarımızın hepsini aynı şekilde paylaşıyoruz. Kaynak kodlarını şifrelemedik, isterseniz bakabilirsiniz. Setup sistemini kullanmamızın sebebi de, hem göze güzel gelmesi, hem yamaların kurulumunun daha kolay olması nedeniyle ekip olarak buna karar verdik. Her platformda artık neredeyse farklı dosya düzeni olduğu için, insanlar nereye atacaklarını karıştırıyor ama tek setup üzerinden, platform olarak ayırdık ve hangisinden oynuyorlarsa onun butonuna basıp kurmaları işimizi fazlasıyla kolaylaştırıyor. O yüzden de bütün yamalar setup şeklinde olduğu için, dosya şeklinde paylaşım yapmamaya karar verdik. Bu konuda anlayışınızı bekliyoruz. Tercih tabii ki sizin, tekrar teşekkürler ve iyi oyunlar.

• alone in the dark 2024 tarihli oyuna yama yaparmısınız=)

store.steampowered.com
    Alone in the Dark on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1310410/Alone_in_the_Dark

bugun simdi yeni cıktı=)

• quote:

Orijinalden alıntı: dicey ahmet

alone in the dark 2024 tarihli oyuna yama yaparmısınız=)

store.steampowered.com
    Alone in the Dark on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1310410/Alone_in_the_Dark

bugun simdi yeni cıktı=)

Gelebilir Outcast A New Beginning Türkçe Yama 

• kralsın be kardeşim mutlaka bekliyoruz tr yamayı=)

• dicey ahmet D kullanıcısına yanıt

Yamayı çıkarttık, bilgin olsun dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.