Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.140
Cevap
360
Favori
901.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bence çift kavrama çok konforlu. Audi a3'üm var aynı zamanda ki dsg revizyonlardan sonra bana göre oldukça başarılı bir hal aldı. Vites geçişlerini hissettirmiyor. MG de öyle. zaten araba MG, 5 yıl kendi garantisinde. Bu sürede zaten satışı yapılamayacak. kendilerini bir şekilde tutundurmak istiyor. Bu nedenle bir sorun olması durumunda yüzüstü bırakmazlar diye düşünüyorum.

Düşünmeyin bu kadar bence 835 bine geldi bana. O paraya gir sahibinden.com'a clio var. Bence bir sürün deneyin, öyle karar verin.

teşekkür ederim bu arada size de şimdiden hayırlı olsun. Umarım bulursunuz istediğiniz aracı

• octavia 1.5 premium almış olan var mı bu dönemde muafiyetle birlikte ? araç hakkındaki yorumlarını merak etmekteyim süren kişilerin.

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Hocam kanser tedavisi görenlerden yayılım varsa %90 veriliyormuş.Bana 80 verdiklerinde direk itiraz ettim raporlarında yayılım olduğu yazıyordu. Baya Bi uğraştım. Birkaç araç bayisinde h sınıfı ehliyeti olana araç satıyoruz dedi. Yani tertibatlı araç kullanmam gerekiyormuş. Ama benim öyle bir gereksinim yok. Aracı normal ehliyrtimle kendim kullanabiliyorum.

Bayiler bu konuda çok uyuz. Devletimizde sağolsun çok uğraştırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BayGlock kullanıcısına yanıt

Hiç sormayın, bayiler işi bilmiyor, v.d. yetkilileri her güçlüğü çıkartıyor. Devletin verdiği imkanı kullandırtmamak için bir sistem kurulmuş sanki. Halbuki %90 ve üzeri durumlarda eski H sınıfı (yeni kodlu B sınıfı) ehliyet istenmez.

• MG HS luxury muafiyetli olarak alınabiliyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

evet ama tam sınırda.. ucu ucuna.

• Arkadaşlar merhaba. Annem 1 buçuk yıldır 3. İleri evre akciğer kanseri. Kemoterapi ve radyoterapi gördü. Şuan 3 ayda bir kontrol olarak devam ediyoruz.
    1 ay öncede lösemi tanısı kondu.
    Ayrıca dalak ameliyatı oldu ve dalak tamamen alındı.
    Şimdi biz %90 rapor alabilir miyiz?

• Merhaba, siz olsaydınız sunduğum alternatiflerden hangisini tercih ederdiniz ve nedenini tecrübelerinizi bildiklerinizi eklerseniz sevinirim

Citroen c5 aircross 1.2 hybrid 136 hp e-dcs6
    Peugeot 3008 1.2 puretech 130 hp eat8 active prime cam tavan

• Pancol61 P kullanıcısına yanıt

Hocam bu araçlar ÖTV muafiyetiyle alınabiliyor mu? yani bunların fiyatı sınırı geçiyor diye biliyorum..

• Emsal karar çıkmış detaylar haberde

Yüzde 80 raporu olan araç alabilir diyor

https://www.msn.com/tr-tr/yasam/seyahat/emsal-olacak-%C3%B6tv-indirimi-karar%C4%B1/ar-BB1iOJee?cvid=9618095d9ebc4bde916b101dc103fbf7&ocid=winp2fptaskbar&ei=4&sc=shoreline

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 011235813 kullanıcısına yanıt

Evet doğrudur. Ben normal satın alacağım, konuda daha önce bu araçlar hakkında tecrübe sahibi olanlar vardır diye danıştım

• ciwanbilisim kullanıcısına yanıt

kararı paylaşmamışlar ama biraz, mahkeme böyle şeylere tavsiye nitelinde bulunuyor ve uygulama zorunluluğu olmuyor. Biraz ama umarım olur.

• Styric kullanıcısına yanıt

Ben de bu mesaj sonrası google amcayı epey zorladım ama birkaç yerel basın mecrasında çıkan haber dışında ne mahkeme kararı ne de ulusal basında hiç bir şey göremedim.

• Yakınımız ( engelli ) renault captur touch plus bakıyoruz.
    780-770 arası fiyat aldık bir iki yerden.
    Daha uygun gören oldumu.
    Not: 2023

• Pancol61 P kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/citroen/c5-aircross

https://www.sikayetvar.com/peugeot/3008

Kardeşim bir kişinin sözüyle karar verme, test sürüşü yap, hangisinin kronik sorunu var, alıcı yorumlarını incele. Sadece iyi taraflarını değil eksi yönlerinide anlatan youtube videolarına bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanbirol -- 28 Şubat 2024; 14:34:16 >
  • Hangi bayi ile görüşürsem aynı şeyi söyledi, mart zamlı listeler gelecek.

• xtcx kullanıcısına yanıt

%90 alırsınız. Raporu tedavi olduğu hastaneden temin ederseniz, çok uğraşmazsınız.

• Yaklaşık 2 haftadır Chery Tiggo 8 pro ex. paket kullanıyorum. Araç çok iri ve heybetli. Güvenlik, sürüş vs. bir dünya özelliği var. Araba sanırım 4-5 senedir başka ülkelerde zaten satışta ve kullanılıyor. Kullandığım süre zarfında çok memnun kaldım. Evet yakıtı biraz fazla. Eco modda sakin kullanım ile şehir içinde 8,5-8,7 civarı seyrediyor. Şehirler arası 7 gibi yaktığı söyleniyor. Garantisi bozulmasın diye LPG taktırmadım ancak onun da uyumlu çalıştığını okudum. Neyse kısaca ben memnunum araçtan. Düşünen varsa bence değerlendirmeli. Tabi şu an üst paket limite girmiyor.

• baranel B kullanıcısına yanıt
    ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA...

icon 800 binmiş. İstanbul tepretoğulları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream_m4 -- 29 Şubat 2024; 10:26:28 >
  • dream_m4 D kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim sordum cam tavan yok denildi

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.