Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.166
Cevap
361
Favori
903.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elentra ve Astra en boş modellerini alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HONDA İZMİR ÇAMKIRAN Honda cicic 1.6 eco executive için 179500 liste fiyatı 130000 liraya bıraktı. ÖTV %50

• Tavsiyen için sağol kardeşim. Ben de SUV düşünüyorum. Hondayı lpgli diye takibe almıştım ama atmosferik motor olmasından dolayı vazgeçtim. 3008 ve C5 aircross arasında kararsızım. Siz hangi modeli vede hangi versiyonu tavsiye edersiniz. Fiyat olarak hangi aracı hangi bayii 135 e bırakıyor. Yardımcı olursan sevinirim.

• çevremizdeki birçok insan babaannesi dedesi vs hepsinin üstüne mercedesleri bmwleri aldı
    hemde onların arabaya 1 kere bindiği yok
    madem bu iş kötüye kullanılıyor almayı zorlaştırın
    tam hayallerimdeki arabaya kavuşup kendi engelli raporumla Arteon veya E serisi alma hayalim vardı
    devlet sağolsun fiyat sınırlandırması getirdi alamıyoruz
    fiyatı sınırlandıracağına alma şartlarını sınırlandır zorlaştır 3. derece akraba alamasın mesela
    ben kendime alacağım arabayı bile sınırlandırıyolar
  • Benimle aynı duyguları paylaşan bi arkadaş :)
    Üzerine ben, bmw nin 320D kampanyasında para verip arabayı alamadan satışlar iptal oldu.
    2 sene içinde çok büyük hayal kırıklıgı yaşadım.
  • EfsaneFocus kullanıcısına yanıt
    Benimde hayalim bmw 320 d idi hundai tucson aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • murad22 M kullanıcısına yanıt
    Az önce tucson style plus için 138.500, c5 (feel adventure) için de 146.000 TL fiyat aldım. Tucson çok boş. Ama dışı güzel. C5 ise f/p aracı diyebilirim. Bir de 3008 için 150.000 dediler. Ama üzerinde yazdığı fiyattan hesapladım, 146.600 olması gerekiyor.adamlar ayaküstü kazıklayacak bizi. Fiyatlar ankaradan alındı. Nissan da da fiyat aldım qq tekna için 136.000 dediler. Qq de özellikleri e göre fiyatı iyi.

• Audi a3 1.6 Tdi sportback dynamic+prestij 143.000 e Bugun teslim alındı. Herkesin gönlünce olması dileğiyle

• Pahalı fiyat almışınız İstanbul çok daha uygun...

• Arkadaşlar bir sorum var. Bir ailede ÖTV indirimi iki kişi için de olabiliyor mu?
    •Örnek anne raporlu ÖTV indirimli araç alındı
    •babanında raporu var babanın raporuylada araç alınabiliyor mu?

• debonair6666 D kullanıcısına yanıt
    Hangi bayiden aldınız Hocam ?

• mkemal7878 M kullanıcısına yanıt
    İzmir vosmer

• Merhaba...Yaklaşık iki aydan beri araştırmam neticesinde Q2'ye odaklandım ama İzmir ve diğer illerde bulamamıştım. Ta ki dünkü Bornova Vosmer'le yaptığım görüşmeye kadar.Ellerinde 2 tane olduğunu birisinin satıldığını diğerininde talepte olanların aranmaya başlandığını duyana dek.Araç Q2 30 TDI 116 hp Dynamic S tronic.155.000 TL'ye anlaştık.Gümrükte olduğunu söylediler.Kaporayı verdim ve rapor eski olduğu için onaylanması 10-15 günü bulur dediler.Kafamda deli sorular oluşmaya başladı.Cevaplarsanız memnun olurum.
    1-İki aydan beri hiç bir bayide bulunmayan bu araçı rastgele bir telefonla yakalamam tesadüfmü?
    2-Hanımın aracı görelim dediğinde aynı renk ve aynı modeldeki bir aracı servis bölümünde gördük.Hanımın koltuklardaki ambalaj naylonları ile ilgili sözüne firmanın kanserojen etkisinden dolayı teslime hazırlarken söküldüğünü söylemeleri.
    3-Rapor eski tip olduğu için Check'inin 1-15 günü bulacağını söylemeleri.

Bunların hepsi normalmidir.İşin doğrusu medyada son zamanlardaki sıfır araçlarlarla ilgili olumsuzluklar işkillendirmedi değil bizi.En kötü senaryo ne olabilir?Araç test aracımı yoksa teşhirmi(sonuçta km işle oynamaları onlar için sorun değil) yada araçta herhangi bir kazamı var.Deneyimli kardeşlerimiz engin bilgilerini paylaşırlarsa memnun olurum.Hepinize hayırlı günler.

• 657k 6 kullanıcısına yanıt
    Bizdede aynı durum oldu. Araç hiç olmuyordu bayilerde Volkswagene gittik araç yok idi gelmişken audiye girelim dedik. Sabah sisteme 4 araç düştüğünü 3 nün satıldığını birinin krediden döndüğü için boşa çıktığını söylediler. Bizde teklif alırken 10 telefon geldi şu an masada müşteri var dedi st. Bizde kaporayı verdik. Araç persembe bayiye geldi diğer salı teslim aldık aracı. Raporumuzu temmuzda almıştık

• quote:

Orijinalden alıntı: 657k

Merhaba...Yaklaşık iki aydan beri araştırmam neticesinde Q2'ye odaklandım ama İzmir ve diğer illerde bulamamıştım. Ta ki dünkü Bornova Vosmer'le yaptığım görüşmeye kadar.Ellerinde 2 tane olduğunu birisinin satıldığını diğerininde talepte olanların aranmaya başlandığını duyana dek.Araç Q2 30 TDI 116 hp Dynamic S tronic.155.000 TL'ye anlaştık.Gümrükte olduğunu söylediler.Kaporayı verdim ve rapor eski olduğu için onaylanması 10-15 günü bulur dediler.Kafamda deli sorular oluşmaya başladı.Cevaplarsanız memnun olurum.
    1-İki aydan beri hiç bir bayide bulunmayan bu araçı rastgele bir telefonla yakalamam tesadüfmü?
    2-Hanımın aracı görelim dediğinde aynı renk ve aynı modeldeki bir aracı servis bölümünde gördük.Hanımın koltuklardaki ambalaj naylonları ile ilgili sözüne firmanın kanserojen etkisinden dolayı teslime hazırlarken söküldüğünü söylemeleri.
    3-Rapor eski tip olduğu için Check'inin 1-15 günü bulacağını söylemeleri.

Bunların hepsi normalmidir.İşin doğrusu medyada son zamanlardaki sıfır araçlarlarla ilgili olumsuzluklar işkillendirmedi değil bizi.En kötü senaryo ne olabilir?Araç test aracımı yoksa teşhirmi(sonuçta km işle oynamaları onlar için sorun değil) yada araçta herhangi bir kazamı var.Deneyimli kardeşlerimiz engin bilgilerini paylaşırlarsa memnun olurum.Hepinize hayırlı günler.
    İşinize karışmak gibi olmasın ama o para q2 ye verilmez yinede siz bilirsiniz. Arabadan anlayan 100 kişiye sorsanız 110 nu alma der.

• RitueL R kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkür ederim canım kardeşim.Ama eşimle beraber aldığımız duygusal bir karar sonucunda uluştu.En üst limitten yararlandığınızda aynı segmentteki arçalara ödeyeceğiniz miktar bu civarlarda.Benim çekincelerim farklı.Yani fiyat konusu bendeki nezdi 2. planda.Normalmisdir gelişen süreç?
  • RitueL R kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun arkadaşım.Sence de normalmidir bu durum.Sonuçta ötv'siz araçların preosedürü bayiler için külfet.Bu kadar talep varken şapkadan çıkan tavşan gibi tslebi karşılamaları brni işkillrndirmedi değil.Siz hiç sorguladınızmı?
    Ötvsiz araç satışı bayiler için külfet değil kazanç kapısı, ötvli sattığı araça göre ötvsiz sattığı araçların kar payı en az 3 kat fazla.

Birde prestij paket varmı donanım olarak aracınızda

• quote:

Orijinalden alıntı: gocabolulu

Ötvsiz araç satışı bayiler için külfet değil kazanç kapısı, ötvli sattığı araça göre ötvsiz sattığı araçların kar payı en az 3 kat fazla.
    Durumu biraz açar mısınız? ÖTV ve KDV zaten emanet paradır, ÖTV olduğu gibi maliyeye yatırılır bayi tarafından, KDV ise diğer tüm faaliyetlerle beraber, aldığı KDV - Ödediği KDV hesabına göre yine Maliyeye ödenir. ÖTV ve KDV yi çıkınca zaten bayinin kar payını aldığı matrah kalır. Nasıl 3 kat fazla kar edebiliyor? Bilmediğimiz veya gözden kaçırdığımız bir durum mu var?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.