Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.058
Cevap
353
Favori
889.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    insignia dizel otomatik enjoy donanım 135,000 tl
  • stornado S kullanıcısına yanıt
    nasıl düşsün hocam dediğiniz araçlar şu an 400 bin
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    olabilir 2020 de 2019 kasaları 303.000 sevyesine çekebilirler. Şuan en düşük mercedes c serisi 360.000 , bmw 3 serisi 353.000 Tl.liste fiyatlarına aldanmamak lazım, a sedan serisinde 246.000 liste fiyatı varken 210.000 civarına sattıkları oldu.280.000 liste fiyatı olan tiguanleri doğuş 208.000 den sattı bir ara.
  • Vasi kararı çıktı, gerekçeli karar çıktıktan sonra mahkemeye araç alım için dilekçe verecekmişiz. Dilekçeyi verdikten sonra nasıl bir süreç işliyor. Ne zaman sonuçlanır bilgisi olan var mı ?
  • Air cross bu fiyat mi sanirim full dehildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliemin41 A kullanıcısına yanıt
    Evet araçta bahsettiğiniz bütün özellikler var. Ben memnunum araçtan ama skoda çok, daha güzel bence ben fiyat olarak o kadar çıkamadığım için Honda aldım. Bence o fiyata çıkabiliyorsanız karoq bakın, derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxasparagasxxx

olabilir 2020 de 2019 kasaları 303.000 sevyesine çekebilirler. Şuan en düşük mercedes c serisi 360.000 , bmw 3 serisi 353.000 Tl.liste fiyatlarına aldanmamak lazım, a sedan serisinde 246.000 liste fiyatı varken 210.000 civarına sattıkları oldu.280.000 liste fiyatı olan tiguanleri doğuş 208.000 den sattı bir ara.
    a sedan hangi ilin bayisi sattı? 10 gün sonra 5 yılım doluyor araç değişeceğim a200 sedan ilgimi çok çekiyor
  • xxxasparagasxxx X kullanıcısına yanıt
    umarım dediğiniz gibi olur ama bilemedim.ocakta ne olucak fiyat tam belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinyor56

çevremizdeki birçok insan babaannesi dedesi vs hepsinin üstüne mercedesleri bmwleri aldı
    hemde onların arabaya 1 kere bindiği yok
    madem bu iş kötüye kullanılıyor almayı zorlaştırın
    tam hayallerimdeki arabaya kavuşup kendi engelli raporumla Arteon veya E serisi alma hayalim vardı
    devlet sağolsun fiyat sınırlandırması getirdi alamıyoruz
    fiyatı sınırlandıracağına alma şartlarını sınırlandır zorlaştır 3. derece akraba alamasın mesela
    ben kendime alacağım arabayı bile sınırlandırıyolar
    Sen hasta yasli veya engelli insanlara bakmak nedemek bilmiyorsun. Kalkip artis artis konusma . Yatalak birinin yaninda 10 dakka dur . Sonra konus burda. 10 dakka diyorum fazlasi degil. Yatalak veya yasli insanlara bakan kisiler benin gozumde evliyadir .

Ergen ergen konusup insanlarin hasabini bozmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: RitueL

İşinize karışmak gibi olmasın ama o para q2 ye verilmez yinede siz bilirsiniz. Arabadan anlayan 100 kişiye sorsanız 110 nu alma der.

Alıntıları Göster
    Niye verilmez aciklama yaparmisin ? Bende a3 veya q7 arasinda kaldim. Ayrica benzinlimi dizel mi almak mantikli senelik yaklasik 20 bin km yapiyorum

• Bu haftaki izlenimlerimi sizinle paylaşıyım.

3008 dizel piyasada yok. Benzinli Prime Edition için en düşük İstanbul dan can otodan 139.000 TL fiyat aldım. Aynı araca ankaradan 151.000 TL dedi abc Peugeot bayi.
    İstanbul daki Bir bayiden de üst donanım, için (allure olması lazım) 155.000 TL aldım.

Ankara da, İstanbul yolu şaşmazdaki vw bayiden perşembe günü tiguan 1.5 benzin otomatik full paket için 155.000 TL, orta paket için (modellerini hatırlamıyorum) 143.000 TL (pakette cam tavan yok baya boş bir paket) ve t-roc için 130.000 TL fiyat aldım. T-roc malzeme kalitesi olarak dacia falan gibi. Heryeri sert plastik.

Yalnız vw in çalışma prensibi bana ters. Diyor ki kaporayı (5.000 TL) verin. Araç geldiğinde fiyat farkı olursa onu da isterim. Almak istemezseniz de kaporayı iade ederim. Ben de dedim: sizde fiyat farkı olursa diğerleri de yapar. Benim bildiğim kaporayı alınan aracın artık fiyatı bellidir.

Araç almak isteyenlere tavsiyem İstanbul dan fiyat alsınlar muhakkak. Çok farkediyor fiyatlar.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkemal7878 -- 14 Aralık 2019; 22:17:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ötv muafiyet limiti 2020 de 301 bin lira olacak deniyor. Bu durumda ötv dilimleri hangi bantlarda olacak bilgisi olan var mi? Şuanda yüzde 50 lik dilim 221 bin düzeyinde diye biliyorum. 221 bin üzeri yüzde 60 lik dilime giriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Niye verilmez aciklama yaparmisin ? Bende a3 veya q7 arasinda kaldim. Ayrica benzinlimi dizel mi almak mantikli senelik yaklasik 20 bin km yapiyorum

Alıntıları Göster
    Yanlış yazdınız galiba q7 demek istediniz.

• Arkadaşlar aranızda yeniyim Herkese selamlar
  • Passat benzinli business e fiyat alan oldu mu ? Acaba birde bu araç hakkındaki düşünceleriniz nelerdir.
  • classlord kullanıcısına yanıt
    Davulun sesi her zaman uzaktan hoş geliyor bu millete. Ama bazen insana zorla beddua ettiriyor bunun gibiler,umarım bir gün karşılaşırsın bu durumla ve anlarsın sen de. Bunu demek geliyor içimden ama gene de boşver ya deyip geçiyoruz.Bu durumun içinde olmayan bilmiyor insanların neler yaşadığını.Ortada verilmiş bir hak var ve kullanılıyor insanlar tarafından. Çalmıyor çırpmıyor parasıyla alıyor. Madem bu kadar rahatsızlar durumdan öncelikle gidip usulsüz rapor alanlara,kaçakçılık yapanlara,çalanlara söz etsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Davulun sesi her zaman uzaktan hoş geliyor bu millete. Ama bazen insana zorla beddua ettiriyor bunun gibiler,umarım bir gün karşılaşırsın bu durumla ve anlarsın sen de. Bunu demek geliyor içimden ama gene de boşver ya deyip geçiyoruz.Bu durumun içinde olmayan bilmiyor insanların neler yaşadığını.Ortada verilmiş bir hak var ve kullanılıyor insanlar tarafından. Çalmıyor çırpmıyor parasıyla alıyor. Madem bu kadar rahatsızlar durumdan öncelikle gidip usulsüz rapor alanlara,kaçakçılık yapanlara,çalanlara söz etsinler.
    Insanlarimiz bilmedikleri her konuda atip tutmayi cok seviyor malesef. Beddua hakediyorlar ama etmemek gerek . Hasta biri sadece kendisinin degil zaman icersinde etrafindakilerinde psikolojisini paramparca yapiyor. Devlet sirf bunun icin hasta yakinlarina psikolojik tedavi sagliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RitueL

Yanlış yazdınız galiba q7 demek istediniz.

Alıntıları Göster
    Q2 demek istemistim.

A3 sedan arkasi cok dar . Ben biraz sogudum . Ama genel olarak hicbir yerde araba yok

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.