Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.113
Cevap
358
Favori
899.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mantıklı- normal olan bu. değil mi?
    AB de bir maaşınla ayağını yerden kesecek marka araç alırsın.
    Hatta amerikada bir yotuber gençtürk var. 3 bin dolara almış araç, ubercilik oynuyor. Günde min 100-150 dolar kazanıyorum diyor. Varın gerisini siz düşünün.
    ; https://www.youtube.com/watch?v=DDMcnfF6lOU
    Yok böyle Türkiye de yaşayanlar kadar matematik- mantık, HUKUK düzenine düşman bir toplum daha dünya da.

3 senedir sınır ötesi operasyon yapacaklar. Kimse sormuyor. Ulan bu ülkede 15 sene önce 1500 içerde 3500 dışarda terörist var diyor du komutanlar. Şimdi 200 bin kişilik ağır silahlı orduya karşı harekat yapacaklarmış.

Ne arabasından bahsediyorsunuz. Paranız varsa altın alın onuda bankada saklamayın benden sölemesi. El koyabilirler!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan321 -- 7 Ekim 2019; 11:39:4 >

• 132.900 tiguan manuel dizel comfortline alındı.

passat business 141.500 dediler ama beyaz ya da açık renk arac yok,bayinin biride seramik kaplama ile satıyormuş 3 bin kusur fiyat söyledi,hic girmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHOSTKOVİCH -- 7 Ekim 2019; 16:35:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isobay

opel grandland x 120.yıl özel serisi ne kadar fiyat aldınız?
    alamadım. Trabzon Bayide yok. diğer şehirleri deneyecem.

benim hesabıma göre 142.500 e geliyor.

nissan bayiine gittim az önce. qashqai skypac'in tekna'ya göre 2 artısı var. cam tavan+anahtarsız çalıştırma.

skypack 142 bin
    tekna 136 bin.

şimdilik ibrem nissan qashqai tekna'ya kaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 7 Ekim 2019; 16:39:57 >
  • Arkadaşlar yardımınıza. İhtiyacım. Var

Arac siparişi yaptık gelecek ilk defa alacaz rapor ile %90

Bayi beni aradı dedi raporu noterde onaylat ve kimlik fotokopisi getir

Bu onaylatma nasıl yapılıyor rapor sahibinin gelmesine gerek var mı (vekaleti yok)

Bayide rapor sahibine. İhtiyac varmı?

Yakın zamanda alan arkadaşlar varsa bir kaç sorum. Daha var yardımcı olursanız çok sevinirim

• alemci83 A kullanıcısına yanıt
    4*4 ve dizel midir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese merhaba babamda %93 rapor var suresiz daha 1 yıl olmadı raporu alalı

şimdi bu ötv indiriminde bana 5 yıl sonunda en çok kar sağlayacak araç nedir sizce
    veya en az zarar ettirecek araç

mesala toyota hybrid 2.5 araba da %110 ötv var
    veya rav4 2.0 cc üzeri bu tip araçlarda en çok indirimimi alırım ?
    veya bmw 1.16d

kısaca bana 2.0 üzeri araç önerirmisiniz
    mesala peugeot EXPERT TRAVELLER alabilirmiyim ?

Hilux 2.4L 4x4 Hi-Cruiser A/T 233.500 bunu alabilirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaneta -- 12 Ekim 2019; 2:56:8 >
  • Bildiğim kadarıyla artık 1600 cc araç alınabiliyor maximum

Ayrıca fiyat olarak ta bir limit var diye biliyorum ama yanlış yönlendirmek istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaneta

Herkese merhaba babamda %93 rapor var suresiz daha 1 yıl olmadı raporu alalı

şimdi bu ötv indiriminde bana 5 yıl sonunda en çok kar sağlayacak araç nedir sizce

veya bmw 1.16d

evet 2.0 ve 2.5 araçlar vergi açısından çok daha avantajlı ama sen bu arabayı kullanırken yıllık mtv vergisi vermiyeceksin ama 5 sene sonra sattığında alacak kişi mtv vergisi vereceğinden yüksek motorlu araçları satman daha zor olur diye düşünüyorum.motor ve araç sınırlaması yok ama fiyat sınırlaması var oda 247.000 tl.ocak ayında bu rakam dahada yükselecek.

• SHOSTKOVİCH kullanıcısına yanıt
    çok iyi almışsınız hayırlı olsun
    ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA...
  • quote:

çok iyi almışsınız hayırlı olsun
    Teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

• arshenik kullanıcısına yanıt
    Motor sınırı kalktı. 2 senedir liste fiyatı sınırlaması getirildi. Bu yıl o sınır 247 bin idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Herkese merhaba babamda %93 rapor var suresiz daha 1 yıl olmadı raporu alalı

veya bmw 1.16d

Merhaba. rav4 2.0 cc nin fiyati 247 bini gectigi icin alinamaz diye dusunuyorum bir bilgiye ulastiniz mi ben de sizinle ayni niyetteyim ama gunluk hayatta da kullanabilecegim bir urun olsun istiyorum
  • orss kullanıcısına yanıt
    toyota sitesinde 2018 rav4 ötv teşv. fiyatı 244.950 yazıyor ama tavsiye edilen 2018 fiyatı 336.800 bu fiyat mı geçerli oluyor bizim için

birde

kasım aralıkta araçlarda indirim olur mu sizce veya yeni yıla girince şu an ki 2019 larda indirim olur mu skoda superb de süper olmuş gerçekten incelemenizi tavsiye ederim .
  • Bizim bir tanıdık bu şeklide araba almıştı araç perte çıktı . ÖTV sini istediler. Bunlarda biz ÖTV yi ödeyemeyiz yapın aracı dediler. Şimdi araç kaskodan yapılıyor ve ağır hasarlı araçla gezecekler. Yani bu işin böyle bir durumuda söz konusu

• Honda civic elegance eco otomatik için, ankarada 111 fiyat aldım ayak üstü. Pazarlık yapılsa biraz daha düşer gibi. Varmı daha uygun fiyatlar bulan bu araç için. Birde indirimli olarak 110 civarında otomatik olarak Honda dan başka tavsiyesi olan varmı acaba.

• quote:

toyota sitesinde 2018 rav4 ötv teşv. fiyatı 244.950 yazıyor ama tavsiye edilen 2018 fiyatı 336.800 bu fiyat mı geçerli oluyor bizim için

birde

kasım aralıkta araçlarda indirim olur mu sizce veya yeni yıla girince şu an ki 2019 larda indirim olur mu skoda superb de süper olmuş gerçekten incelemenizi tavsiye ederim .
    hocam o 244.950 bir önceki kasa rav 4 ün fiyatıydı ötv teşviki dediğide ötv muafiyeti değildi bir ara ötv indirimi oldu onun için ötv teşviki deniliyordu.336.800 ise yeni kasanın şuanki fiyatı.ocakta 247.000 sınırı yükselecek ozaman olabilir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

zihinsel engelli kardeşim üzerine 6 sene önce vasi kararı ile corolla almıştık ancak satış için öyle zor olaylar varki alırken tekrar tekrar düşünün (egerki zihinsel engelli ise ) bulaşmayın bile derim
    Hocam bu zihinsel engelli yakınınız üzerinden araç satışı yaparsak paraya bloke konuluyormuş bu doğru mu ??
    Almayı düşünüyoruz 5 yıl sonra satıp paraya bloke konursa diye kara kara düşünüyoruz

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.