Şimdi Ara

Oturduğum binada altyapı yok! Alternatif sınırsız 3g, vinn vs varmıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
19.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yapılan evime taşındım internet için başvurduğumda altyapı yok dediler ama wifi açtığımda ağa takılan birsürü yer var.işin saçma olan kısmı evin yanında universite ilkögretim lise vs var yan yana.Nasıl oluyorda altyapı bulunmuyor hayret. 

Birkaç aydır yok şuna basvurun yok buna dilekce verin gercekten bıktım ve ihtiyac haline geldi bu internet bana. 
    2gb cepten internetim yetmemeye başladı zatem film falan hic soylemiyorum. 
    Uzun lafın kısası sınırsız 3g , vinn, vodem jet vs vs varmıdır? Film dizi izleyip lol cs go falan oynayabileceğim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala arıyor musunuz bilmiyorum fakat şöyle bir şey var. Başka bir çözüm buldunuz mu?

http://www.ttnetmobil.com.tr/3g-ile-baglan/3g-4gb-tarifesi.aspx

• Malesef 3g sinirsiz hicbir pakette yok bizim de yeni bina 6 aydir bekliyoruz alt yapi yapsinlar diye kafayi yemekteyiz butun bina gidiyoruz turk telekom binasina bir bilgi vermiyorlar bakalim ne zaman gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: byghost878

Malesef 3g sinirsiz hicbir pakette yok bizim de yeni bina 6 aydir bekliyoruz alt yapi yapsinlar diye kafayi yemekteyiz butun bina gidiyoruz turk telekom binasina bir bilgi vermiyorlar bakalim ne zaman gelecek.

Maalesef cepten kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ibribr

Hala arıyor musunuz bilmiyorum fakat şöyle bir şey var. Başka bir çözüm buldunuz mu?

http://www.ttnetmobil.com.tr/3g-ile-baglan/3g-4gb-tarifesi.aspx

Bulamadım internet kafeye harcadığım parayla fiber alırdım

• İl neresi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

İl neresi ?

Ankara , incirli

• Alt yapı yok derken binanızda telefon kutusu mu yok.Her türlü sizin bağlı bulunduğunuz telekom a gidip,PLANLAMA servisine başvurmanız gerekmektedir.

1 ay boyunca gidip gelmiştim.En son müdürlerine çıkıp işimi hallettim.

Bu arada telefon direği binanın karşısında idi..
  • Valla alt yapi bildigin yok yani ama bakalim 5.aydir bekliyoruz

• Durum ne hocAm? Bende ankara bağlıca'da bir yıldır bekliyorum turkcell i zengin ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Durum ne hocAm? Bende ankara bağlıca'da bir yıldır bekliyorum turkcell i zengin ettim

Taşındım hocam basınevleri taraflarına ben çıkarken yoktu halâda gelmemiştir.

• Benim binadada yok dilekçe verdim 1,5 ay sonra cevap geldi gerekli izinler alındıktan sonra bağlayacaz diye bekliyorum bende bir ümit

• Bugun itibariyle tam 8 ay oldu altyapi gelmeyeli ya sabir deyip bekliyoruz boyle bir sacmalik gercekten olmaz artik ne yapcagimizi sasirdik 80e yakin daire sahibi magdur durumda telefon ve internet hakkimizi kullanamiyoruz daha ne kadar bekleriz bilmiyorum.

• quote:

Bugun itibariyle tam 8 ay oldu altyapi gelmeyeli ya sabir deyip bekliyoruz boyle bir sacmalik gercekten olmaz artik ne yapcagimizi sasirdik 80e yakin daire sahibi magdur durumda telefon ve internet hakkimizi kullanamiyoruz daha ne kadar bekleriz bilmiyorum.

Hocam flynet diye birşey var bilmiyorum duydunuzmu

Altyapı felan gerektirmiyor fiyatı 35 tl civarı üstelik hızı 4 mbs civarı bilmiyorum belki işinizi görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Boss -- 1 Mayıs 2015; 14:39:05 >
  • Araştiriyorum usta saolasin bu arada Daha yeni bir haber daha aldim fiber döşeyeceklermiş ama eylüle kadar zor gelir diyorlar fiber gelcekse 1 sene daha beklenir.

• quote:

Araştiriyorum usta saolasin bu arada Daha yeni bir haber daha aldim fiber döşeyeceklermiş ama eylüle kadar zor gelir diyorlar fiber gelcekse 1 sene daha beklenir.

Ne demek usta her zaman

• quote:

Bugun itibariyle tam 8 ay oldu altyapi gelmeyeli ya sabir deyip bekliyoruz boyle bir sacmalik gercekten olmaz artik ne yapcagimizi sasirdik 80e yakin daire sahibi magdur durumda telefon ve internet hakkimizi kullanamiyoruz daha ne kadar bekleriz bilmiyorum.

Hocam altyapıyı hallettilermi ?

• Malesef hocam ya hala bekliyoruz 80 daire suanda bunalimda boyle birsey gormedik cidden cok ofkeli ve cok uzgunuz.

• Allah belalarini versin yani ne diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprnturkooz

Allah belalarini versin yani ne diyelim.

alternatif wifi şirketleri var hocam. onları bi araştır. ankarada da vardır kesin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.