Şimdi Ara

Otomobillere zam kapıda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kurdaki artış sebebiyle önümüzdeki ay otomobillere %5-10 arası zam kapıda,zaten fahiş fiyattan satılan otomobil fiyatları uçacak

• Nabicaz be Kamil...
  • gelsin zamlar bende arabamı satacaktım iyi oldu
  • İkinci ele de yansıyacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki ikinci ele yansır zaten ikinci elde sansar gibi bekliyor galericiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

gelsin zamlar bende arabamı satacaktım iyi oldu

Kaç tane araç aldın sattın! Hızına yetişemedim.

Yorucu olmuyor mu, sürekli uğraşmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

gelsin zamlar bende arabamı satacaktım iyi oldu

Kaç tane araç aldın sattın! Hızına yetişemedim.

Yorucu olmuyor mu, sürekli uğraşmak?

yok geyik yapıyorum acil bir durum olmadığı sürece corollayı satmam çok memnunum.
    ama genel olarak alış satış işleri benim için zevktir babam otobüsçüydü günde 2 otobüs alır 3 tane satardı :)

• bu ne saçmalık yahu,ulan adam 2.el araba alıyor değeri yükselsin satayım diye bekliyor,türk lirası bayağı değer kaybetti,geçen bi focus vardı geçen sene 14.750 ye veriyordu bu sene 19 a veriyor ne saçma salak bi hal aldı bu piyasa,yakında yazar kasa fırlatanları görürüz
  • fiyatlar tepe noktasında anacım. daha ne kadar artacak
  • Stoklar eridikten sonra kur farkı yeni ithal edilecek araçlara yansıyacak mecbur. İlerleyen dönemlerde satışlarda azalma olursa bir miktar kampanyalar olabilir. Yoksa kurun bu saatten sonra gevşemesi zor gibi. Gevşese bile satışlarda azalma olmazsa gevşeme oranı tam yansıtılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 31 Ağustos 2015; 13:42:32 >
  • Fiyatlar yüksek ama bayilerde araba yok sıraya giriyorsun, ikinci elde eli yüzü düzgün bir otomobil ortalama 35,000 TL'den başlıyor. Lafta millete para yok ama sokakta caddede lüks arabadan bol otomobil görmüyorum, park edecek yeri geçtim kaldırımda yürünmüyor otomobilden. İstedikleri kadar zam yapsınlar, millet her türlü alıyor bu bir gerçek.
  • Kredili olduktan sonra alınır, al-sat ada limit koymuşlar herhalde geçen tokatlanıyorduk az daha
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Patron alıyorlarda hepsi kredi ile nakit alanlar %10-15 Ancak.Diğerleri gırtlağına kadar borçlu ayı zor getiriyor çoluk çocuğun boğazından kesmiş yemiyorlar içmiyorlar,Ev alımı içinde geçerli adamın çocuğu 16 Yaşında hayatında pestil yememiş pestili görünce ''baba bu ne?'' diyor.Ama babası ev almış.Ne demeli şimdi bu duruma yazık günah değil mi?Hep evi olsa ne olacak.Çocuk arkadaşlarıyla bir cafe'ye otursa ne yapacağını bile bilmiyor.Ezik yetişmiş.Ben valla böyle adamlara acıyorum.Ev alacağına kira öde araba alacağına alma ama çoluk cocuğun boğazından kesme yazıktır.Birde bunlar aile meclisinde bir b*k yapmış gibi gerile gerile oturmazlarmı?Acıyorum bu millete
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.