Şimdi Ara

Otomobil Temizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnci beyazı Toyota Corolla'mız var. Aracın dışını yıkarken köpükler hemen kuruyor her zaman ilk başta fark edilmiyor su tuttuktan sonra belli oluyor ve bez ile silmeye çalışınca dağılıyor lekeler. Bir diğer sorun ise aracın içindeki siyah plastiği ne kadar silersem sileyim hep bi çamur izi/lekesi kalıyor bir türlü kurtulamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• Sprey cila kullanın yada hızlı cila aracın dışı için. İçi içinde all purpose cleaner ürünler kullanın.
  • Ic kisim icin sonax mateffect tavsiye ederim basarili bir urun. Dis yikamaya ben artik yormuyorum kafami. Ne kadar yikatirsan yikat yola ciktigin anda toz toprak yine rezil oluyor araba. Zaten yikamacilar kirecli su kullaniyor o da beter ediyor arabayi o yuzden kasmiyorum. Artik benzincilerde pro makinalar var sokuyorum onlara bitti gitti : )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

Ic kisim icin sonax mateffect tavsiye ederim basarili bir urun. Dis yikamaya ben artik yormuyorum kafami. Ne kadar yikatirsan yikat yola ciktigin anda toz toprak yine rezil oluyor araba. Zaten yikamacilar kirecli su kullaniyor o da beter ediyor arabayi o yuzden kasmiyorum. Artik benzincilerde pro makinalar var sokuyorum onlara bitti gitti : )

Aynen ilk aldığımda dışı için saatler uğraşırdım araba bir de siyah toprağın önünden geçsen batıyordu.Şimdi içine taktım kafayı habire sil ovala parlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

quote:

Ic kisim icin sonax mateffect tavsiye ederim basarili bir urun. Dis yikamaya ben artik yormuyorum kafami. Ne kadar yikatirsan yikat yola ciktigin anda toz toprak yine rezil oluyor araba. Zaten yikamacilar kirecli su kullaniyor o da beter ediyor arabayi o yuzden kasmiyorum. Artik benzincilerde pro makinalar var sokuyorum onlara bitti gitti : )

Aynen ilk aldığımda dışı için saatler uğraşırdım araba bir de siyah toprağın önünden geçsen batıyordu.Şimdi içine taktım kafayı habire sil ovala parlat

Aynen hocam ama cokta degisik urun kullanmamak lazim konsolda. Dedigim urunu bir deneyin ama tavsiye ederim. Bende bu aralar fena fitillere taktim ya degistircem yada katil olucam : ) cesit cesit silikon sprey deniyorum bu aralar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

quote:

Aynen hocam ama cokta degisik urun kullanmamak lazim konsolda. Dedigim urunu bir deneyin ama tavsiye ederim. Bende bu aralar fena fitillere taktim ya degistircem yada katil olucam : ) cesit cesit silikon sprey deniyorum bu aralar

deneyeyim hocam bitti zaten bendeki
  • quote:

mattefeckt'i ben de yeni kullanmaya başladım ve memnun kaldım. özellikle parlaklık vermeden temizlemesi açısından tercih ettim.
  • İç plastik aksam için atas plak2 fitiller için atas siling tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.