Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.011
Cevap
49
Favori
127.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

o arabaları o fiyata nasıl sattılar halen aklım almıyor, ikinci elinden ucuz fiyata sıfır araç

Patron çıldırdı hesabı satışlardı onlar

Gerçekten o cactusleri alanlar mükemmel iş yaptı

Alıntıları Göster
    Bir bayi ikinci elde o fiyata araç satıyor (bakın istiyor değil sattığını bizzat biliyorum) diğeri sıfır valla bu fransızların istikrarsız fiyat politikaları bi alem. Adam 2 hafta önce ankara bayisinden ikinci el aldığı arabayı, 2 hafta sonra antep bayisinde sıfır olarak aynı paraya alabiliyor.Hemde o 2 haftada sıfırlara sürekli zam gelmesi ne rağmen.

Buda ancak Türkiye de olabilecek bir abukluk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 7 Eylül 2018; 19:13:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Çok kötü bi durum gerçekten. Empati yapınca bile kötü oluyor insan, 2.el alacaksın sonra başka bayide sıfırı aynı para...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya ardından Antalya notları.

Moskova'da trafik biraz çözüldü. Deli gibi çevre yolları yaptılar. Lakin boru etkisi olan yerler halen sıkıntı. Yinede eskiden çok iyi.

Bu kezde şehir fazla genişlemiş tek tarafa doğru, her yer metro inşaatı.

İlk kez Rus bankaları otomobil kredisi vermeye başlamış. Yeni araç sayısı fazla. Lada için bayaa teşvik var uzun bir aradan sonra görülmeye başlandı. Ama araç kötü diyorlar.

Krizden çıkmak ile çıkmamak arasında bir yerdeler.

15-20 günde 9.000 km şehir içi yol yaptık. Şoför ile şaftım kaydı. Şoför olmasa ölmüştüm.

Moskova fazla geniş. Hiç trafik olmayan gece yarısı havalimanı yolculuğu 3 saat sürdü

Kremlin içinde at arabaları, krallık hediyeleri falan olan bir müze var. Gidin yolunuz düşerse, bunca sene sonra yeni gittim utandım.

• Na Antalya notları

Sabah 5:30 4 uçak aynı anda gelmiş, pasaport kontrolünde haçtan gelmiş amca ve teyzeler araya kaynak yapıyordu. Kontrolde polislerle kavga ettiler bu yüzden. Hac önemli ama.

Havalandırma çalışmıyordu 1 saat bekledik, eve geldik yıkıldım zaten.

2 gün sonra güneş enerjisinin kazanı patlamış, haberimiz yoktu. Balkonda gördüm, Değiştirmeye gelen güzel ahlaklı tüm esnafımız yaa depo 1500 TL bunu 500'e sayalım sana 1500'e borulu sistem döşeyelim dediler (bakır sellektif 3 kolektör var onları alacaklar, sistemi ben kurdum, beni öpecekler)

Kavga dövüş depoyu değiştirdim, eski depodan çamur, küf, pas aktı resmen. 4 senelik depo bu be. Firmayı aradım, kapatıp kaçmış adamlar firmayı

Dün arabayı çalıştırdım çalışmadı. 4. denemede falan çalıştı akü bitmiş birde o girdi. Bugün değiştirdim. 700 tl'cik.

Arada klima gitti kapağı açan plastik parçalar kırılmış.yetkili servisi parça yok klimayı değiştirin dedi. Şaka değil dediler bunu

Güç bela elde plastik bir parça sanayiide yaptırdım, gıcırdaya gıcırdaya açılıyor.

2 gündür birde deprem oluyor. Üstüne yarın oğlanın okul kitaplarını alacağım, kıyafette 900 gitti, bakalım burada ne kadar öpücük verecekler.

Kısaca geldiğimizden beri öpüyorlar.

• Allah sabır versin, okurken yoruldum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Allah sabır versin, okurken yoruldum :)
    Rusların güzel bir sözü var, bu kadar kilometre deli köpek için hiçbir şey diye

Bir yerden sonra sadece koşuyorsun. Na o durumdayım.

Birde Kuga'nın koltuk yayları sorun çıkardı bugün eve gelirken gene bel ağrısı yapıyor. Haftayada onu göstermem lazım sanayiide.

Yetiş ya panther

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Na Antalya notları

Sabah 5:30 4 uçak aynı anda gelmiş, pasaport kontrolünde haçtan gelmiş amca ve teyzeler araya kaynak yapıyordu. Kontrolde polislerle kavga ettiler bu yüzden. Hac önemli ama.

Havalandırma çalışmıyordu 1 saat bekledik, eve geldik yıkıldım zaten.

2 gün sonra güneş enerjisinin kazanı patlamış, haberimiz yoktu. Balkonda gördüm, Değiştirmeye gelen güzel ahlaklı tüm esnafımız yaa depo 1500 TL bunu 500'e sayalım sana 1500'e borulu sistem döşeyelim dediler (bakır sellektif 3 kolektör var onları alacaklar, sistemi ben kurdum, beni öpecekler)

Kavga dövüş depoyu değiştirdim, eski depodan çamur, küf, pas aktı resmen. 4 senelik depo bu be. Firmayı aradım, kapatıp kaçmış adamlar firmayı

Dün arabayı çalıştırdım çalışmadı. 4. denemede falan çalıştı akü bitmiş birde o girdi. Bugün değiştirdim. 700 tl'cik.

Arada klima gitti kapağı açan plastik parçalar kırılmış.yetkili servisi parça yok klimayı değiştirin dedi. Şaka değil dediler bunu

Güç bela elde plastik bir parça sanayiide yaptırdım, gıcırdaya gıcırdaya açılıyor.

2 gündür birde deprem oluyor. Üstüne yarın oğlanın okul kitaplarını alacağım, kıyafette 900 gitti, bakalım burada ne kadar öpücük verecekler.

Kısaca geldiğimizden beri öpüyorlar.
    Türkiye ye hoşgeldin

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk

Şaka gibi valla havalimanında geri dönecektik. O değilde anlayan var mı Migros'dan et alırsak güvenilir mi ?

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Ben bugün 1 kg kıyma aldım. İnşallah güvenilirdir
  • quote:

Hoşbulduk

Şaka gibi valla havalimanında geri dönecektik. O değilde anlayan var mı Migros'dan et alırsak güvenilir mi ?
    Türkiyede güvenilir herhangi bir yer var mı ben bilmiyorum.

Ye gitsin hocam bize birşey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Ben bugün 1 kg kıyma aldım. İnşallah güvenilirdir
    2 gün sonra yaz hocam, çeşnicibaşı olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Türkiyede güvenilir herhangi bir yer var mı ben bilmiyorum.

Ye gitsin hocam bize birşey olmaz

Alıntıları Göster
    220 nokta, veteriner kontrolünde, tamamen yerli falan filan yazmışlar ama işte.

Olmadı koyun eti

• quote:

Olmadı koyun eti

Alıntıları Göster
    Bende hep migrostan alıyorum hocam ama güvenilir mi dersen türkiyede o yazıların hepsi hikaye derim. Bir çok ürünü organik sertifikası olanlardan tercih ediyoruz ama dedim ya onlara bile güvenmiyorum

• quote:

Rusların güzel bir sözü var, bu kadar kilometre deli köpek için hiçbir şey diye

Bir yerden sonra sadece koşuyorsun. Na o durumdayım.

Birde Kuga'nın koltuk yayları sorun çıkardı bugün eve gelirken gene bel ağrısı yapıyor. Haftayada onu göstermem lazım sanayiide.

Yetiş ya panther

Alıntıları Göster
    Parça yok; koltuğu değiştir...

• quote:

Olmadı koyun eti

Alıntıları Göster
    Biraz kırmızı ete ara ver, balık ye.

Havalar azcık soğusun palamut büyür bollaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Parça yok; koltuğu değiştir...

Alıntıları Göster
    Direkt aracı değiştir diyebilirler

Şaka bir yana koltuğun sol tarafından acayip gacirtı geliyor ve bel ağrısı var. Bu kez garanti de yok. Sanayii yolları gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Biraz kırmızı ete ara ver, balık ye.

Havalar azcık soğusun palamut büyür bollaşır.

Alıntıları Göster
    Balık ciğeri konservesi getirdim Rusya'dan hiç yedin mi, bir tane vereyim.

• quote:

Balık ciğeri konservesi getirdim Rusya'dan hiç yedin mi, bir tane vereyim.

Alıntıları Göster
    Bir ara hanım gittiğinde 3-5 birşeyler getirmişti ama genel de isli peynir türevleri. Balık ciğeri yemedim, deneyelim beğenirsek gittiğinde alır.
  • quote:

Direkt aracı değiştir diyebilirler

Şaka bir yana koltuğun sol tarafından acayip gacirtı geliyor ve bel ağrısı var. Bu kez garanti de yok. Sanayii yolları gözüküyor.

Alıntıları Göster
    Onu önce Günlas'a götürelim, onlar sanayide bir yer de gösterebilirler? AutoKing var, bizim siğortacının çok samimi arkadaşıdır, olmazsa oraya da baktırırız?

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Ford'da Volkan bir numara verdi eski sanayiide en büyük oymuş. Günlas autoking falan döşeme koltuk işi yapmaz sanırım bir sormak lazım tabi.

Haftaya konuşur bakarız.

Bu arada okul kitap kırtasiye 3.278 TL.

Bu nedir ya birde not düşmüş adamlar bir kez daha kitap alacaksınız bazıları belli değil diye.

• 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.