Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.011
Cevap
49
Favori
127.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Troll mesajları duruken bizimkileri siliyorlar? Bu adamlar herkesi şikayet etmek için her fırsatı kolluyor, yönetim bunlara çok fazla yüzvermiş. Bu adamları sınırsız çizdiklerinde feyk hesapla geri geldiklerini ama çizmezler ise kontrol altında tuttuklarını söylüyorlar(ne kontrol ama!), en azından öyle sanıyorlar.

O zaman tüm çizilenleri geri getirin kontrol altında tutun dendiğinde; onu üst yönetimler ile görüşün ??

Forum o kadar bitik ki, DH bu trollere ve feyk hesapların mesaj kasmasına muhtaç kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Demek termosa şarap koyuyorsun heee

Ne güldüm yaa :)))

Ne sandın ya. O kadar yol ayık kafayla çekilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Anladım ki; bu ****olleri seviyor.

Troll mesajları duruken bizimkileri siliyorlar? Bu adamlar herkesi şikayet etmek için her fırsatı kolluyor, yönetim bunlara çok fazla yüzvermiş. Bu adamları sınırsız çizdiklerinde feyk hesapla geri geldiklerini ama çizmezler ise kontrol altında tuttuklarını söylüyorlar(ne kontrol ama!), en azından öyle sanıyorlar.

O zaman tüm çizilenleri geri getirin kontrol altında tutun dendiğinde; onu üst yönetimler ile görüşün ??

Forum o kadar bitik ki, DH bu trollere ve feyk hesapların mesaj kasmasına muhtaç kalmış.
    Ben hep söylüyorum bu adamlar forum sahiplerinin adamı hatta belkide kendileri. sırf laf olsun diye yazıyorlar böylece insanlar onlara cevap veriyor ve tıklanma artıyor bi hareket oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 26 Ağustos 2018; 13:57:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Ben hep söylüyorum bu adamlar forum sahiplerinin adamı hatta belkide kendileri. sırf laf olsun diye yazıyorlar böylece insanlar onlara cevap veriyor ve tıklanma artıyor bi hareket oluyor

Alıntıları Göster
    Eski konular canlandırılmaya çalışılıyor, mobilde 1. sayfa ile 3. sayfadaki başlıklar yeni konuymuş gibi tekrar ediyor, troller her konuda cirit atıyor, doğru düzgün konu açılmıyor açılsa da trollenip konu baika bir döngüye sokulmaya çalışılıyor, falan filan...

İyice sıktı DH...

• Bizim A180d AMG hala yaşıyor . 4 yılda 22.000km ye ancak gelmiş.

118i benzinliden sonra A180d bana çok sesli ve gürültülü geldi. Benim araç ne sessizmiş dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Eski konular canlandırılmaya çalışılıyor, mobilde 1. sayfa ile 3. sayfadaki başlıklar yeni konuymuş gibi tekrar ediyor, troller her konuda cirit atıyor, doğru düzgün konu açılmıyor açılsa da trollenip konu baika bir döngüye sokulmaya çalışılıyor, falan filan...

İyice sıktı DH...

Alıntıları Göster
    Aynen sıktı.

İnstagramda ikinci el ilan paylaşımı yapacağım bir sayfa açtım bende.

Daha önce forumda açmıştım trollerden keyif alamadım.

Bide instagramda deneyelim bakalım.

Favorilerimde ki ilanlar boşuna gitmesin belki birilerinin işine yarar.

• quote:

Demek termosa şarap koyuyorsun heee

Ne güldüm yaa :)))
    Kim koyuyormuş termosa şarap

Bende siyah termosa buz ve votka koyar sahilde denizden çıktıktan sonra yudumlarım.

Termos da olunca millet su içiyorum zannediyor
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    :))

• quote:

:))
    Çok değil gülmeyinBirazcık rahatlamak için 2 çay bardağı kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Çok değil gülmeyinBirazcık rahatlamak için 2 çay bardağı kadar

Alıntıları Göster
    En son votka içeli 20 seneden fazla oldu, yerine viski tercihimdir 🥃

• quote:

En son votka içeli 20 seneden fazla oldu, yerine viski tercihimdir 🥃

Alıntıları Göster
    Patron adamın içeçiği bile farklı oluyor
  • Samsun’da önerebileceğiniz özel Bmw Servisi var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

Samsun’da önerebileceğiniz özel Bmw Servisi var mı?
    Malesef bilgim yok

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Samsun’da önerebileceğiniz özel Bmw Servisi var mı?
    10 Arabadan 9 u Oto çamlıbel'e gider ama Samsun BMW de iyi servisdir.Arkadaşımda E34 520i var oraya götürüyordu.
  • Çamlıbel yetkili servis, son kur artışlarından sonra artık yetkili servislere gidilmez oldu, normalde kosiflere gidiyordum ama dediğim gibi fiyatlar uçtu, o dediğiniz Samsun Bmw nin tam adresi nedir?

• quote:

Çamlıbel yetkili servis, son kur artışlarından sonra artık yetkili servislere gidilmez oldu, normalde kosiflere gidiyordum ama dediğim gibi fiyatlar uçtu, o dediğiniz Samsun Bmw nin tam adresi nedir?
    Eski sanayi sitesi 25.cadde no 31, 55080 Canik/Samsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Valla tam zamanında arabaları değiştirdik yoksa kendi adıma konuşursam astraya daha 10 yıl binmek zorunda kalırdım.

Alıntıları Göster
    Ben de astradan geçtim ..Halen astramın (cosmo ve 1.4 turbo idi.) bazı özelliklerini aramıyor değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F1FA143F

Ben de astradan geçtim ..Halen astramın (cosmo ve 1.4 turbo idi.) bazı özelliklerini aramıyor değilim.

Alıntıları Göster
    Valla ben otomobillerimi uzun vadeli planlarıma göre aldım, sattım.

Astrayı 2012 de almıştım 2017 satma hedefim vardı ve 2017 dede sattım.

Memnunmuydum sonuna kadar memnundum çünkü bence bir aletten/makineden ilk beklenen şey kendisine verdiğiniz bedelin karşılığını verip verememesidir. Yoksa en iyisini alamadıktan sonra hep daha iyisi olacaktır. Bu anlamda da bence aletin iyisi, verdiğiniz paranın karşılığını isteklerinize paralel şekilde veren üründür. İşte bizim astra en iyisi değildi ama anlattığım mantıkla bizim için fiyat faydada o günkü koşullarda en iyisiydi.

Çünkü 1.4 atmosferik motorlu ve easytronic vitesliydi. O yüzden 2 yaşında 10.000 km de hatasız bir aracı ilk sahibinden çokuygun fiyata almıştım. (Bendeki h kasaydı) ve kullandığım sürece hiçbir sıkıntı yaşamadan donanım olarak full bir araca 5 yıla yakın bindim.

Ama dedim ya 2017 de satmak amacıyla almıştım. Orada yazdığım şeyde eğer o gün aracı satmayıp 2018 i bekleseydik şu günkü mali durumla satma şansımız yoktu. Ve sanırım artık uzunca bir süre araba alma satma defterini alabileceğimizi düşünmüyorum (en azından 2 yıl)

• Bir arkadaşa; 2018 T3 V40 crosscountry 157.000TL ye (3M cam film) alındı. Türkiye'deki son araçtı, yeni araçlar zamlı gelecek(miş).

Dış marşpiyel ve tampon aksesuarları takılmış halde değil, teslime hazır olacak.

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.