Şimdi Ara

Otomobil satışları Temmuz'da rekor artış yaşadı: İşte en çok satış yapan markalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
1
Favori
3.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 34 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 135
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 36
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VS18 (4 mesaj) canguler917 (4 mesaj) Farfaraway21 (4 mesaj) The Seven Deadly Sins (3 mesaj) khytr89 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (8 mesaj) (12 mesaj) (2 mesaj) Uygulama (13 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Otomobil satışları Temmuz'da rekor artış yaşadı: İşte en çok satış yapan markalar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

ahahahahahaha. bu fiyatlara ve zamlara rağmen satış rekorları kırılıyor. napıyorsunuz, hem şikayet edip hem de gidip alıyor musunuz araçları ? ilahi tr halkı

Temmuz ayı istatistiklerine dahil olanlardan biri de benim. Nisan ayı istatistiklerine de dahil olmuştum. Fiyatlardan ve zamlardan memnun olmasam da yılbaşından beri söylenen ÖTV indirimi gelecek ÖTV matrah güncellemesi olacak safsatalarına inanıp bekleyecek kadar saf değilim ve zamların kur artışından kaynaklandığını keyfi zamlar olmadığını bilecek kadar aracın yılbaşından beri aynı fiyata(Euro bazında) satıldığını hesaplayıp anlayabilecek kadar zekâya sahip biriyim. 16 Temmuzda 30.000 sıfır faizle 139.500 e aldığım araç bugünkü zamla beraber 159.200 oldu o da bulabilirsen. Ne diyecem bana 20.000 lira gönder aracı aldığım fiyata arkadaşıma satarım. Ne artıştan ne zamlardan asla şikayet etmem. O parayla da şikayet etmeden gider yine 30.000 sıfır faiz kredi kullanarak aynı aracın en dolusunu alırım. Ağustosa yetişmez ama Eylül veya Ekimin sıfır araç satışı istatistiklerine yine dahil olurum. Ne dersin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1965 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

Temmuz ayı istatistiklerine dahil olanlardan biri de benim. Nisan ayı istatistiklerine de dahil olmuştum. Fiyatlardan ve zamlardan memnun olmasam da yılbaşından beri söylenen ÖTV indirimi gelecek ÖTV matrah güncellemesi olacak safsatalarına inanıp bekleyecek kadar saf değilim ve zamların kur artışından kaynaklandığını keyfi zamlar olmadığını bilecek kadar aracın yılbaşından beri aynı fiyata(Euro bazında) satıldığını hesaplayıp anlayabilecek kadar zekâya sahip biriyim. 16 Temmuzda 30.000 sıfır faizle 139.500 e aldığım araç bugünkü zamla beraber 159.200 oldu o da bulabilirsen. Ne diyecem bana 20.000 lira gönder aracı aldığım fiyata arkadaşıma satarım. Ne artıştan ne zamlardan asla şikayet etmem. O parayla da şikayet etmeden gider yine 30.000 sıfır faiz kredi kullanarak aynı aracın en dolusunu alırım. Ağustosa yetişmez ama Eylül veya Ekimin sıfır araç satışı istatistiklerine yine dahil olurum. Ne dersin?

Alıntıları Göster

ne saçmalıyorsun sen ya ? şikayetçi değilsin anladık ok. bizim lafımız sana mı ? ne diye üzerine alındın ?

|
    |

• Yarbay
    3425 Mesaj
    Satılan araç sayısı 70bin. Yeniden satışa konacak araç sayısı 60bin.
    |
    |
  • Yarbay
    6841 Mesaj
    İster son kullanıcı olsun ister galerici olsun herkes yatırım için alıyor.

Neyi tartışıyorsunuz anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4001 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Hay maşallah,Küresel kriz döneminde pozitif ayrışıyoruz.

Türkiye bu sene 700 bin araç satışını çok rahat geçer.  

Yavaş geçsin.5 ay kaldı yılın bitmesine.En fazla satışın olduğu aydayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Sohbet
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.