Şimdi Ara

Otomobil kullanmayı öğrendiğiniz aracı ve yılı hatırlıyor musunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
0
Favori
6.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: _türküm_

BEN DE 2000 yılında arklarla okuldan kaçtığımız bi gün de Daha o zaman 0km olan Mercedes S600'ü sürmüştüm.360 beygirdi araba dokununca uçuyodu.Ulan düşünüomda bizdede ii cesaret warmış . kaç milyarlık arabayla gez toz.Ama o gün benim sonum oldu çünkü o günden soora 18'e kadar 3 kere polise yakalandım ehliyetsiz olarak hem cezaları öde hem mahkemelerle uğraş derken bi baktım bana ehliyet vermiceklermiş 5 yıl boyunca neyse ve hala uslanmadım ehliyetim yok ama geziom her yerde KİB

Otomobil kullanmayı öğrendiğiniz aracı ve yılı hatırlıyor musunuz?

bu resımlerin ilgisi nedir ? onuda anlatsaydın keske..

• quote:

BEN DE 2000 yılında arklarla okuldan kaçtığımız bi gün de Daha o zaman 0km olan Mercedes S600'ü sürmüştüm.360 beygirdi araba dokununca uçuyodu.Ulan düşünüomda bizdede ii cesaret warmış . kaç milyarlık arabayla gez toz.Ama o gün benim sonum oldu çünkü o günden soora 18'e kadar 3 kere polise yakalandım ehliyetsiz olarak hem cezaları öde hem mahkemelerle uğraş derken bi baktım bana ehliyet vermiceklermiş 5 yıl boyunca neyse ve hala uslanmadım ehliyetim yok ama geziom her yerde KİB

Bu resimler arabam.com'dan alınma ??? Hocam satılığa mı çıkardın aracı ?

• yeni almismis!!!
  • 98 model şahin 99 da sürmüştüm depremden sonra. 2. sAHİBİYdik sattık akrabaya sonra cok temızdı araba geri aldık şu an hala bizde ve 4. sahibiyiz.
  • ilk araba sürme maceram 91 senesinde arkadaşın babasının reno 12 sw ile olmuştu,4-5 saat arabayla ugrasmistik arkadaş biraz biliyor ben hiç , o gün arkadaş babasından bi ton dayak yemişti arabayı kaçırmıştıkta
  • Yaş 30 - 94 de ehliyeti aldım. ilk olarak 1974 model 86 şahin motorlu Hacı Murat ımız vardı 1991 de onda öğrenmiştim. güzel günlerdi ne arabaydı hacı 55 EL 350
  • yıl 93

9 yaş

ve beyaz şahin
  • ilk kullandığım araba 83 model şahin. gençliğin verdiği heyecandan olması gerek 175 km hız yaptım. silecekler camı ortaladı. çok iyi hatırlıyorum sağ ayna kendiliğinden kapanmıştı.
  • Yaş 30 ehliyeti 02/01/1995 de aldım. Yani yeni yılın ilk iş günü.

90-91 yıllarıydı sanırım. 1977 model Opel Ascona Coupe vardı. (Ne kadar coupe tartışılır, tek kapı işte)
    1.6 motor tam tamına 75 hp.
    Kullanması çok zevkli ve rahat bir araçtı.
    Hidrolik direksiyon olmamasına rağmen çok hafif bir direksiyonu vardı.
    Sallama denilen nerdeyse 30 cm uzunluğunda yerden vitesliydi.
    Çok da sağlamdı. Patlak radyatörle Mudanya'dan Bursa'ya kadar gelmişti. Hiç de sorun çıkarmamıştı.
    Amcamda 79 modeli var hala kullanıyor. Arada bir kullanıp özlem gideriyorum.

Selamlar

• yaşım 25, 19 yaşında ehliyet aldım otomobil 89 siyah doğan hey gidi günler hey
  • 1985 ya da 1986 yılı,babamın 1977 model Renault 12 TS'si ile.. Babam o arabayı 1993 yılına kadar kullandı,sattığında orijinal km'si sadece 63 bin idi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

quote:

Bu resimler arabam.com'dan alınma ??? Hocam satılığa mı çıkardın aracı ?

konuyla alakası yok yazacaklarımın ama;
    bu mercedes muhabbeti aldı başını gidiyor yaa
    hadi hayırlısı bakalım
    araba hem arabam.com'da hem dh'de...
    ben olsam farklı resimlerini de yayınlardım(en azından kendi başında çektirdiğimden olabilir)

kusura bakmayın konuyu dağıttım ama
    yazmak zorunda hissettim kendimi

• Şahin ve Reno Toros önde gidiyor...

• İlk kez 1997 yılında trafiğe kapalı bir alanda kullanmıştım efsane vw 1303S kaplumbağayı. Babam sırf sesi çok hoşuna gittiği için almıştı. Gerçektende müthiş bir sesi vardı. Mahallede sabah çalıştırdığımda komşu teyze olum çocuk uyuyor sonra çalıştır dediğinde kopuyordum. :) 2006 Yılında ehliyetim aldım sonrada imzamdaki arabayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keane_ -- 3 Ağustos 2006; 10:05:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeliefe

Şahin ve Reno Toros önde gidiyor...

onlar demirbaş gibi bişey artık
    olmazsa olmaz
  • 1990 Fiat 50 NC Kamyonet
  • 1993, '78 Murat 131.
  • quote:

1990 Fiat 50 NC Kamyonet

Bu da iyiymiş.

• 1997 yılında.babamın kucağında doğan slx ile (7 yaşındaydım) .köy yollarında.gazı freni direksiyonu ben kulanıyodum.babam arasıra vites değiştiriyodu. o yolda 60 a kadar çıktığımı hatırlıom
  • yaşım 17 9 yaşımda öğrendim araba skoda formandı ama o zmn en fazla 2. vitesti
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.