Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
918
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fuara cuma gittik biz. acayip trafik vardı girişte. park olayı da sıkıntı. mümkünse metroyla falan gitmek lazım. bmw 7 serisine bindim, 5.30 gran turismoya bindim, güzel arabalar. bir iki mercoya da bindim. jettayı detaylı inceledim, fena değil. audilere binemedik kilitliydi baktıklarımın hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: katsolimon

audilere binemedik kilitliydi baktıklarımın hepsi

Stand kiralayıp boşuna masrafa girmişler o halde. CNR otoparkına çekselerdi, gelen geçen dışarıdan bakardı işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

quote:

Orijinalden alıntı: katsolimon

audilere binemedik kilitliydi baktıklarımın hepsi

Stand kiralayıp boşuna masrafa girmişler o halde. CNR otoparkına çekselerdi, gelen geçen dışarıdan bakardı işte.

Ahaha otoparkta dünya kadar lüks oto vardı bentley continental bile vardı
    audi kendini ferrari falan zannetmiş tam bir pazarlama hatası
  • Autoshow'a Cuma günü gittim. Benim izlenimlerim aşağıdaki gibi.

* Volvo S60 ve V60 mükemmel olmuş. Fotoğraflara göre çok daha güzel görünüyorlar (Fuardaki araçlar R-Design S60 ve en üst donanım V60 idi). Büyük ilgi vardı.
    * Aston Martin Rapide'i çalıştırdılar fuarda. Motor sesi inanılmazdı.
    * Yeni Passat gayet güzel olmuş. Kalabalıktan dolayı binemediğim tek araç oldu. İnanılmaz bir ilgi var.
    * Jaguar'ın yeni XJ serisi çok iyi olmuş. Lüks ve ihtişamı muhteşemdi.
    * AUDI 2008 Autoshow'da da araçların kapılarını açmamıştı. Yine açmadı. Fuarda inceleyemediğim araçları otoparkta inceledim. Nasıl olsa aynıydı. Ama RS5 mükemmel...
    * Mercedes araçları (Özellikle CL500 ve GL500) bana göre fuarın yıldızıydı.
    * Lamborghini sadece Gallardo türevlerini getirmiş. 2008'de Mürcia vardı. Gözler yine aramadı değil.
    * RR, Bentley, Lamborghini, Ferrari, Maserati'nin sadece fotoğraflarını çekebildik.

Fuar bana büyük keyif verdi. İmkanı olanların mutlaka gitmesini tavsiye ederim.

• Kilitli olanların olayını ben de anlayamadım, madem kilitli durcak Ferrari, Lambo gibi araçların etrafı çevrili olsun da bari uzaktan bakalım sadece.
    Bir de Audi' de şöyle birşey vardı; manken, bir modelin arka tarafını açıyor (TT) hoop motor yok, bagaj. Başka bir modelin ön kaput açılıyor ve yine motor yok (R8) sadece bagaj, tamam Türk insanı bagajın büyüklüğüne önem verir ama bu tür araçlarda da değil heralde Velhasıl manken ablalar motorun yerini bir türlü tutturamadılar
  • beyler hafta içi nasıl sakinmi geçen fuarlar gibi ? apaçiler, barzaniler falan dolmamıştır umarım bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

bittiğim an bu andır.yaktın beni gece gece hocam.arabaları ön planda tutsaydın hep

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

bu kız hepsi grubundaki cemre değil mi?

• cuma akşamı gittim fuara..elektrikli araçlara özellikle bakmak istedim...2011 ortalarında piyasaya çıkacak fluence yi incelem istedim...ama nerdeee...etrafını kapatmışlar... bir elketrik fişi takmışlar...uzaktan izle... bu nasıl bir sergileme anlayışı anlamadım... motournu pillerini vitesini hiçbir şeyini göremiyorsun...allah bilir sıardan bir fluence koymuşlardır oaraya

toyota standında ıq dikkatimi çekti...küçük sınıf araba ama harika bir dizaynı var...ama bundada aynı...etrafı kapalı...bakıp inceleyemiyorsun...kızlardan başka görevli ve işi bilen biri bulamıyorsun...ıq ne zaman gelri diye sormak istedim, muhatap bulamadım...millet bol bol kızlarla sohbet ediyor...arabalarla ilgili ama o kızların bir şey bildiğini sanmıyorum....

yani benden sıfır aldı bu fuar....
  • Gerçi bi arkadaş daha dile getirmiş ama, ben de dile getirmeden yapamayacağım; C.Tesi günü autoshow' u gezenlerin içinde ben de vardım. Bentley, Lamborghini, Ferrari, Maserati falan, hadi anlarım, yanına yaklaştırmazsın ama, Audi' ye ne oluyor, kapıları kilitliyor? Onlar gibi ulaşılması güç araba imajı mı oluşturmaya çalışıyorlar!

Sadece bakılmasını istiyorlarsa boşuna stand için para ödemesinler, otoparkta hemen her modelinden var, millet gider onlara bakar!

VX100' e bindim, her tarafını inceledim, bence muhteşem ötesi...

Bu gün için biraz zor.. Ama ileride hiç olmazsa ikinci elini almak için kendime hedef koydum. Nasip...

• Bizim patronla gittik Audinin kapılarını açtılar içinede bindi

Büyük bir firmanın sahibi Kendisindede A6 ile Q7 var fuara Q7 ile geldik.

Yeni Auidilerle mercedestelere baktı

Herhalde parası olana yada tanıdıklara açıyorlar arabanın kapısını
  • niyetimde yarın gitmek var..
    inş sakindir..
  • Captiva' niyetlenmiştim, diğer araçalrı da göründe kafam allak bullak oldu. 7 koltuları özellikle inceledim. Çoğunun 3. sıra koltuğu hikaye...

200' e yakın foto çekebilmişim , daha da çekecektim, bellek meğer doluymuş, pil de bitti. Kendime Keşke hanıma kanmayıp, makineyi kontrol edip, şarja kendim taksaydım

Bu fotolardan bir derleme yapıp en kısa zamanda ekleyeceğim. (Yarından önce olmaz, işlerim çok!)
  • Audi ya da başka markalara kızmamak lazım. Sonuçta bizim insanımız fuar denince ya arabaların içine binip orasını burasını kurcalamayı ya da mankenlerle sohbet etmeyi anlıyor malesef. Buna henüz gidemedim ama bundan önceki fuarlarda öyle hanzolarla karşılaştım ki arabalara acıdım neredeyse . Ciddi müşterilere kapılar her zaman açılır merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletturk

Bizim patronla gittik Audinin kapılarını açtılar içinede bindi

Büyük bir firmanın sahibi Kendisindede A6 ile Q7 var fuara Q7 ile geldik.

Yeni Auidilerle mercedestelere baktı

Herhalde parası olana yada tanıdıklara açıyorlar arabanın kapısını

gercekten alıcı potansiyeli olanlara her turlu aracın kapısı açılıyor. RR ın da kapısını açarlar. ama audinin kapılarını açmaması ki aynı durum bmwde de geçerli, cok buyuk hata bence. 8 senedir gidiyorum bu fuara ve her sene aynı rezillik. buyuk markalardan bi mercedes tum araçlarını senelerdir acıyor.
    gecen fuarda bmw nin 7 serisine binebilmiştim ve çok şaşırdım nasıl açtılar diye . bu sekilde beni şaşırtmamalı aslında hep açık olmalı.
  • bende bugün gittim ama genelde b sınıfı ve c sınıfı araçları inceledim.
    tabi lüks araçlarada baktım, bindim özelliklerini öğrendim ama daha çok halkın alabileceği araçlara baktım.
    birazdan foto yükleyeceğim.
    birde audi standındaki araçların kapısı kitliydi
    mercedes e350'nin her yerine didik didik baktım ama bir audi a3 e bakamadım
  • autoshowa gidenler yeni jetta hakkında edindikleri bilgi ve görüşleri aktarabilirmiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dyrnade

autoshowa gidenler yeni jetta hakkında edindikleri bilgi ve görüşleri aktarabilirmiler?

fuarda 2 modeli vardı yeni jettanın biri boş modeliydi diğeri dolu.. boş modeli güncel kasa jettayla hemen hemen aynı içi..dolu jettada ise koltuklar falan hoştu başka bir olayı yok..
  • Tipe bak

• Fuardan şimdi geldim.Genel izlenimlerim fuarla ilgili iyiydi..Hemen hemen her markanın bir çok modelini inceledim..
    Kızdığım nokta herkesin dile getirdiği gibi audinin bütün araçlarının kapısının kilitli olmasıydı..A1 in bile.. A8-7kasa-S400 karşılaştırması yapacaktım olmadı ama S400 hybrid'e bindim muazzam bir araba arka koltuğunda bir 10 dakika rahat durdum sanırım..ondan indim 7 serisine bindim..daha koltuğa oturur oturmaz S serisinin konforunu arıyorsunuz açıkcası..Fuarda bindiğim beğendim favori araç S400 Hybrid oldu.. Diğer araçlarla ilgili izlenimlerim

-- Mini Countryman : dışarıdan bakınca güzel bir tasarım fakat araç içindeki bütün koltukları ayırmışlar tabure gibi..ortadan ray gibi birşey geçiyor..hiç beğenmedim
    -- Seat Exeo : 38.000 küsürat fiyatını göz önünde bulundurursak benim hoşuma gitti..
    -- Yeni Kia Sorento : Eski kasasını daha çok beğendiğimi anladım..
    -- Yeni Range Sport : dışı siyah içi o turuncu koltukları çok hoşuma gitti..
    -- Alfa Romeo Guilletta : iç hacmi koltukları dar da olsa içine bindiğinizde güven veriyor ..
    -- Hyundai Genesis : 202.000 TL fiyatı vardı sanırım ama açıkcası önyargıyla binmeme rağmen önyargılarımı yıktı gerçekten çok hoş araç , çok üst düzey bir araba olmuş fiyatını yarı yarıya düşürseler ekmek peynir gibi satılır diye düşünüyorum..
    -- Renault Latitude : Görmek istediğim araçların başında geliyordu ve beklentilerimi karşıladı.. Gidip görüp beğenmeyen arkadaşlar olabilir ama ben çok beğendim içi çok konforlu ve iç dizaynı herşey elinizin altında..
    -- Renault Megane Cabrio : Dışarıdan göz ucuyla baktım ama çok güzel görünüyordu..
    -- Peugeot RCZ : Çok dar,konsol çok basit..ön göğüs deki deri kaplama ve dışarıdan görünüşü hariç çok boş bir araba ..
    -- Renault Laguna Coupe : RCZ ile kıyaslarsak bence çok daha geniş,konforlu ve daha dolu bir araç..
    -- Volkswagen Yeni Passat : İçi hemen hemen güncel kasa passatla aynı zaten vw den bıkmış biri olarak göz fazla detaya inmeden inceledim ön fardaki ledler çok hoştu..
    -- BMW 5.20GT : koltukları 7 kasadan daha rahat geldi fakat kapıları çok garipti pekte hoşuma gitmedi..
    -- Kia Ceed tek kapı : fiyatına göre iyi bir araç ama malzeme kalitesi tartışılır..
    -- Nissan Yeni Micra : Dış görünümü tamamiyle leş..
    -- Ford Mondeo station : Muazzam bir arabaydı deri koltuklarının kalitesi ön konsol vs benden tam not aldı..

Hatırladıklarım şuanlık bunlar..Bunlar benim şahsi görüşlerim,gözlemlerim.. Son olarak peugeot'un standında en arkada dönen bir spor otomobil vardı modelini falan bilmiyorum muhteşem bir şeydi..
    Not : Marka ve Modellerini yazarken imla hatası yapmış olabilirim kusura bakmayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

bittiğim an bu andır.yaktın beni gece gece hocam.arabaları ön planda tutsaydın hep

bu kız hepsi grubundaki cemre değil mi?

yok hocam onun tampon kahve fincanını doldurmaz

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.