Şimdi Ara

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
1
Favori
79.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

Otomobil Fuarları Ana Konu # | Sıradaki Fuar > Autoshow 2010' |29 Ekim-07 Kasım

• arkadaşlar renault standında megane rs var mı ? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REVENT0N

Araçların fotoğraflarını paylaşmak zor geldi, kendi objektifimden çıkan şöyle bir kolaj yapayım dedim;

Porsche hem arabadan anlıyo hemde

Pazar günü fuardaydım. Kalabalık bi hayli fazlaydı. Malesef bir çok arabayı inceleyemedim. Audinin yaptığına da bi anlam verebilmiş değilim. Kapılar kilitli

Giulietta harikaydı..

Vizeler olmasa haftaiçi bi gün daha gitmek isterdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Roman İbrahimoviç

quote:

Orijinalden alıntı: akdogan911

ha bu arada , hemen böle " kendi seviyeni belli etmişsin" falan gibi cok bilmiş ağazlarıda beni hep benden almıştır. biz sanat için soyunuruz bu hödükler anlamaz. ben sanat için vucudunun yuzde 95 i cıplak mankenleri çekerim bu abazalık degil sanattır ama bu seviyesizler anlamaz.bıdı bıdı bıdı...

var mı arkadas ben seviyesizim , bu tarz tiplerde abaza.. bah la bah ne karılar vardı hepsini çektim hepsi bana poz verdi. der kankasına. burda sanat yapmış olur. fay arkadas kime ne yediriyonuz siz ya.

forumun kaynanası sen misin ya ne bu çene üslubunu düzelt

uslubumu kimseye danışacak degilim. altından kalkamayacagın konulara bence hiç girme.

• Manken koymaları şartmı neden manken koyuyorlar? Tamam benimde hoşuma gidiyor o kadar güzel bayanları görmek ama sonuçta orası araba fuarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

Orijinalden alıntı: _leylandi_

bittiğim an bu andır.yaktın beni gece gece hocam.arabaları ön planda tutsaydın hep

bu kız hepsi grubundaki cemre değil mi?

Yok değil

• OFff SU C30 U COK MERAK ETTIM VARMI FOTOLAR ?

RENK MUHTESEM

• bende yarın kocaeli den gelicem okuduklarımdan anladığım kadarıyla

aston ferrari vs vs bunlara binemiyoruz zaten 1-2 metre yanına yaklaşıp foto çeksek yeter

mercedes-bmw gibi standlarda hangi araçlara binebiliyoruz gidip bir m3 e 5 serisine e serisine istediğimiz gibi kapıyı açıp oturabiliyormuyuz biri hoopp birader 1 dk dermi??

vw-reno-toyota-honda-evo-impreza bu tür standlardada istediğimiz gibi binebilirmiyizz

ayrıca hepsi bir yana en önemlisi RANGE ROVER VOGUE ve SPORT benim için bunlara binebilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bende yarın kocaeli den gelicem okuduklarımdan anladığım kadarıyla

aston ferrari vs vs bunlara binemiyoruz zaten 1-2 metre yanına yaklaşıp foto çeksek yeter

mercedes-bmw gibi standlarda hangi araçlara binebiliyoruz gidip bir m3 e 5 serisine e serisine istediğimiz gibi kapıyı açıp oturabiliyormuyuz biri hoopp birader 1 dk dermi??

vw-reno-toyota-honda-evo-impreza bu tür standlardada istediğimiz gibi binebilirmiyizz

ayrıca hepsi bir yana en önemlisi RANGE ROVER VOGUE ve SPORT benim için bunlara binebilirmiyim

evo'ya binemezsin. Kapıları kapalı. Ürün müdürü bir bayan var uzun boylu. Onu lafa tutarak alıcı gibi davranarak ikna edebilirsin gibi. Hatta test sürüşü için bile seni davet edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bende yarın kocaeli den gelicem okuduklarımdan anladığım kadarıyla

ferrari lamborgini masseratti inin yanına bile gidemiyorsun =) infiniti nin bütün araçları kitli hiç bir aracına binemiyorsun =) merso ve bmw nin bütün kasalarına binebiliyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: !KO

quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

quote:

bittiğim an bu andır.yaktın beni gece gece hocam.arabaları ön planda tutsaydın hep

bu kız hepsi grubundaki cemre değil mi?

Yok değil

Hale Tulgar.

Başka merak ettiğiniz var mı

• Birkaç resim de benden;

• quote:

Paris, Cenevre, Tokyo ve Frankfurt Auto Show ile aynı kategoride yer alan 12. Uluslararası Auto Show’da sektör canlılık kazandı. Sergilenen otomobillerin çok büyük kısmının alıcı bulduğu fuar, ziyaretçi sayısında rekora koştu. Auto Show 2008’i 650 bin ziyaretçi gezdi.

Otomotiv sektörünün iş hacmini artıran Auto Show, 10-19 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği OICA akreditasyonuna sahip Auto Show, İstanbul Fuarcılık tarafından OICA ve Otomotiv Distribütörleri Derneği ODD desteğinde düzenlendi.

Kurdelasını Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ın kestiği fuarın açılışında Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi de yer aldı.

Auto Show 2008’e 200’e yakın firma katıldı. 120.000 m² alanda düzenlenen organizasyon büyük ilgi gördü. Giriş kapılarında kuyrukların oluştuğu, salonların ziyaretçilerle dolup taştığı fuarda 48 marka yeni modellerini tanıttı.

VW, Porsche, Ferrari, Maserati, Lancia, Alfa Romeo, Saab, Chevrolet, Lamborghini, Bentley, Seat, Audi, Skoda, Mercedes Benz, Smart, Chrysler, Volvo, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Lexus, Toyota, Dacia, Nissan, Renault, Mazda, Hyundai, Jeep, Mitsubishi, Opel, Fiat, Daihatsu, Suzuki, Citroen, Great Wall, Kia, Geely, Subaru, Proton, Ford, Peugeot, Honda, Ssangyong, Tata, Samand, Chery ve Dodge Auto Show 2008’deki markaları oluşturdu.

BMW 3 serisi LCI- 7 serisi; Nissan GT-R; MINI John Cooper Works, Land Rover LRX, Dodge Journey; Subaru Impreza Sedan ve Subaru Forester; Volvo XC 60; Skoda Superb, Peugeot 407 ve 407 Coupe, Renault Lafuna Coupe, yeni Renault Symbol, Megane Coupe Konsept, Ing Renault F1Team R28; Dacıa 3 Sandero, Logan Sedan MVC, Toyota Avensis ve Toyota Prius, Opel Insigna, Chevrolet Cruze Autoshow’da tanıtıldı. Ferrari’nin California modelinin lansmanı da Autoshow’da yapıldı.

Her iki yılda bir düzenlenen İstanbul Auto Show'un 2010 organizasyonu Istanbul Fuarcılık tarafından ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği desteğinde 28 Ekim – 07 Kasım 2010 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Evet,Ben kaçırmam bu olayı,650.000 ziyaretçi bekleniyor,çok süper olucak çook...

ÖNEMLİ

Ulaşım

Fuar Künyesi

Fuar Tarih&Saatleri

CNR EXPO

www.itf-autoshow.com

www.cnrexpo.com/tr

****************************************************************************************************************************

Tuning show bu yıl 22 - 25 Nisan 2010 tarihleri arasında CNR'da olacaktır.Ancak henuz detaylı bır bılgı yoktur.

CNR EXPO

quote:

Paris, Cenevre, Tokyo ve Frankfurt Auto Show ile aynı kategoride yer alan 12. Uluslararası Auto Show’da sektör canlılık kazandı. Sergilenen otomobillerin çok büyük kısmının alıcı bulduğu fuar, ziyaretçi sayısında rekora koştu. Auto Show 2008’i 650 bin ziyaretçi gezdi.

Otomotiv sektörünün iş hacmini artıran Auto Show, 10-19 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Uluslararası Motorlu Taşıt Üreticileri Derneği OICA akreditasyonuna sahip Auto Show, İstanbul Fuarcılık tarafından OICA ve Otomotiv Distribütörleri Derneği ODD desteğinde düzenlendi.

Kurdelasını Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan’ın kestiği fuarın açılışında Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi de yer aldı.

Auto Show 2008’e 200’e yakın firma katıldı. 120.000 m² alanda düzenlenen organizasyon büyük ilgi gördü. Giriş kapılarında kuyrukların oluştuğu, salonların ziyaretçilerle dolup taştığı fuarda 48 marka yeni modellerini tanıttı.

VW, Porsche, Ferrari, Maserati, Lancia, Alfa Romeo, Saab, Chevrolet, Lamborghini, Bentley, Seat, Audi, Skoda, Mercedes Benz, Smart, Chrysler, Volvo, BMW, Mini, Land Rover, Jaguar, Lexus, Toyota, Dacia, Nissan, Renault, Mazda, Hyundai, Jeep, Mitsubishi, Opel, Fiat, Daihatsu, Suzuki, Citroen, Great Wall, Kia, Geely, Subaru, Proton, Ford, Peugeot, Honda, Ssangyong, Tata, Samand, Chery ve Dodge Auto Show 2008’deki markaları oluşturdu.

BMW 3 serisi LCI- 7 serisi; Nissan GT-R; MINI John Cooper Works, Land Rover LRX, Dodge Journey; Subaru Impreza Sedan ve Subaru Forester; Volvo XC 60; Skoda Superb, Peugeot 407 ve 407 Coupe, Renault Lafuna Coupe, yeni Renault Symbol, Megane Coupe Konsept, Ing Renault F1Team R28; Dacıa 3 Sandero, Logan Sedan MVC, Toyota Avensis ve Toyota Prius, Opel Insigna, Chevrolet Cruze Autoshow’da tanıtıldı. Ferrari’nin California modelinin lansmanı da Autoshow’da yapıldı.

Her iki yılda bir düzenlenen İstanbul Auto Show'un 2010 organizasyonu Istanbul Fuarcılık tarafından ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği desteğinde 28 Ekim – 07 Kasım 2010 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Evet,Ben kaçırmam bu olayı,650.000 ziyaretçi bekleniyor,çok süper olucak çook...

ÖNEMLİ

Ulaşım

Fuar Künyesi

Fuar Tarih&Saatleri

CNR EXPO

www.itf-autoshow.com

www.cnrexpo.com/tr

****************************************************************************************************************************

Tuning show bu yıl 22 - 25 Nisan 2010 tarihleri arasında CNR'da olacaktır.Ancak henuz detaylı bır bılgı yoktur.

CNR EXPO

+1

• Maalesef, forum kültürüm pek yok!

Elimde daha çok resim var ama istediğim gibi (altında aracın ismi, yorumum v.b.) nasıl yapabileceğimi bilemiyorum. Yardım ederseniz daha yükleyebilirim. Ama söyleyeyim; çok vakit alıyor. Zaman lazım.

Bu arada genel bir değerlendirme yapayım; ben özellikle 7 koltuklu araç ihtiyacımdan dolayı gitmiştim. Captiva 7 koltuk konusunda gerçekten başarılı. Zaten daha önce Captiva' da karar kılmıştım. Bu konuda tek düşündüren, 2012' de yenilenmesi

Diğer bir alternatif, belki Captivanın yanında garip gelecek ama; Dacia Logan MCV!

7 koltuk konusunda diğer tüm modeller hikaye!

3. sıra koltuklara, yetişkin kişilerin oturması çok zor, hemen tüm araçların 3. sıra koltuklarını açıp oturmaya çalıştım. Hepsi hüsran

Şimdilik bu kadar, saygılar...

• quote:

yakışmamış bu kıyafet...................................................................

Sebep ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut4.bahtiyar

Birkaç resim de benden;

müdür fotoğraf makinen harikaymış yav markasını söyle de biz de alalım
  • arkadaşlar fuarda kia sportage ile mitshubishi asx i inceleyen oldu mu aranızda?karşılaştırma yapabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

quote:

Orijinalden alıntı: finansmen1

Unutmayın ki ikimizde aynı rütbedeyiz. Ne yaptığımı çok iyi biliyorum.

rütbeye göre konuşacaksan...

sus bakiyim,otur yerine sabahtan beri milletin kafasını şişirdin ya

sana köre kendince güzel bişey vardır eywallah milleti niye "s...yosun"

yeter arkadaş

Yarbay olmuşsun ama iyi bir forum üyesi olamamışsın ne yazık ki. Benim ikinci el referanslarıma bakarsanız o zaman anlarsınız nasıl bir yüzbaşı olduğumu.

Hem kimseyi rahatsız edecek bir şey yapmıyorum ki. Bu kadar mı zor arkadaş, "fuarı gezdim, en çok şu aracı beğendim" diye cevap yazmak?

Hem buradan yönetici arkadaşları davet ediyorum, mesajlarımdan dolayı benim gibi bir forum üyesine uzaklaştırma cezası verebilecekler mi bakalım?

• finansmen1 ;

2 dakka sus....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrc71

finansmen1 ;

2 dakka sus....
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.