Şimdi Ara

Otomobil Fiyatları ne olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu an 2.el araç fiyatları bir hayli yüksek değil mi ? Sonbahar ve kışa düşer mi sizce bu düşüş yüzde kaç civarında olur.

İkinci sorumda 2. elde internette binlerce ilan var sizce o yazılan fiyatlardan ne kadar indirim yaptırılabilir satıcıya şöyle ki adamın aracının özelliklerini vs her şeyini doğru yazdığını varsayalım demiş ki fiyat 32000 örneğin sizce bu tip ilanlarda fiyat ne kadar kırdırılabilir. Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Hocam tavsiyem sen fiyatlar düşecek diye boşuna bekleme, kafana yatan uygun bir araç bulursan al geç derim.
  • Ben artmadığını hiç görmedim. Tabiki artacak hep artacak.

Ötv indirimi falan olursa da katmerli artacağının resmidir.
    Çünkü indirimi bayiler cebe indiriyor. Göstermelik indirimler oluyor.
  • 32 bin diyen adamın eğer gerçek satıcı ise alt limiti belli = 31.000

eğer aracı temiz , bakımlı ise ve gerçekten satmak istiyorsa kafasındaki rakam 31.500 dür. aracı ustaya götürüp söylediklerinden farklı bir sorun çıkması halinde o fiyatı da düşer. en son sıkı pazarlık ile 31. 000 e bırakır büyük sorun çıkmaması halinde.

32 deyip 29 a düşerse ben o aracı almam zaten. Galerici falandır o şahıs.
  • fiyatlar 2013 kasım dan beri artıyor düşecegi yok. ikinci el piyasası oturdu. temiz arac bulursanız 1 e 2 ye bakmadan alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

32 bin diyen adamın eğer gerçek satıcı ise alt limiti belli = 31.000

eğer aracı temiz , bakımlı ise ve gerçekten satmak istiyorsa kafasındaki rakam 31.500 dür. aracı ustaya götürüp söylediklerinden farklı bir sorun çıkması halinde o fiyatı da düşer. en son sıkı pazarlık ile 31. 000 e bırakır büyük sorun çıkmaması halinde.

32 deyip 29 a düşerse ben o aracı almam zaten. Galerici falandır o şahıs.

Fiyati düşürmese suç düşürse suç adam ne yapsin butun galericiler de ayni degil ki bizim ailemizde 3 tane galerici var adam gibi isini yapiyorlar her galerici de ayni degil ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler arkadaşlar açtım bu konuyu zira km aynı modeli aynı he rşeyi aynı görünüşte sorunu olmayan 2 aracın fiyat farkı 3.000 TL olabiliyor. Biri 31.500 diğeri 28.500 yazmış ilana o farkı oluşturan nedenler sıralarsak.

1-Ucuz fiyatlı olan araçta sorun olabilir.
    2- Ucuz fiyatlı olanın sahibi pazarlık yapmayacaktır değerini vermiştir.
    3- Ucuz fiyatlının sahibinin acil paraya ihtiyacı vardır.
    4- Pahalı fiyatlının sahibi bir enayi arıyordur.
    5- Pahalı yazılmıştır fiyat pazarlıkla nasıl olsa düşecektir.
    .... bu şekilde ihtimalleri çoğaltabiliriz. Şahsen bana 1-2 bin pahalıya almak koymaz ama sorunu gizlenen araba hele kronik masraf açacak sorun varsa o bana koyar işte..
  • Sıfır araç fiyatları ne zaman düşerse ikinci el fiyatları da o zaman düşer. Eskiden şehirden şehire bile fiyat farkı olurdu şimdi internet sayesinde artık başkası bir yazdıysa ben iki yazmalıyım diyip fiyat şişiriyor satıcılar. düşmez fiyatlar kolay kolay.
  • SÜREKLİ ARTACAK.

yazın bikenara. sebebi ise artan 0 araç fiyatları
  • meteor düşer , araç fiyatları düşmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.