Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.205
Cevap
272
Favori
617.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emurat

Arkadaşlar bu koltuk nasıl A101 verecek. Anlamadığım kısmı Adac testi de var diyor.

https://www.e-bebek.com/baby-plus-beline-9-36-kg-oto-koltugu-p-byp-589327/

bu koltuğun aynısı 5 para etmez diyebiliriz. Kemer tokaları malzeme kalitesi vs rezil. Araca bağlanınca zaten sabitlenen birşey yok kemeri arkasından geçiriyorsunuz heryeri oynuyor. adac konusuna gelince uğraşmak siteyen mahkemeye vs verirse belki birşeyler koparabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

https://www.e-bebek.com/baby-plus-beline-9-36-kg-oto-koltugu-p-byp-589327/

bu koltuğun aynısı 5 para etmez diyebiliriz. Kemer tokaları malzeme kalitesi vs rezil. Araca bağlanınca zaten sabitlenen birşey yok kemeri arkasından geçiriyorsunuz heryeri oynuyor. adac konusuna gelince uğraşmak siteyen mahkemeye vs verirse belki birşeyler koparabilir.

Alıntıları Göster
    Çok sağol hocam verdiğin değerli bilgiler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

Kizimiz 28 aylik yaklasik 13 kilogram boyu ise 95cm. Su an oto koltugu olarak yine burada konusup karar verdigim maxi cosu axissfix 9-18 kullaniyoruz. Bir ust gruba gecmeyi dusunuyorum (18-36).

Tavsiye edebileceginiz guvenilirligi iyi, isofixli, mumkunse yatar pozisyonu olan (arabada uyumayi seviyor) maximum 1000 - 1500 civarinda bir oto koltugu var mi?

Dun ebebek magazasina baktim elleinde olan recaro monza ve joie trilax lx modelini gosterdiler. Recaro 1100 tl, joie 500tl. Her ne kadar joie adac testine girmis ve gecmis deselerde guvenemiyorum.

Tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onvet

Merhabalar,

Kizimiz 28 aylik yaklasik 13 kilogram boyu ise 95cm. Su an oto koltugu olarak yine burada konusup karar verdigim maxi cosu axissfix 9-18 kullaniyoruz. Bir ust gruba gecmeyi dusunuyorum (18-36).

Tavsiye edebileceginiz guvenilirligi iyi, isofixli, mumkunse yatar pozisyonu olan (arabada uyumayi seviyor) maximum 1000 - 1500 civarinda bir oto koltugu var mi?

Dun ebebek magazasina baktim elleinde olan recaro monza ve joie trilax lx modelini gosterdiler. Recaro 1100 tl, joie 500tl. Her ne kadar joie adac testine girmis ve gecmis deselerde guvenemiyorum.

Tesekkur ederim.
    Yazi axissfixle cok daha rahat atlatirsiniz boy kismini ayarlayip kullanmanizi oneririm oncelikle.

15/36 grup yatar istiyorsaniz besafe,maxicosi,concord,chicco markalarinda bulunan urunlere bakmaniz gerekmekte.

Diger tum urunlerin sadece sirtlari yatmakta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tesekkurler cevabiniz icin

• Arkadaşlar

Joker de Britax Römer Advansafix 4 R te iyi fiyat var. 9-36 kg ihtiyacı olanlar değerlendirebilir. İlgili ürün tasarım ödüllü ama Adac tarafında puanlaması nedir bulamadım.

• kraft rotate fix hakkında yorum alabilir miyim kullanan varmı aramızda
  • Merhaba Erman bey. çoğu yazınızı okudum. okumadan önce recaro young sport hero düşünüyordum. fakat isofix olmadığını öğrendim ve vazgeçtim. çok büyük bir eksi bence. sonradan isofix aparatı ekleniyormuş ama ne kadar güvenli olur bilmiyorum. önermediğinizi biliyorum ama 9-36 da önerseniz belirttiğiniz markalardan hangisini önerirdiniz ? (besafe cybex maxi cosy) ? cevap vermeniz ümidiyle yazdım sevinirim. iyi günler

recaro ya sonradan isofix aparatı nasıl oluyor kullanan varsa bilgilendirirse sevinirm
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Maxi-Cosi Rodi XP FIX mi Besafe Izi Flex Fix i-Size mı ? Öneriniz nedir ?
  • İyi günler, elimden geldiği kadar bu sayfayı okumaya çalıştım ve internette aradım ancak tatmin edici bir bilgi bulamadım. Chicco’nun around u diye bir oto koltuğu var. 2018’de çıkmış sanırım. Benim aradığım özellikler olan 0-18 kg ve 360 derece dönebiliyor. Fiyatıda 1.700 tl civarı. Bu oto koltuğu hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyi akşamlar britax römer trifix ile besafe izi comfort modelleri arasında kaldım römer isofixli, besafe kemerle bağlama hangisini neden tercih etmeliyim besafe e yakınım ancak isofix siz oluşu düşündürüyor. yardımlarınız için şimdiden teşekürler
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    ermantpc kullanıcısına yanıt
    @ermantpc

Erman bey merhaba,

Oğlum 2 yaşında. Yaşıtlarına göre biraz küçük, şu an 10 kilo ince yapılı ve 86 cm. Halihazırda kendi aracımızda cybex sirona kullanıyoruz oldukça memnunuz. Annemlerin arabasına 2. Bir oto koltuğu almamız gerekiyor. Oğlumun kilosu düşük olduğu için koltukların kilo aralıkları kafamı karıştırdı. 15-36 kg lık versiyonlara bakmak mantıklı mıdır? Yoksa 9-18 9-36 aralığına mı bakmam gerekli? Kilo kıstası koltuklarda yaştan bağımsız mı koyuluyor? Bir de 2. Oto koltuğu olacağı için hem güvenli hem bütçeyi sarsmayacak bir öneride bulunabilirseniz çok sevinirim. Çıkabileceğim bütçe max 1200 tl civarı. Maxi cosi modellerinin fiyatlarına baktım, güvenilir olması sebebiyle bu fiyata çıkabilirim diye düşünüyorum. Ancak daha ekonomik alternatif marka olursa da tabi ki tercih edebilirim. Yorumunuz bizim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler..

• Arkadaşlar merhaba,

merak ettiğim bir durum var, açıklarsanız memnun olurum. Çocuk koltuklarının kemer kısmı sabit, yetişkinlerinki gibi gergili değil. Allah vermesin bir kaza durumunda, çocuk koltuğunun çalışma prensibi nasıl oluyor? Kemer sabit, haliyle çocuk bu durumda sert bir darbe almış olmaz mı?
  • Arkadaşlar merhaba linkteki ürün için yorumlarınız nedir?

https://www.hepsiburada.com/yoyko-bear-donebilir-yatabilir-0-36-kg-oto-koltugu-isofix-sip-latch-gri-p-AILEALTYYK013GR?magaza=Yoyko Turkey

• Arkadaşlar merhaba.doğacak çocuğum ici için şimdiden bebek arabası ve koltuğunu araştırıyorum. Travel sistem araba ve puset almamak ici için doğumdan itibaren kullanılan oto koltuğu almak istiyorum. 360 derece dönebilen 0-18 kg ürünlerde,cybex sirona var. 2.el uygun fiyatada bulunuyor.bugün kraft rotate fix gördüm ama nette kraft için pek iyi şeyler yazmamışlar. Bebekler için malzemesi kötü terletiyor vs gibi. sizin cybex dışında önereceğiniz var mı yoksa maceraya gerek yok mu?

• greentooth kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam koltuk aldınız mı acaba bende 360 dönebilenlerden bakıyorum daha doğrusu araştırıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercansaim

Arkadaşlar merhaba linkteki ürün için yorumlarınız nedir?

https://www.hepsiburada.com/yoyko-bear-donebilir-yatabilir-0-36-kg-oto-koltugu-isofix-sip-latch-gri-p-AILEALTYYK013GR?magaza=Yoyko Turkey
    Bende aynı ürüne bakıyorum, satın aldınız mı hocam?

• Bunu satın aldım.
    https://www.hepsiburada.com/prego-road-safe-isofix-9-36-kg-oto-koltugu-kirmizi-p-HBV00000AHD0N?magaza=Minikoli

Edit: Koltuk boş olduğunda aşırı ses yaptığı için iade ettim. Tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 12 Haziran 2019; 14:2:54 >
  • https://www.hepsiburada.com/yoyko-bear-donebilir-yatabilir-0-36-kg-oto-koltugu-isofix-sip-latch-kahverengi-p-AILEALTYYK013KHV?magaza=Yoyko%20Turkey&wt_gl=cpc.nelk.6809.abo-ana-kucagi-oto-koltuk-pla&gclid=CjwKCAjw8e7mBRBsEiwAPVxxiODD81NnE5gx8OVWSe1-dtgseLMeesrA3i2YGQZGxRFlyl5_jRvoGhoCvfEQAvD_BwE

Yoyko marka bebek arabası kullanıyoruz .çok memnunuz

koltuk hakkında yorum yapabilir misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwebb20 -- 17 Mayıs 2019; 1:12:19 >

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.