Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.205
Cevap
272
Favori
617.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Concord reverso almak isterseniz joker magazasında teşhir indiriminde 500 tl 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme ve cevaplar için her ikinize de çok teşekkür ederim. Vipbebek ile görüşmüştüm artık gelmeyeceğini söylediler fakat e-bebek getirtmeye çalıştıklarını önümüzdeki Çarşamba-Perşembe günü belli olacağını söylemişlerdi.

Reverso ve Reverso Plus ile ilgili yorum alabilir miyim mümkünse her ikinizden de? Özellikle konfor, yatış vs kısmında. Tercih etmezseniz neden tercih etmezsiniz belirtirseniz sevinirim. Teşekkürler
  • cronos10 kullanıcısına yanıt
    Selamlar koltuğunuzdan memnun musunuz acaba? Bende kızım için koltuk arayışı içerisindeyim bu koltuk dikkatimi çekti tabi en uygun 1499 lira.

• Ne aldınız acaba koltuk? Aynı modelleri azarştırıyorum şu an bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir.Eko -- 17 Ocak 2019; 13:27:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streptokokk

Hepsiwebde satıcısı ggde. Kahverengi 1089 TL. 100 tl fazla kahve olan onu aldım. Gri bej 979 tl. maximum ve gg %5 ile 970 gibi bi rakama geldi
    Denediniz mi hocam problem varmı

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    memnun sayılırız, koltuk güven veriyor gerçekten.

yalnız arka tarafı araç koltuğunun şeklini alacak şekilde hareketli, koltuğu arka koltuğa tam oturtuyoruz, bu sefer de çok dik pozisyonda duruyor çocuk.
    arkasına hafif eğimli, sert süngerden bir ek parça yaptırabilirim belki ilerde.
  • cronos10 kullanıcısına yanıt
    Maxi cosi rodifix airprotect bir diğer alternatifim birde besafe izi fix var. Değerlendiriyorum bu üçünden birini alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Volinili V kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada nın sattığı trifix modelini aldım ve koltuk bugün teslim edildi.

Model ismi aşağıdaki gibi olmasına rağmen model trifix 2 olarak geldi. Muhtemelen isim doğru yazılmamış. Yada 2’yi üst karakter olarak yazamadılar. Gördüğüm kadarıyla başka da trifix modeli yok.

Britax Römer Trifix I-Size 2 Br 9 - 22 kg Isofixli Oto Koltuğu

• Gittigidiyor üzerinden maxi cosi tobi satın aldım kredi kartına yüklenen chip parayı düşersek 1135 tl ye maloldu bu piyasa şartlarına göre daha uygunu yok sanırım

• SAGITTERIUS S kullanıcısına yanıt
    Üç yıllık Concord Reverso kullanıcısı olarak cevaplarımı ve yorumlarımı paylaşayım sizinle;

1- Reverso ve Reverso Plus’ın her ikisi de I-size yönetmenliğini kapsıyor. Asıl fark ise; bazı Reverso koltukların ön kemer yuvasının pislikle dolması durumunda kemerin gevşemesi problemi yaşanmıştı. Bunun ardından tüm Reverso kullanıcılarına ücretsiz kemer yuvası kapağı verildi. Ben de Sersa İthalat’tan (Vipbebek) alıp taktım. Reverso Plus’ta kemer yuvası kapağı takılmış olarak çıkarıldı. Birkaç renk değişikliği de var. Başka önemli bir farklılığı yok her iki koltuğun.

2- Ben Reverso’nun son ürünlerinin kampanyasına denk gelmiştim (2016 başında). Artık kaldığını sanmıyorum. Reverso Plus da çok getirilmedi diye biliyorum. Biz koltuktan memnun kaldık. Şimdi eşimin arabasında yedek olarak kullanıyoruz. Yakında hiç kullanamayacağız küçük geldiği için. İsterseniz benimkini satabilirim. Ama ben olsam koltuktan bu kadar memnun olmama rağmen yeni nesil ürünlere yönelirdim. Kızım bir kere bile koltuksuz seyahat etmemesine rağmen koltuktan şikayet etmedi. Oturmamak için hiç ağlamadı. Onun da memnuniyetini gösterir sanırım :)

Reverso’nun (ve Reverso Plus’ın) Artıları/Eksilerini sayarsak;

+Aldığım dönemdeki 2015 ADAC testinde sınıfının en yüksek 2. puanını almıştı. Geriye dönük koltuklarda ise en yüksek puanı almıştı. Çok şükür kaza geçirmedik ve güvenliğini denemedik.

+Takıp çıkarması kolay (Yeni koltuğumuz olan daha hafif Besafe İzi Flex Fix ile karşılaştırarak söylüyorum.)
    +Doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Ama biz 1 yaşında kullanmaya başladık

-Koltuk biraz büyük. Sınıfında içi geniş arabalardan olan Fluence’a taktığınızda ön koltuk da rahat oturmak güç oluyor.
    -Aluminyum çerçevesi nedeniyle içi dar. Kızım zayıf yapılı olduğu için bizde problem olmadı. Çocuğunuz tombiş ise çok kullanamayabilirsiniz.
    İlave olarak;

Koltuğun kılıfının renginde solmalar yaşadım, vipbebek yenisini gönderdi. Yatış pozisyonu da orta seviyede diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hermano -- 19 Ocak 2019; 13:50:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yasinmend Y kullanıcısına yanıt
    merhaba,

en son bir koltuk aldınız mı?

bu arada Cybex Sırona M2 i-Size yorumunuzla ilgili olarak bir şey söylemek istiyorum, öne doğru kullanımda bu modelde bariyer yok diye gördüm, sirona da var ama bu modelde yok sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Hepsiburada nın sattığı trifix modelini aldım ve koltuk bugün teslim edildi.

Model ismi aşağıdaki gibi olmasına rağmen model trifix 2 olarak geldi. Muhtemelen isim doğru yazılmamış. Yada 2’yi üst karakter olarak yazamadılar. Gördüğüm kadarıyla başka da trifix modeli yok.

Britax Römer Trifix I-Size 2 Br 9 - 22 kg Isofixli Oto Koltuğu
    Selam

Aldığınız koltuk aşağıdaki mi?

https://www.hepsiburada.com/britax-romer-trifix-i-size-2-br-9-22-kg-isofixli-oto-koltugu-p-HBV00000DIWOV

Günün fırsatı diyor ve fiyat piyasaya göre bayaa ucuz geldi. En son Koker de görüpümde 3.700TL idi fiyat.

Ürünle ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı?

• Maverick_77 kullanıcısına yanıt
    Evet aldığım koltuk bu. Hatta Storm Grey rengini aldım.

Herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnızca baş koruma kısmı biraz geniş olduğu için çocuğu bindirmek biraz daha zor oluyor.

Gerçi benim araba leon olduğundan arka kapı biraz daha küçük onun da etkisi olabilir. Tabii öncesinde maxi cosi’nin dönen modelinden kullanıyordum. Ona alışınca da zor gelmiş olabilir

• https://www.trendyol.com/besafe/besafe-izi-comfort-x3-oto-koltugu-9-18-kg-midnight-black-melange-p-1122612?boutiqueId=303114

Şunun tüm gövde siyah olanını aldık bizde 1395TL' ye.

O mu bu mu olsun derken ilk baktığımıza geri döndük bikaç haftalık araştırmaların sonucuna, inş memnun kalırız :)
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Trifix2 değil mi bu koltuk ?

Aynı fiyata trifix1 i de satıyorlar diye gördüm.

Valla ben trifix 1 nedir hangisidir göremedim?

Görebildiğim kadarıyla trifix diye satılan tüm koltuklar aynı tipte. Ben hepsiburadadan aldım ve gelen koltuk 2 olan model

İsterseniz kitapçığın ve faturanın fotosunu da ekleyebilirim.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Valla üstad

HB ile iiletişime geçtim göndermiş olduğum link i oraya da ilettim. Detay bilgi istedim. Sağolsun çağrı merkezi kayıt oluşturdu ve akabinde aşağıdaki şekilde dönüş yaptılar :

Değerli Müşterimiz,

HBV00000DIWOV stok kodlu ürün Trifix 1 size şeklinde satışa sunulmuştur.

Saygılarımla.

Koltuktaki I-Size kısmonı Trifix 1 olarak yormlamış olabilirler diye düşünüyorum. Görseldeki koltuk trifix2 gibi.

Sizin kullanım kitapçığında 1-2 gibi bir ibare var mı?

Evet var

Muhtemelen bunlar trifix’ten sonra gelen 2 rakamı üst karakter olunca yazmadılar. Çünkü gelen koltuk Britax-Römer in kendi sitesindeki trifix 2

https://www.britax-roemer.com/car-seats/toddler/trifix2-i-size/9025.html

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

cybex sironadan, besafe izi flex fixe geçtik.

elimde 1 adet sirona ve pamuklu kılıfı mevcut. autumun gold modeli, hep kılıfla kullandık, 2 yıl önce almıştım.
    ikinci el piyasası hakkında bilgisi olan var mı?
    pm atıldı

ayrıca 360 derece dönen ve güvenlik testlerinden geçmiş 2000-2500 tl civarı koltuk öneriniz varmıdır

amazon.de den baktım ama tr ye gönderimi kapatmışlar
  • Chicco youniverse kullanan varmı memnunmu nasıldır?

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.