Şimdi Ara

OTOMOBİL BAKIMI VE TEKNİK KONULAR BİLGİ ARŞİVİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
42
Favori
261.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler...
  • bilgiler için saolun.. işime yarar bilgi çok burda
  • Elinize sağlık çok faydalı olmuş. Ama benim bir sorum olacak. Motor yağ seviyesi kontrolu soğuk motorda yapılmıyor mu? Sabah arabayı çalıştırmadan yapılıyor diye biliyorum, yanlış mı biliyorum.
  • herkeze selamlar..
    benim bi sorunum var daha once basina bu tur bi problem gelmis arkadaslardan yardim ederseni sevinirim . :)
    ben moskovada yasiyorum burada uc ay once ayagimiz yerden kesilsin diye CHEVROLET marka bi otomabil adim sifir araba ilk baslarda normaldi birden bireye araba dokulmeye basladi yani cakmak cikisi calismadi sonra sag kapi uzerindeki kolon cizlamaya sanra klimanin soguk sicak yapan ayar duymesi sogukta takili kaldi sanki japon yapistiricisiyla sabitlemisin gibi yerinden kipirdamiyor :) sonra arabanin icindeki tavan lanbasi yanmiyor..bunlar bi nevi arabanin gitmesini engellemeyen problemler.. asil onemli olani bir aydir gaz takiliyor.. yani soyle diyim moskovada trafik cok oluyor ornegin trafikte bir iki km gittikten sonra debrayja basiyorum arabanin gaz kendiliginden 3000-4000 devirleri buluyor debrayji hafiften barakarak durdurabiliyorum cok kotu ne yapacagimi anlamadim servise goturuyorum buradaki sarhos lavuklar insanliktan nasibini almamis yaratilar beni bi dovmedikleri kaliyor.. yani ya kuzu kuzu para bayilacam.. yada basit bi problem yuzunden motorumu degistiriler.. :) bilmiyorum ama ciddi basim derte ne yapmam gerekiyor yani en azindan sorunu ne oldugunu bilsem heriflere gider al abicim sorun bu bunu yap diyim..
    heriflere diyorum gaz kendiliginden artiyor yani araba bostayken yada debrayja bastigimda 3000-4000 devirleri buluyor yeni araba daha 2500km de adamlarin cevabi motor ariza lanbasi yaniyormu yanmiyorsa bi roblem yok demekki sen git 10000km bakimna gel..
    yani ozellikle bi problemime yardimci olursani cok sevirim....

• Eline sağlık yarbay, nefis bir derleme olmuş. Çok yararlı bir çalışma. Çok Teşekkürler.
  • Paylaşım için teşekkürler
  • Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yarbay

Rica ederim arkadaşlar. Sizlere de teşekkürler. En ufacık bir işinize yaradıysa benim için en güzel mutluluk budur...

Selamlar arkadaşım. Önceki sayfada sitem dolu bir mesaj yazmışsın. okuma 200 emeğe saygı 10 diye. Peki emeğe saygıysa emeğe saygı .
    Ben de senin emeğine gerçekten saygı göstericem. Bana özel mesaj atarsan seninle konuşmak isterim. Önce seninle bi tanışalım sonra... sonrası sanırım iyi olacak.

• kendi adıma çok teşekkür ederim benim için çok faydalı bilgiler bunlar bir çok şeyi ustaya para vermeden kendilimden halledeceğim bilgiler tekrar teşekkürler
  • elinize sağlık çok faydalı bir paylaşım olmuş
  • arkadaşlar dün vw servisini aradım ve arcımın triger seti v kayışı falanı filanı (diğerlerini hatırlayamadım şimdi)..605 ytl dedi 285 ytl si işçilik miş. nediyosunuz sanayideki memati ustayamı götüreyim..memati usta da özel servis gibi bişey..ama uygun fiyatı galiba tam bilmiyorumda.. nediyosunuz

bide benim aracın triger kayışı motorun solundaki kayış değilmi..yani dıştan görülüyo..değilmi..o kayış iyi durumda gibi gözüküyo..ama bilemiyorum nasıl anlarım kayışın sağlam yeni olup olmadığını..cevaplarsanız sevinirim..iyi sürüşler..
  • arkadaşlar 2001 polo aracım var arabayı geri vitese alamıyorum gişelerde kgs de param çıkışmadı geri geri çıkayım dedim ama geri vitese alamadım mecburen yiterek çıkardım ordaki izdihamı saymıyorum bile problem ne ola bilen varsa yardım ne kadar tutar şimdiden teşekkürler
  • walla bu bilgileri okuyunca aracıma hiç bakmadığım izlenimine kapıldım ellerine sağlık yarbayım çok yararlı bir çalışma
  • Hocam eline ve emeğine sağlık. Güzel bir paylaşım. Okuyan arkadaşlarında emeğe saygı göstermelerini bekliyorum. Selamlar..
  • teşekkürler
  • Elinize sağlık, favorilerime ekleyeceğim bir forum sayfası daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: cetinkolsg

Elinize sağlık, favorilerime ekleyeceğim bir forum sayfası daha

Emeğe saygılıyız da bunu nasıl gösterceğiz?
  • Hocam güzel bilgiler de herkez bu kadar düzenli bu bakımları yaparsa kafayı yer heralde. Arabaya ne zaman bineceğiz
  • bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler.
  • çok teşekkürler faydalı bilgiler var elinize sağlık (:
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.