Şimdi Ara

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları (Tüm bankalar) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
917
Cevap
154
Favori
170.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akbank yalnız kredi kartını kabul ediyor telefon faturaları dışındaki faturalar içinde faiz talep ediyor. Hatırlatmak istedim
  • thearsiv T kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkurler bilgilendirme icin hepsi mobil faturali hatlardi faiz alinmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

http://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=maxipuan-odullu-fatura-odeme-talimati-kampanyasi&IdCampaign=MTI3MA==-ISB&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Şu anda en iyisi bu.

bu kapsamda kredi kartından talimat verdim. Kartım mail order ve İnternet alışverişlerine kapalı. Faturanın ödenmesi için kartı mail ordere mı yoksa İnternet alışverişlerine mi açmam gerekiyor bilgisi olan var mı acaba?

• Mail order işlemidir. Hgs ödeme talimatları mail order kapalıyken almıyordu aynı durum fatura içinde geçerli olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

http://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=maxipuan-odullu-fatura-odeme-talimati-kampanyasi&IdCampaign=MTI3MA==-ISB&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Şu anda en iyisi bu.

bu kapsamda kredi kartından talimat verdim. Kartım mail order ve İnternet alışverişlerine kapalı. Faturanın ödenmesi için kartı mail ordere mı yoksa İnternet alışverişlerine mi açmam gerekiyor bilgisi olan var mı acaba?

Axess Kartım internet ve mail order kapalı ve otomatik ödemeleri alıyor devamlı.. İş Bankası da aynı olmalı..

• Teşekkür ederim. Garanti olması açısından mail ordere açayım o zaman.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Bu kampanya kişiye özelmiş yalnız. Mh arayıp sizin de kampanya kapsamında olduğunuzu teyit ettirdiniz mi?
  • http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?t=t&campaignId=3357-217be7f7e2c8ca84d320360c002117fe&title=deniz+bonus+ile+faizsiz+ucretsiz+otomatik+fatura+talimatlariniza+50+tl%92ye+kadar+bonus!+

Aklıma takılan bir konu var;

Kampanyada 6 ay içinde bir kere ödeme şartı var. Şimdi buraya taahhüt versem ve 1 kere ödense, daha sonra burada taahhüt varken manuel ödeme yapsam, banka ikinci kez ödeme yapar mı?

• Yapı Kredi Ağustos kampanyasının puanları henüz yatmadı, ayın 15'inde yatacağı yazıyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalci79 -- 16 Eylül 2017; 15:29:33 >
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    Bankanın sistemine yansımadan manuel yaparsan borcu göremez. Ama talimatlarınızı takip ettiğini, bölümde yansımış ise o zaman kredi kartından da fatura ödenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt71

Bankanın sistemine yansımadan manuel yaparsan borcu göremez. Ama talimatlarınızı takip ettiğini, bölümde yansımış ise o zaman kredi kartından da fatura ödenir.

Banka sistemine ne zaman yansıyor. Kesildiği gün mü ertesi gün mü?
  • Cepteteb var yarın son günü
  • teşekkürler, güzel konu.
  • Cepteteb puanları yattı bugün.
  • merhaba arkadaşlar

kredi kartı ile otomatik ödemeye ücret almayan banka var mı bildiğiniz?

toplamda 6-7 faturam var ayda 15-20 lira masraf vermek istemiyorum
  • Vakıfworld kamoanyası var ama ücret alıyormu hiç bir açıklama yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

merhaba arkadaşlar

kredi kartı ile otomatik ödemeye ücret almayan banka var mı bildiğiniz?

toplamda 6-7 faturam var ayda 15-20 lira masraf vermek istemiyorum

Enparanın sss'sinin kredi kartı sekmesinde aşağıdaki bilgiler mevcut, yine de araştırın derim.
    Kredi kartımla fatura ödeyebilir miyim?
    Elbette, Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak internet ve cep şubemizden fatura ödeme işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ayrıca ilgili kurumun web sitesi ve uygulamaları üzerinden de işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemelerim için kredi kartımdan talimat verebilir miyim?
    Elbette, fatura ve cep telefonu TL yükleme işlemleriniz için ödeme aracı olarak Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek internet şubemiz üzerinden düzenli ödeme talimatı oluşturabilirsiniz.

Hocam cok sagolun ilgilendiginiz icin cok tesekkurler

• rainhard kullanıcısına yanıt
    Halkbank paraf kart almıyor.
  • Otomatik ödemede faturadan işlem ücreti almayan, bol puan veren banka kampanyası var mı? YKB almıyordu ama Mart 2018 itibarıyle başlayacaklarmış.
  • Cepttep bir kere veriyor bir daha vermiyor mesela
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.