Şimdi Ara

Otomatik metin programı istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

http://www.uyap.gov.tr/destek/uyap.zip

Bu linkte yer alan, UYAP kelime işlemcisi ile entegre olacak otomatik metin programı arıyorum, programın işleyişinin şöyle olmasını istiyorum:

Ben İstanbul Adliyesi'ni uzun uzadıya yazmak yerine İst. yazdığımda direkt İstanbul Adliyesinin geleceği bir kısayol ekleyerek benim zamanımdan tasarruf yapacağım program istiyorum, bunun ile ilgili bana yardımcı olur musunuz?

• Umarım bulunur hocam, up.
  • Hocam bilginiz var mı ?
  • word de böyle bir özellik var.
    metni wordde düzenleyip diğer programa (izin veriyorsa) yapıştırın
  • akcan kullanıcısına yanıt
    Sevgili hocam, bahsettiğim özelliğin şöyle olmasını istiyorum. Düşünün; CTRL+V kombinasyonunu kullandığımızda kopyaladığımız metni istediğimiz alana yapıştırıyoruz, aynı şekilde öyle bir program istiyorum ki; her kelime işlemcide kısa olarak yazılan kelimelerin tamamının yazılmasını sağlasın.
  • Konu ile alakalı çözüm bulan var mı ?

Örneğin x bir firma ünvanını chrome da bir siteye uzun uzun yazmaktansa klavyeye atancak kısayol ile o uzun metin kısayol tuş ile kendiliğinden yazılsın. Bu nasıl yapılabilir bilgisi olan var mı? Şimdi firma ünvanı Şemsettincebeliogulları tur dan san tic ltd aş yi tekrar tekrar yazmak çok uğraştırıcı bide adres vno vd gibi bilgiler de işin içine girince yaz babam yaz. bi kısayol ataması olmalı bunun. Word yada excell değil herhangi bir web sitesinde kısayol olarak yazmayı kastediyorum. İyi günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.