Şimdi Ara

Otomatik Far Sensörü-Follow me Home Modülü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
28
Favori
95.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murat05tr

ben bu icatı 89 şahin için düşünüyorum. benim isteğim hava karardığında yolda iken otomatik farlar yansın ve ben isteyene kadar sönmesin. veya tünelden geçerken otomatik yansın tünelden çıkınca otomatik sönsün. bu mümkünmü? hangi model uydundur?

Sadece otomatik far özelliği istiyorsunuz,F1 modülü uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan7333

quote:

ben bu icatı 89 şahin için düşünüyorum. benim isteğim hava karardığında yolda iken otomatik farlar yansın ve ben isteyene kadar sönmesin. veya tünelden geçerken otomatik yansın tünelden çıkınca otomatik sönsün. bu mümkünmü? hangi model uydundur?

F1 A modeli sanırım benim için uygun. kredi kartı veya kapıda ödeme olarak fiyat fark edermi? istanbuldayım kaç günde elime ulaşır?
  • quote:

quote:

quote:

F1 A modeli sanırım benim için uygun. kredi kartı veya kapıda ödeme olarak fiyat fark edermi? istanbuldayım kaç günde elime ulaşır?

Kredi kartı seçeneğimiz malesef yok,kartla almak isterseniz sanalpazar a ilan açabilirim.Kapıda ödemeli gönderebilirim,fiyat değişmez.Kargoya verildikten sonra 2 gün içinde elinize ulaşır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kredi kartı seçeneğimiz malesef yok,kartla almak isterseniz sanalpazar a ilan açabilirim.Kapıda ödemeli gönderebilirim,fiyat değişmez.Kargoya verildikten sonra 2 gün içinde elinize ulaşır.

teşekkür ederim. en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğim. iyi satışlar.

• quote:

Montaj ücreti konusunda çok müdahil olamıyorum açıkcası.Daha önce sadece follow me home modül montajını 40 TL ye yapıyordu.Siz karar verirseniz kendisiyle görüşürüz.Aracınızın markasınıda belirtirseniz daha iyi olur.

Bu arada modül fiyatı,fatura sorun değil derseniz 110 TL.

Bu vergi kaçakçılığı oluyor biliyorsunuz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbakl

quote:

Montaj ücreti konusunda çok müdahil olamıyorum açıkcası.Daha önce sadece follow me home modül montajını 40 TL ye yapıyordu.Siz karar verirseniz kendisiyle görüşürüz.Aracınızın markasınıda belirtirseniz daha iyi olur.

Bu arada modül fiyatı,fatura sorun değil derseniz 110 TL.

Bu vergi kaçakçılığı oluyor biliyorsunuz değil mi?

Son derece haklısınız Hüseyin bey.
    Fatura kesimi ile ilgili bir sorunumuz yoktu zaten,son derece duyarlı davranışınızdan dolayı teşekkür ederim,ayrıca bu konuda hakkaniyet ölçüleri içinde tüm satış sitelerinde hiç faturadan bahsetmeyen satıcıları uyarmanızı da bekliyorum.Sitem ediyorum zannetmeyin lütfen.

Vesile ile genel olarak belirteyim,Hüseyin Bakıl beyin de belirttiği üzere ürünlerimiz faturalı olacaktır.

Modül fiyatlarımız(KDV dahil);

F1-A Otomatik far sensörü : 59 TL

F2-A Follow me home modülü : 65 TL

F3-A Otomatik far ve follow me home modülü : 112 TL dir.

• Merhabalar hayırlı satışlarınız olsun, benim size bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Benim Bmw 94 Model E36 320i Coupe bir aracım var sistemlerinizden "F3-Otomatik far + Follow me Home modülü " bu modülü aracıma yaptırmak istiyorum eğer bunu sizden aldığım takdirde izmirde tanıdığınız bu işi yapabilecek bir usta varmı ? eğer bu sistem benim aracıma oluyorsa hemen almak isterim. acil cevap beklemekteyim. İyi Günler Dilerim.
  • samsun da 2008 Toyota için follow me home takabileceğimiz usta var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

Merhabalar hayırlı satışlarınız olsun, benim size bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Benim Bmw 94 Model E36 320i Coupe bir aracım var sistemlerinizden "F3-Otomatik far + Follow me Home modülü " bu modülü aracıma yaptırmak istiyorum eğer bunu sizden aldığım takdirde izmirde tanıdığınız bu işi yapabilecek bir usta varmı ? eğer bu sistem benim aracıma oluyorsa hemen almak isterim. acil cevap beklemekteyim. İyi Günler Dilerim.

Öncelikle teşekkür ederim.

Aracınıza uyum konusunda net birşey söylemek zor.BMW tesisatları biraz farklı olabiliyor.örneğin 2001 model e46 ya takıldı ama 96 modeldi yanlış hatırlamıyorsam bir BMW de tesisat ters çalışıyordu olmadı.O yüzden bildiğiniz bir usta var ise telefonla görüşerek bazı ölçümler yaparsak daha net cevap verebilirim.Bu söylediklerim otomatik far kısmı içindir.follow me home uyumludur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinangkmn

samsun da 2008 Toyota için follow me home takabileceğimiz usta var mıdır

Merhaba.Samsun da yine forumdan arkadaşımız 2012 seat a full modülümüzü taktırmıştı.kendisinden usta konusunda yardım isteyebilirim.Ayrıca her oto elektrikçi bağlayabilir.telefonla da yardımcı oluyorum.toyota montaj yönünde rahatdır.
  • Takılıyorlar ama fiyatlar uçuk dün internetten aldığım amerikan park modülünü takmak için 50 lira istedilerki buna kaç para isterler önceden taktıran arkadaş kaç liraya taktır mış tı bir bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinangkmn

Takılıyorlar ama fiyatlar uçuk dün internetten aldığım amerikan park modülünü takmak için 50 lira istedilerki buna kaç para isterler önceden taktıran arkadaş kaç liraya taktır mış tı bir bilginiz var mı

F2 modülümüz için ustaların istedikleri ortalama fiyat 40 TL.
    30 TL ye yapanda oluyor,50 TL isteyende oluyor.Türkiye geneli ortalama istenen fiyat 40 TL.
  • quote:

quote:

Merhabalar hayırlı satışlarınız olsun, benim size bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Aracınıza uyum konusunda net birşey söylemek zor.BMW tesisatları biraz farklı olabiliyor.örneğin 2001 model e46 ya takıldı ama 96 modeldi yanlış hatırlamıyorsam bir BMW de tesisat ters çalışıyordu olmadı.O yüzden bildiğiniz bir usta var ise telefonla görüşerek bazı ölçümler yaparsak daha net cevap verebilirim.Bu söylediklerim otomatik far kısmı içindir.follow me home uyumludur.

Peki izmirde bana önerebileceğiniz iyi bir elektrikçi var mı ? eğer varsa oraya gidip sizinle irtibata geçmek isterim.

• quote:

quote:

quote:

Peki izmirde bana önerebileceğiniz iyi bir elektrikçi var mı ? eğer varsa oraya gidip sizinle irtibata geçmek isterim.

İzmir de olmanız isabet olmuş.Kağan Oto Elektronik var,aynı zamanda İzmir için montaj yeri olarak yönlendirdiğimiz yerdir.İletişim bilgileri web sitemizde
    mevcut,buradan da vereyim;
    İZMİR
    KAĞAN OTO ELEKTRONİK
    Kağan Kocasaraç
    5. sanayi sitesi 7419 sokak No: 8
    Tel: 0 535 397 93 31- 0 532 120 61 49
    Pınarbaşı-Bornova

• quote:

quote:

quote:

quote:

İzmir de olmanız isabet olmuş.Kağan Oto Elektronik var,aynı zamanda İzmir için montaj yeri olarak yönlendirdiğimiz yerdir.İletişim bilgileri web sitemizde
    mevcut,buradan da vereyim;
    İZMİR
    KAĞAN OTO ELEKTRONİK
    Kağan Kocasaraç
    5. sanayi sitesi 7419 sokak No: 8
    Tel: 0 535 397 93 31- 0 532 120 61 49
    Pınarbaşı-Bornova

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için en kısa sürede ürünü sizden alıp arkadaşı ziyaret etmeye gidicem ;)

• Merhaba ;

Nissan Almera 2001 model HB aracıma taktırmayı düşünüyorum İstediğim model F3-A Otomatik far ve follow me home modüldür. Aracıma uygunluğu hakkında bilgi alacaktım.

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: taktun

Merhaba ;

Nissan Almera 2001 model HB aracıma taktırmayı düşünüyorum İstediğim model F3-A Otomatik far ve follow me home modüldür. Aracıma uygunluğu hakkında bilgi alacaktım.

Saygılarımla

Merhaba.

Aracınızın sistemi malesef otomatik far için uygun değil.2003 model üzeri Peugeot citröen gibi farklı bir far beyin sistemi kullanılmış.Japon araçlarının uyumu gayet iyi ancak Nissan lar biraz farklı.
  • slm, 2008 model toyota corolla aracıma follow me home modülü almak istiyorum.
    güncel fiyatı nedir? sakarya da taktırabileceğim tavsiye edebileceğiniz ustanız varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovesick

slm, 2008 model toyota corolla aracıma follow me home modülü almak istiyorum.
    güncel fiyatı nedir? sakarya da taktırabileceğim tavsiye edebileceğiniz ustanız varmı?

Merhaba,
    Modülün güncel fiyatı 55 TL.Aracınıza uygundur.Sakarya için yönlendirebileceğim bir yer yok malesef,herhangibir oto elektrikçi bağlayabilir,telefonla yardımcı oluyorum.
  • arkadaşlar herkese mrh. Yukardaki modülü yapılmış civic bana ait. Modül son derece güzel çalışıyor çok memnunum. Talip bey çok dürüst ve malının arkasında olan birisi onada burdan tesekürlerimi iletiyorum. Modülü almak isteyenlere tavsiye ederim montajı yapacak sağlam bir ustanız varsa çok memnun kalacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.