Şimdi Ara

Otomatik Far Sensörü-Follow me Home Modülü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
569
Cevap
28
Favori
95.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aslan7333

quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Selamlar;
    konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Aracıma Xenon far alacağım ancak ampüller kısa sürede patlıyor diye almaktan vazgeçmiştim. f3 modül sayesinde farlar açıkken marşa basma olayı ortadan kalkmış gibi duruyor doğru değil mi?

aracım 1994 Citroen BX. Peugeot 405 le aynı ayarda bir araç. f3 modeli uygun olur mu? Ankarada uygulama yaptırdığınız yer neresidir? Toplam maliyeti nedir? Ürünü sizden alıp ustaya mı gidiyoruz yoksa ürün usta da hazır oluyor mu? teşekkürler

Merhaba,
    Evet motor çalışmadan farları devreye almaz.Aracınıza uygulanabilir.Ankara da Erdoğan ustamız var,modül kendisinde vardı,kendisiyle iletişime geçebilirsiniz,eğer kalmadıysa benden temin ederek orada bağlatabilirsiniz.
    Modül fiyatımız 95 TL,montaj fiyatı konusunda ustalarımız belirleyici oluyor,ortalama 60 TL fiyat istiyorlar.

ANKARA
    DESS Alarm
    Erdoğan Kılıç
    43.sokak Cevat Dündar İş Merkezi No: 25/25 (Vakıfbak yanı)
    Tel: 0 554 916 14 01
    Ostim

F3 modülü 2011 model fluence için uygunmudur? Montajı nasıl yapılır.fiyatı nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,
    Mitsubishi Colt 2009(eski kasa) model araç ile uyumlumudur. Eğer daha önce yazdıysanız kusura bakmayın aradım bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerbahce19077

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ucav

Selamlar;
    konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Aracıma Xenon far alacağım ancak ampüller kısa sürede patlıyor diye almaktan vazgeçmiştim. f3 modül sayesinde farlar açıkken marşa basma olayı ortadan kalkmış gibi duruyor doğru değil mi?

aracım 1994 Citroen BX. Peugeot 405 le aynı ayarda bir araç. f3 modeli uygun olur mu? Ankarada uygulama yaptırdığınız yer neresidir? Toplam maliyeti nedir? Ürünü sizden alıp ustaya mı gidiyoruz yoksa ürün usta da hazır oluyor mu? teşekkürler

Merhaba,
    Evet motor çalışmadan farları devreye almaz.Aracınıza uygulanabilir.Ankara da Erdoğan ustamız var,modül kendisinde vardı,kendisiyle iletişime geçebilirsiniz,eğer kalmadıysa benden temin ederek orada bağlatabilirsiniz.
    Modül fiyatımız 95 TL,montaj fiyatı konusunda ustalarımız belirleyici oluyor,ortalama 60 TL fiyat istiyorlar.

ANKARA
    DESS Alarm
    Erdoğan Kılıç
    43.sokak Cevat Dündar İş Merkezi No: 25/25 (Vakıfbak yanı)
    Tel: 0 554 916 14 01
    Ostim

F3 modülü 2011 model fluence için uygunmudur? Montajı nasıl yapılır.fiyatı nedir?

Merhaba,aracınızda yüksek ihtimalle BSI beyni vardır,bu modellerde otomatik far montajı uygun değildir.Sadece follow me home özelliği uygulanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

Merhaba,
    Mitsubishi Colt 2009(eski kasa) model araç ile uyumlumudur. Eğer daha önce yazdıysanız kusura bakmayın aradım bulamadım.

Merhaba,daha önce aracınızın emsali olabilecek 2012 suzuki swift e montaj yapıldı.Mitsubishi olarak carisma ve L200 pikap modellerine takıldı.Aracınıza da uyacaktır.Herhengibir tahmin etmediğimiz uyumsuzluk olursa modülü iade edebilirsiniz.
  • iyi günler talip bey ben bitlisteyim montaj fiyatlarına baktığımda bize en yakın servisiniz muşta 150 tl istiyor 3 adette röle takıyor ve otomatik olarak fiyat 250 tlye çıkıyor f3 için bu konuda yardımcı olabilirmisiğniz.
    araç megan 1 1.4 16 valfe
  • birde telefonlarınıza baksanız ulaşamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meganbitlis

iyi günler talip bey ben bitlisteyim montaj fiyatlarına baktığımda bize en yakın servisiniz muşta 150 tl istiyor 3 adette röle takıyor ve otomatik olarak fiyat 250 tlye çıkıyor f3 için bu konuda yardımcı olabilirmisiğniz.
    araç megan 1 1.4 16 valfe

Merhabalar,telefon için özür dilerim,en kısa zamanda dönüş yapıyorum.Ben gerekli görüşmeleri yaparım,3 adet röleye de gerek yoktur.
  • merhabalar yeni 2010 model toyota corrolla aldım ama araba bos sis farı yok bu ürün benim arabama göre uygunmudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeraktass

merhabalar yeni 2010 model toyota corrolla aldım ama araba bos sis farı yok bu ürün benim arabama göre uygunmudur.

Merhaba,modülümüz aracınıza uygundur.
    Facebook sayfamızda aynı model aracın videosu mevcuttur

Facebook-MERTMOD
  • merhabalar 2009 fd6 ım var far senserü ve follow me düşünüyorum ikisi için şuanki güncel fiyatınız nedir birde van da çalısıyorum burda daha önce montaj yapan bir ustanız varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NySh

merhabalar 2009 fd6 ım var far senserü ve follow me düşünüyorum ikisi için şuanki güncel fiyatınız nedir birde van da çalısıyorum burda daha önce montaj yapan bir ustanız varmı?

Öncelikle geç cevap verebildiğim için özür dilerim.

Modüllerimizi,özellikle F3 modülümüzü güncellemek ile uğraşıyordum,kullanılmayan bazı özelliklerini güncelleyerek fiyat konusunda biraz kolaylık sağlamaya çalıştık,yeni bitti.Vesile ile istediğiniz modülün fiyatı 95 TL iken şu an 85 TL dir.Van da yönlendirebileceğim bir yer yok malesef.Muş da bir oto elektrikçi arkadaşımız var,yakınmıdır bilemiyorum,orada yaptırabilirsiniz veya herhangibir oto elektrikçi olabilir,telefonla yardım ederim.

• selam,

"far sensörü ve follow me" modülü 2003 clio privilege otm. model araca uygun mudur?

maliyeti nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

selam,

"far sensörü ve follow me" modülü 2003 clio privilege otm. model araca uygun mudur?

maliyeti nedir?

Merhaba,
    Modül aracınıza uygundur,fiyatı 85 TL +KDV dir.
  • aslan7333 kullanıcısına yanıt
    pm...
  • 98 Accord için uyumlumudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottiman

98 Accord için uyumlumudur ?

Evet,uyumludur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Evet,uyumludur

Merhabalar. F3 modülünüz 2013 Ibiza Style için uyumlu mudur? Herhangi bir sorun teşkil eder mi? Bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel.19

quote:

quote:

Evet,uyumludur

Merhabalar. F3 modülünüz 2013 Ibiza Style için uyumlu mudur? Herhangi bir sorun teşkil eder mi? Bilgi verirseniz sevinirim

Merhaba,F3 modülü daha önce 2013 seat a takıldı,uygundur.
  • Hocam Kolay Gelsin Aracım 2000 Model Opel Astra CD FD3 Otomatik Far+Fallow Me Home Modülünüzü Almayı Düşünüyorum Aracın Üstünde Mikro İşlemcili Amerikn Park Var Bir Sıkıntı Olurmu? Ben Kahramanmaraş ta İkamet Ediyorum Bu Ayın 17 Sinde Mersin Mezitliye Geleceğim Montaj Dahil Fiyat Nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkanil01

Hocam Kolay Gelsin Aracım 2000 Model Opel Astra CD FD3 Otomatik Far+Fallow Me Home Modülünüzü Almayı Düşünüyorum Aracın Üstünde Mikro İşlemcili Amerikn Park Var Bir Sıkıntı Olurmu? Ben Kahramanmaraş ta İkamet Ediyorum Bu Ayın 17 Sinde Mersin Mezitliye Geleceğim Montaj Dahil Fiyat Nedir?

Merhaba,modül aracınıza uygundur,daha önce montaj yapıldı. Amerikan park olması sorun değil.
    Mersin e gelirseniz yardımcı olurum.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.