Şimdi Ara

OtoKaca.com: Aracınızın Değerini Bağımsız Bir Kaynaktan Öğrenmek İster misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
9
Favori
6.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Aracınız benzerlerine göre çok az KM yaptığından girdiğiniz KM civarında örnek eksikliği olabilir. Aşağıdaki gibi "Piyasa Değeri" ekranında KM verisi girilmediğinde piyasadaki benzer araçlara ait genel KM ve fiyat dağılımları verilmektedir. Bu grafiklerden daha gerçekci çıkarım yapabilirsiniz. Galerinin verdiği rakam gerçekten düşük olmuş.

İlginize teşekkürler,

OtoKaca.com: Aracınızın Değerini Bağımsız Bir Kaynaktan Öğrenmek İster misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Verikar

Merhaba,

Aracınız benzerlerine göre çok az KM yaptığından girdiğiniz KM civarında örnek eksikliği olabilir. Aşağıdaki gibi "Piyasa Değeri" ekranında KM verisi girilmediğinde piyasadaki benzer araçlara ait genel KM ve fiyat dağılımları verilmektedir. Bu grafiklerden daha gerçekci çıkarım yapabilirsiniz. Galerinin verdiği rakam gerçekten düşük olmuş.

İlginize teşekkürler,

Uyarınız için sağ olun, peki yapmış olduğum km yi baz aldığımız da fiyatı ortalama ne olmalı.

• Aracımı 45'e satmıştım değeri siteye göre 46 çıktı lanet olsun
    Şaka bir yana gerçekçi değerler veriyor umarım bu site gelişerek yaygınlaşır yayındaki ilanlara bakarak en yüksek ilan fiyatından ilan koyanlarla dolu memleket.
  • Forumun kafası su.
    Arabam çok para eder
    Site yüksek fiyat verince doğru fiyat diyo
  • Bir kaç araç sordum siteye ortalama fiyatlar verdi. Gayet başarılı olmuş site.
  • Valla helal olsun, %99 başarılı.Kendi aracımın haricinde bir kaç tanıdığın aracı için de deneme yaptım bire bir şu andaki mevcut ikinci el fiatını çat diye ortaya koydu.Emeklerinize sağlık.
  • Fiyatlar gerçek değerlerine çok yakın, tebrik ediyorum ve çoğu arkadaşıma da tavsiye ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim...
  • Mantıklı işe yarar bir yatırım yapmışsınız
  • Benim aracımında tam fiyatını verdi tebrikler site çok hoşuma gitti.Biraz reklamla iyi şeyler yapabilir.
  • güzel site, sürekli güncel kalması önemli. araçlara piyasadaki değerini veriyor gerçekten. arabamı sattığım rakam aynen çıktı. ayrıca benim corollaya aldığım rakamı verdi gayet güzel bir site, iyi emek verilmiş
  • Siteniz on numara, umarım ileriki zamanlarda hep güncel kalır.
  • Hocam siteniz güzel olmuş benimki de doğru değerine yakın bir değer verdi. Hayırlı olsun. Yalnız merak ettiğim şey filtrelemede kaza durumunu sorgulamıyor, ya da var da ben mi göremedim, onu koymayı düşünüyor musunuz?
  • araç 2016 model olunca ikinci el olmuyor mu ? Neden 2016 araç fiyatlaması yapamıyoruz ?

• xnoname kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aynı yılda sıfır araçların ilanı yoğunlukla görüldüğü için şimdiye kadar dikkatli olmamız gerekiyordu. Birkaç hafta içerisinde 2016 model araçları da sitemizde görebileceksiniz.

İlginize teşekkürler,
    Verikar
  • Gayet güzel bir site olmuş.
  • Bence biraz yüksek fiyat veriyor. Tabi son ötv'lerin etkisi de olabilir.
  • sekmeleri doldururken donuyor, onun haricinde başarılı.
  • Almayı planladığım bir kaç araca baktım ikinci eli zayıf olan araçlar icin yüksek fiyat çıkarttı mesela c3 picasso ya 50 bine kadar fiyat veriyor normalde 34-40 civarı bulunuyor . Bide fiyatları boya darbe vs olmadigini varsayarak veriyor gibi geldi bana. Aslında biraz daha kapsamlı olsa güzel olur mesela boya durumu kaza durumu tramer kaydı gibi. Lakin malum siteden bilgileri çektiğini varsayıyorum o sitede bu bilgiler olmadıgından olmazmış gibi geldi

Edit: site ismi olmamış daha akılda kalır bir isim olsa daha güzel olabilir ederine.com :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 18 Aralık 2016; 3:39:21 >
  • Chrome ve IE'de kayma var gibi. Çok faydalı bir site olmuş. Test ettiğim tüm fiyatlar doğruydu.
  • gerçekten güzel tahminler veriyor, sürekli güncel kalır umarım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.