Şimdi Ara

OtoKaca.com: Aracınızın Değerini Bağımsız Bir Kaynaktan Öğrenmek İster misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
9
Favori
6.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gerçekten güzel tahminler veriyor. Yani tam olarak satılacak fiyat vermeyebilir ama genel ilanların ortalaması bir fiyat verdiği için ilan açarken ne kadara açmanız gerektiği ile alakalı fikir veriyor size. Beğendim
  • Yaklaşık 10-15 bin lira arası fazla bir değer çıkardı benim düşündüğüm piyasa değerinden.
    Bir kaç farklı donanım seçeneği ile girdim ama sonuç çok fazla değişmedi.
  • OtoKaca.com: Aracınızın Değerini Bağımsız Bir Kaynaktan Öğrenmek İster misiniz?
  • 1.5 ay önce baktığımda 52.000 gösterirken şimdi 55000 fiyat biçti. Demek ki ikinci el de sıfırla beraber yükselişte.
  • 2008 golf 5 lpg 98000de kazasız boyası aracına 32.5 fiyat verdi bana düşük geldi fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem başarılı duruyor, denediğim araçlarda doğru fiyatlar gösterdi

en kısa sürede mobil uygulamasını çıkarmalısınız bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaSaTuRa. -- 5 Ocak 2017; 1:32:5 >
  • Yazılımsal olarak sitede fazladan eklenmiş linelar var. Elbette yeni doğmuş sayılan bir sitede böyle yazılımsal problem olması çok normal. Fakat bu fazladan linelar sitede kasmaya sebep oluyor. Göz geçirmenizi tavsiye ederim.

Hesaplama yaptığımda 39 bin 750 tl fiyat aldım. Piyasadan kontrol ettiğimde rakam aşağı yukarı doğru çıktı.

Üzücü olan nokta 12 senelik aracın 40 bin tl lik piyasası olması...

Siteyi geliştirirken; araçta boya olması, sökülen takılan parçaların değişimi, hasar kaydı gibi hususları da ekleyerek tam bir sonuç sunabilirsiniz.

Başarılarınızın devamını dilerim...
  • ben aracimi bukadar yuksek beklemiyodum. 59750 tl fiyat verdi ortalama. aracimi 2016 agusotsunda 55.600 e almistim. max 55 56 bekliyodum.
  • Öyle boyaydı,kazaydı,sürtüydü,aynaya deydiydi,v.b.işlere girerse altından kalkamaz site...
    Çünkü milyonlarca parametre giriyor işin içine...
  • değerlerin tutma oranı yüksek başarılı bir site hocam
    hasar kaydı falan menüsü olsa iyi olabilir ama x sitede ilan verirken hasar kaydı diye bir ibare olmadıgından bu zor olabilir.
    bunun yerine biz otokaça diye aratırken ortalama değerden biraz daha düşük değeri baz alabiliriz.
    atıyorum ortalama değeri 30 bin tl olan aracda 5 binden fazla hasar kaydı var iste 28-29 bin tl gibi düşünebiliriz.
  • 2007-2008 model Corolla için "Comfort" seçeneği yok...
  • Güzel fikir, yalnız bu verilerin kaynağını belirtmediğiniz takdirde verilerin güvenli olup olmadığını bilemeyiz. Piyasayı Manipule/Spekule mi ediyorsunuz belli değil. Hangi veri kaynağını kullandığınızı yazmalısınız.

Belki Semt Pazarından geliyor bu ortalamalar, belki de site sahibi bu arabadan almak istiyor ve piyasayı düşürüyor, nereden bilelim ?
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sitemizde 2007-2008 1.4 dizel ve 1.6 benzinli Toyota Corolla araçlar için Comfort modeli mevcuttur. Sadece 1.3 Motor seçeneğinde veri azlığından ötürü bulunmamaktadır.

İlginize teşekkürler,
    Verikar Yazılım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verikar

Merhaba,

Sitemizde 2007-2008 1.4 dizel ve 1.6 benzinli Toyota Corolla araçlar için Comfort modeli mevcuttur. Sadece 1.3 Motor seçeneğinde veri azlığından ötürü bulunmamaktadır.

İlginize teşekkürler,
    Verikar Yazılım

"2008 model 1.6 benzinli comfort" ya yok,ya da ben bulamadım...Class var,Comfort Extra var...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Dikkatiniz için gerçekten teşekkür ederiz. Bir temizleme kuralımızda mantık hatası bulduk ve giderdik. Yarın verilerimiz temizlenmiş olarak yüklenecektir.

Verikar Yazılım
  • Hayirli olsun

Fiatlar surekli degisiyormu piyasaya gore yoksa suan demo asamasindami ??

Edit : Parca boya veya degişen olarak hasar kaydi fiyati olarak gunceleme gelirse cok fazla tutar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4153B7648 -- 6 Ocak 2017; 12:7:14 >
  • Mayıs 2016'dan bu yana güncel ikinci el araç fiyatlarını sunmaya devam ediyoruz. Eğer kullanıcı girişi yaparsanız Raporlar, Analizler ve Hizmetler kısımlarında diğer sitelerde bulunmayan bilgi ve tahminlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler,
    Verikar Yazılım
  • KaSaTuRa. kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Sitemizi tanıtma aşamasındayız. Sosyal medyada bizi paylaşabilirseniz seviniriz. Mobil uygulamayı bu yıl içinde geliştirmeyi umuyoruz.

Teşekkürler,
    Verikar Yazılım
  • güzel sistem
  • Beğendim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.