Şimdi Ara

Otobüste ters oturamayan kadınlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ters, yan, düz her türlü otururum. Her şekilde kafamı koyar uyurum, hiç farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: qua1912

O değilde neden ters koltuk koyarlarki otobüslere ? Ha birde şu ayaklarımızın sığmadığı koltuklar yokmu öndeki koltuk için 2 metre yer ayrılmış arkadaki koltuğa insan sığamıyor

geçen gün aynı şeyi bende sorgulardım kendimce ama bir neden bulamadım heralde vardır bir bildikleri dedim (artık nasıl bir nedense)
    ayrıca bende hiç hoşlanmıyorum ters oturmaktan,ataranmayın bu kadar

Ha birde hiç tanımadığın adamlarla habire göz göze kalmak durumunda kalıyoruz bide insan nereye bakacağını şaşırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flurry -- 21 Aralık 2011; 23:30:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Ters, yan, düz her türlü otururum. Her şekilde kafamı koyar uyurum, hiç farketmez

+ yeah
  • Tekerleri düşünün neden ters koyduklarını anlayacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim

Tekerleri düşünün neden ters koyduklarını anlayacaksınız.

Otobüste ters oturamayan kadınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Bunlar dar bir sokakta karşıdan araba gelince geri geriye gidemeyenlerle akraba sanırım.

• Benim annem ters oturursa miğdesi bulanıyor.

bana eskiden olurdu alıştım ama bende kitap vs. okursam veya tablet pc fln gazeteye bakarsam bi sıcak basıyo bı garıp basım donuyo 1 saat kendıme gelemıyorum.
  • suratıma rüzgar vururken kitlenip nefes alamıyorum var mı benim gibi alakasız oldu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iron0 -- 22 Aralık 2011; 0:34:49 >
  • Belki midesi bulaniyordur basi donuyordur elinde olan bi sey degildir ama ben onlara gicigim benim de elimde degil

not: otobuste ters oturamayan kadin deyince kafada canlanan tip adina yazdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hekim

Tekerleri düşünün neden ters koyduklarını anlayacaksınız.

+1

Alçak tabanlı otobüslerde teker çıkıntısı çok olduğu için düz koyulamıyor.

Einstein mod OFF
  • Ters koltuk tuzaktır ters koltuğun karşısındaki düz koltukta oturan kişinin kucağı oturtulmak için yapılmış bir tuzak
  • olum hepiniz genç ergenler olduğunuz için bilmezsiniz tabi.

yaşlı insanların hepsinin olmasa da bazılarının ters istikamette başları döner. çarpıntı yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimi_kerem

olum hepiniz genç ergenler olduğunuz için bilmezsiniz tabi.

yaşlı insanların hepsinin olmasa da bazılarının ters istikamette başları döner. çarpıntı yapar.

sende diğer sazanlar gibi atlıyorsun sanki biz bilmiyoruz mide bulantısı olduğunu baş dönmesi olduğunu ahhh ahhh şu lapinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullartıfull

quote:

Orijinalden alıntı: kimi_kerem

olum hepiniz genç ergenler olduğunuz için bilmezsiniz tabi.

sende diğer sazanlar gibi atlıyorsun sanki biz bilmiyoruz mide bulantısı olduğunu baş dönmesi olduğunu ahhh ahhh şu lapinler

KONUDIŞI nı artık o kadar çok çoluk çocuk bastı ki ?

her gereksiz, kafasından geçen düşünceye konu açıyor.

KONUDIŞI nın eskiden ruhu vardı.

incici yeni nesil onu da öldürdü.

neden açılıyor bu kadar aşırı saçma konu diyince de

- eeeeee burası konudışı gibisinden cevapları türedi.

büyüyünce anlarsınız.

• Valla en son 2 sene önce ters oturdum , o günü unutmam. Kafa gitti 3 gün kendime gelemedim.
  • Sabahları bende oturamıyorum mesela midem bulanıyor.Otobüse şöförü birde deli gibi sürünce sabahın köründe kaçınılmaz oluyor
  • bende oturamıyorum ters, başım ağrır hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: qua1912

O değilde neden ters koltuk koyarlarki otobüslere ? Ha birde şu ayaklarımızın sığmadığı koltuklar yokmu öndeki koltuk için 2 metre yer ayrılmış arkadaki koltuğa insan sığamıyor

Özürlüler için ayrılmış koltuklar olduğu için olmasın? Ben öyle düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fullartıfull

Neden?

araba ters giderken bakamıolar ondan mide bulantısı yapio
  • quote:

Orijinalden alıntı: haka35

beyler ben de oturamıyorum ters başım döneyo. sakin olun
    edit: imla

evet, düzeltmişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.