Şimdi Ara

Otobüs seyahatini daha hesaplı yapmak için ipuçları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
4
Favori
8.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ankarada zaten biletini onceden almak isi garantilemek icindir yoksa gidecegin saatten en fazla 2 saat once git %20-30 daha ucuza aliyosun maksat bos yer kalmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g70g G kullanıcısına yanıt
    Tren uçak varda ya çok uzak şehir içi çok zaman kaybı, servis yok ekstra şehir içi masraf, bagaj kısıtlamaları. Tek başına yada çocuklu bayanlar için uzun yürüyüşler vs. Dez avantajları çok.

Otobüs ise Daha merkezi noktalarda, bagaj kısıtlamaları yok. Çoğu yere servis var. Çocuklu hanımlar için bagaj getir götür yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • madhane kullanıcısına yanıt
    İnternetten 5 TL daha ucuza alıyorsun...birgün netten baktım sonra bilet almaya gittim. Gardan yazıhaneden alacağım 5 TL pahalı,dedim hayırdır ? Adam diyor internet fiyatı bu,biz bilet kesiyoruz burada cart curt sözde iş yapıyoruz ayağına komisyon alıyorlar. Ama vergi kaçırma olayı yok,biletin toplam bedeline 5 TL yansıtılmış
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    hocam dogrudan firmaya gidince evet internetten pahali artik cihirtkanlari kaldirdilar diye biliyorum ama yinede otobusun kalkmasina 10-15 dk kala nereye abi diye yanina geliyolar yardimci oluyolar
  • Assur kullanıcısına yanıt
    pamukkale firmasında %15 indirim var askeri personele. tanıdık varsa alabilirsin
  • amentus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeş bu sabah nilüfer truzim netten aldım artıbilet puan sistemi %10 puan yükleniyor yani 2kişilik bilet aldım 200tl 20tl puan yüklendi yine fena değil diğer firmalar pahalı ats seyahat var onunla ilgili çok şikayetler var fiyatı 89tl yine bilgilendirmen için teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul'dan Antalya'ya en uygun nasıl gidilir?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.