Şimdi Ara

oto temizlik malzemesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. bazen yuotube böyle apex diye temizleme makınesı var harbidende epey temizliyor.

bende aracımın torpidosunu vs ilk günkü hale getirmek istiyorum. tavsiye edebilecegiz. temizlik ürünü varmı

böyle parlatıcı vs tavsiye etmeyin anca parlak gösteriyor temizlemiyor ben ilk günkü gibi yapmak istiyorum.

mesela koltuklar için temizlik malzemesi tavsiye edebilirsiniz.

torpido için tavsiye edebilirsiniz. aracımın için kendi cabalarımla ilk günkü havasına sokmak istiyorum..

bir tane video var adamlar nasıl yapıyor anlamış degilim.

http://www.youtube.com/watch?v=cm5ASGTvTXo&feature=related

istanbulda boyle temizlik yapan yer varmı alla alla :)

• bunun orjınali tornado gun diye bir alettir.sanırım onun çakması bu.
  • ayrıca bunu kendi kendine yapamassın.bu aletin çalışması için kompresör lazım.aletin fiyatı 600 tl gibi bişey.kompresörün değil tornador un.bunu yapan yerler var.
  • En son gittiğimde peder bir malzeme kullandı aracın içi için, araç resmen fabrikadan yeni çıkmış gibi oldu. Adını sorarım unutmazsam oldukça ucuzdu ve miss gibi de kokuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

En son gittiğimde peder bir malzeme kullandı aracın içi için, araç resmen fabrikadan yeni çıkmış gibi oldu. Adını sorarım unutmazsam oldukça ucuzdu ve miss gibi de kokuyor.

tşkler hocam sizden haber beklıyorum
  • BAŞKA TAVSİYE VARMI ACABA
  • sonax ürünleri mükemmel hepsi kaliteli hep sonax ürünlerini kullanıyorum.memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.