Şimdi Ara

OTO SES SİSTEMİ HAKKINDA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    (1 KİCKER L7 SUBWOOFER 2000 WATT)
    (2 PIONEER 6X9 OVAL 600 WATT)
    (4 JBL KOMPENAT)
    BAĞLAMAK İSTİYORUM BUNLARA KAÇ ANFİ VE HANGİ MARKA ALMAM LAZIM VE TABİ TEYP,KAPASİTÖR TAVSİYESİDE LAZIM LÜTFEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIN FİKRİNİ ALABİLİRMİYİM.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    SAYGILAR

• Anlasilan sen muzik dinlemek istemiyorsun.Disari dinletmek istiyorsun.

3 amfi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbt. -- 2 Haziran 2016; 20:38:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih bey beni anladınız
    peki hangi marka önerirsiniz ve kapasitörde gerekli sanırım oda kaç farad ve hangi marka olmalıdır
  • Gorudugum kadaryla arac sahin . Ona sistem eskiceksen l7 ye yazik hele ki o arabanin bagajindaki vida sesinden tambon oynamasindam bassi bile anlamazsin yaptigin yatirima yazik.

• yok araba o deil opel vectra var bende 99 model kısmetse ona yapacam sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: burhangovler

yok araba o deil opel vectra var bende 99 model kısmetse ona yapacam sistemi

Aküne zarar
  • kapasitör alsam akünün üstündeki yükü alır die tahmin ediyordum. öyle deilmitmiş
  • Kapasitör çöptür.

• Kicker yerine daha tonlu calacak bir marka olabilir.DD markası olabilir.38 cm daha iyi calar.Sert ve tonlu cihazdır.RE audio xx15 veya rockford fosgate t2 38 olabilir.
    Oval yerine on tarafa 100 rms ustu şiddetli calacak komponent olmalı.Zaten o basın siddetinden arkadaki ovalleri pek hissetmezsin.

Çok iyi altyapı lazım ve bu basları çaldıracak amfiler.Baya zahmetli bir iş.

unutmusum, iyide butce lazım.Bu basların tanesi en az 800-1000 tl 2.elleri...
    amfileride 1000 tl ustu...
    alt yapıyada trafoya hat ceker gibi kablo cekeceksin.

bagajı ıptal edeceksin vs...

Yahu gel kendin dinle, o kadar para vereceksin kendin dinlemeyip dışarıdakiler dinleyecek.

• :D DOĞRU SÖYLÜYON VALLA FATİH BEY
  • SabitSalınım kullanıcısına yanıt
    KAPASİTÖR NİE ÇÖP ONU ANLAMADIM
    AKIM DÜZENLEYİCİ DEİLMİ O
    NE BİLİM AKÜYE FAZLA YÜKLENMEMEK İÇİN ÇOĞU KİŞİ KULLANIYOR
    YOKSA SESİ AÇTIĞINDA FARLAR FALAN ZAYIFLIYOR
    BU KONUYU BİRAZ DAHA AÇARSANIZ SEVİNİRİM
    SAYGILARIMLA
    HAYIRLI RAMAZANLAR BU ARADA.
  • Kapasitörün sistem performansına hiçbir etkisi yoktur. Fazladan yük olur ancak. Arabaya kurulacak sistem mevcut dinamonun çıkış gücünden fazla güç harcıyorsa elektrik sisteminin performansının artırılması gerekir. Bu da ancak daha büyük bir dinamoyla olabilir. Kapasitör farların dalgalanmasını engelleyerek sistemdeki sorunun gark edilmesini engellemekten başka hiçbir şey yapmaz. Aracınızın dinamo çıkış Amperini öğrenin sisteminizin sınırı bu olsun.

• hmm anladım çok teşekkür ederim gayet iyi anlattınız
    anlaşılan dinamoyu yükseltmem gerekecek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.