Şimdi Ara

oto koltuk yıkamak icin tavsiye lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracimin eski sahibinin çocuğu arka koltuğa yemek,içecek vs. dökmüş.Bugün biraz uğraştım ama bu lekeleri cikaramadim.Bana herhangi bir ürün tavsiye eder misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürün değilde buharla temizlik işinizi görebilir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

Ürün değilde buharla temizlik işinizi görebilir belki.

O nasıl olacak?

• ben arka koltukları söktüm, kılıflarıda çıkartıp makinada yıkadım. Arka koltuklar çok kolay çıkıyor, önlere cesaret edemedim
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    Kolay oluyor mu sökmek?Soket falanmi oluyor kilifta

• oturma yerlerinde vida bile yoktu benim, klikli birşey vardı. Sırt yerlerinde vida var sadece. Sırt yerlerinde sıkıntı yoksa uğraşma boşuna, oturma yerlerini söküp yıkayıverirsin, kılıfı sökmek zor gelirse direk koltuğu o şekilde de yıkayabilirsin ancak süngeri fazla ıslatma hayatta kurumaz
  • Kosla oxi koltuk temizlemede iyi iş çıkarıyor diye okumuştum araştırın bence

• Merhaba,
    koltuk yıkamayı profesyonel kişilere yaptırmakta fayda var oto yıkamacılara kesinlikle gitmeyin bir koltuk yıkama firması bulun koltuklarınızı ona yıkatın...bizde koltuk yıkama yapmaktayız ama araç işine girmiyoruz.elektronik aksam malum herkes kendi bildiği işi yapmalı o yuzden vasat köhne oto yıkamacılarda koltuk yıkama yaptırmayınız.ankarada halı yıkama talepleriniz için ayrıca ww (www.akgarantilihaliyikama.com ) ve (www.ankrahaliyikama.com )adreslerini ziyaret edebilirsiniz.koltuklarınız ısıtmalı airbagli değilse bizde yıkarız koltuklarınızı.sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgarantilihaliyikama -- 16 Mart 2017; 14:28:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.