Şimdi Ara

Oto King Arabamın boyasını yakmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık olarak 2 hafta önce Honda Civic siyah araba mı autoking verdim arabada hem sol ön kapı da göçük vardı kazadan dolayı hafif bir şekilde ve boya kalkması Yine hafif bir şekilde vardı Bununla birlikte arabaya seramik kaplanması için oto King'e teslim ettim arabamı aldım sol ön kapı da göçük vardı aracın sol ön kapının boyanmasına rağmen kapıda dalga dalga izler var Onların da hiç memnun kalmadım Ayriyetten üzerinden 2 hafta daha geçti bugün arabamı yıkarken üç farklı yerinde seramik kaplamak için pasta yapılırken aracın üç farklı yerine yakmışlar boyası yanmış Şimdi ben bunu Oto King e söylediğim zaman mesaj yazdım messenger üzerinden boyanması gerekebilir dediler ustanın hatası sonucu oluşan bir sorunu Ben neden üst leneyim ki boyatıp arabamın değeri düşsün boya haricinde bir çare yok Dolayısıyla ben arabam için oto King'e değer kaybı davası açmak istiyorum hangi yolları izlemem gerekiyor galiba Öncelikle servisten hatalı onların raporu almam gerekiyormuş davayı nereye açmam lazım kaymakamlıklarda ki Tüketici Hakem Heyeti bakar mı?
    Oto King Arabamın boyasını yakmışoho

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.